מנעולן בקרית עקרון - חי מנעולים מקצוען והוגן : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בשפלה >> מנעולן בקרית עקרון

מנעולן בקרית עקרון

לחצו לחיוג: 054-355-8887


מנעולן בקרית עקרון


ישנם מקרים בהם מגלים פתאום בעיה בדלת ואין ברירה אלא להזמין מנעולן. אם אכן יש צורך בהזמנתו -
נסו להימנע מהזמנתו של מנעולן בקרית עקרון בכך שתנסו את כל האפשרויות הבאות:

 

 • חפשו מפתחות נוספים
 • בדקו האם הצטבר לכלוך בתוך חורי הבריחים המשקוף?
 • שמנו את המנעול והצירים בעזרת wd40 - האם הבעיה נפתרה?
 • האם צירי הדלת חלודים וזו הסיבה לקושי בפתיחת הדלת?
 • כאשר דלת הפלדלת פתוחה ואתם מסובבים את המפתח בריחי הדלת יוצאים?

אל תנסו לפרוץ לבד או לתקן בעצמכם את הדלת על מנת לא להחמיר את הבעיה בדלת שלא תצאו בנזק כספי גבוה יותר.. הזמינו מנעולן בקרית עקרון שיגיע במהרה ויפתור את התקלה ללא נזק.


אם לא הצלחתם לסדר את הבעיה הזמינו את מנעולן בקרית עקרון והוא ישמח לתת לכם שירות מיידי מקצועי ואמין
 

תיקון דלת בקרית עקרון

שירות תיקון דלתות בקרית עקרון אינו נמצא על סדר היום וכמעט ואין לו תמיד מודעות והבנה, כי לרוב ניתן לדחות את הנושא וזה לא שירות חירום. חשוב שתדעו שישנה אפשרות לתקן את הדלת באופן מהיר, מיידי, איכותי וכשירות שיאריך את חיי המדף של הדלת לפחות פי שניים מהזמן ששירתה אתכם עד היום.

אם נתקעתם מחוץ לבית או שהדלת חורקת ועושה בפתיחה ו / או בסגירה, זה בדיוק הזמן ליצור קשר עם מנעולן בקרית עקרון וליהנות משירות תיקון דלתות ושדרוג דלתות איכותי, באופן יעל מהיר ומקצועי בכל שעה משעות היום ובזמינות גבוהה של 24/7. 


פעמים רבות בחיים נידרש להשתמש בשירותיו של מנעולן. ייתכן שזו תהיה סיטואציה לא נעימה כמו אובדן מפתח חשוב או נעילת דלת בדיוק בזמן הלא מתאים או לאחר פריצה.. דברים קורים בחיים, לא תמיד מתוכננים, דבר המעורר תסכול המגיע מתחושה רעה אשר לא אחת מלווה ומועצמת על ידי מחשבה שלילית, שלא מוצאים איש שנוכל להתייעץ עמו לגביי תקיעות הדלת לדוגמא, ומי שיוכל לחלץ אותנו מצרה.
אל דאגה!! נשמח לעזור טלפונית ולהגיע עד לבית הלקוח לחלץ בעת צרה.

 

איך לבחור מנעולן לשם החלפת מנעולים בקרית עקרון?

בניגוד לאנשי מקצוע אחרים, בתחום המנעולים חשוב מאד לוודא פרט שיש למנעולן שאיתו יוצרים קשר- תעודת מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל. הצעת שירותי מנעולנות ללא אישור מנעולן מורשה זוהי עבירה על החוק וחשוב להקפיד לראות את התעודה באתר או באופן פיזי.

ישנו הבדל בין המושג החלפת מנעול לבין החלפת צילינדר. החלפת מנעול פירושה החלפת מנגנון הנעילה של הדלת, המנעול הגדול שממלא את הדלת, ולעומת זאת כאשר מדברים על החלפת צילינדר מדובר רק על החלק הקטן הנמצא בתוך המנעול, במידה ומחליפים אותו המפתח ישתנה למפתח חדש, לרוב מגיעים חמישה מפתחות באריזה. 

אנו מספקים שירות 24 שעות ביממה ונשמח להסביר ולייעץ בנוגע לכל בעיה בדלת, בנעילה ובמיגון. אנו מבצעים החלפת מנעולים בקרית עקרון ומתמחים בכל סוגי הדלתות- דלתות זכוכית, דלתות עץ, דלתות פלדה - פלדלת, דלתות אלומיניום, דלתות ממ"ד ועוד.

אנו מכירים לעומק את כל סוגי הצילינדרים וסוגי מנגנוני הנעילה המסובכים והפשוטים של מולטילוק ושל רב בריח וחברות נוספות ולכן נוכל להציע עבורכם שלל שירותי מנעולנות. החלפת מנעולים בקרית עקרון מתבצעת מטעמנו גם בשעות הלילה, בשבתות ובחגים.

 

מנעולנים בקרית עקרון עם שירות אמין ומקצועי

בחירת מנעולן מקצועי זו משימה לא פשוטה, הרי תפקידו של המנעולן לספק לכם ביטחון וכל הקשור לשקט נפשי , חייבים לסמוך עליו ולכן אי אפשר להתפשר. בעת בחירת מנעולן בקרית עקרון, גם אם מדובר במקרה חירום, תמיד היעזרו בחברים או מכרים ימליצו לכם על מנעולן מקצועי שסיפק להם בעבר שירות. מנעולן מפה לאוזן זה הכי בטוח.
 
בנוסף, חשוב לוודא שחיפשתם מנעולן במקומות הנכונים. מגנטים ומודעות מסויימות לרוב פחות אמינות ומי שעומד מאחוריהן לא תמיד מנעולן מוסמך, הסתמכות על אתרים באינטרנט יבואו בחשבון באופן בולט ויהיו אמינים מאוד, תוכלו לקרוא תגובות של לקוחות והם ישמשו לכם לעיתים כאזהרה או כאישור להזמנה.

 

בחירה בחברה גדולה ויציבה

לא מומלץ להחליף מנעולים אצל מנעולן אנונימי- שאיננו ידוע ומוכר אפילו לא על ידי גוגל, שאין לו אתר ואין לאף אחד מושג שהוא לא השתחרר אתמול מהכלא.
חברה ידועה ומוכרת תמיד תיתן לכם לא רק אחריות ואופציה לתקשר איתה אם תתעורר חלילה בעיה בהתקנה האחרונה, אלא גם תספק עבורכם בטחון שביצוע תהליך ההחלפה של המנעולים יהיה יעיל מקצועי ואמין.

קיימת חשיבות רבה לתשומת לב לפרטים קטנים לדוגמא חשוב לראות שכאשר המנעולן מחליף לכם את המנעולים הוא נותן לכם את כל המפתחות מן האריזה ולא משאיר חלילה מפתח אצלו.זה כמובן לא קורה בחברות גדולות, כי מעסיקים רק אנשים איכותיים, לפחות אצלנו בחברה זה ככה.
בכל אופן, לאחר שהמנעולן סיים את עבודתו, רגע לפני שהוא הולך אנא בידקו את הצילינדר, האם הפתיחה והסגירה חלקים? כך תבצעו באופן נכון וחכם החלפת מנעולים בקרית עקרון, בביתכם, דבר אשר יתרום לשקט הנפשי שלכם ולתחושת הביטחון שלכם.

החלפת מנעולים בקרית עקרון 

קיימים שירותי מנעולנות רבים אשר מונים בתוכם גם שירותי חירום אשר ניתנים על ידינו 24 שעות ביממה במקרים שלא ניתן להיכנס לרכב או לבית מסיבות שונות.

לאור ריבוי מקרי הפריצות באזורים רבים ברחבי הארץ, בינהם קרית עקרון והישובים ליד, נראה כי דיירים רבים דואגים להחליף את מנעול ביתם ולהצטייד במנעולים איכותיים על מנת להצליח למנוע פריצות לביתם או מקרי חירום שדלת הבית לא תיפתח כלל. החלפת צילינדר בקרית עקרון עוזרת להרגיש בטוחים יותר כאשר דיירים אינם בביתם או בשעות הלילה כאשר ישנים.

בנוסף לכך, דיירים מתקינים אמצעי מיגון בדלת הכניסה וכן בחלונות ביתם, רבים מהם אינם מוותרים על התקנת אזעקות ומצלמות אשר מקנים להם ביטחון רב.
נראה שכאשר מדובר במנעול הבית, לא מתפשרים על איכות שכן הדבר הוכח במניעת פריצות או מקרי חירום בזמן ההכי לא מתאים, חשוב לתקן מראש כל תקלה בדלת ובמנעול וכן לבצע בזמן החלפת מנעולים בקרית עקרון.

מנעולן בקריית עקרון

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בקרית עקרון באישור המשטרה

מנעולן בקרית עקרון מחברת חי מנעולים ישמח להעניק לכם את השירות הזמין והמקצועי ביותר שתוכלו לקבל בקרית עקרון. אנו, חי מנעולים עובדים באישור משטרת ישראל, וכל הצוות המנעולנים שלנו מוסמך לתת שירות באמצעות תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ותעודת הסמכה לאחר קורס.
 

החלפת מנעולים בקרית עקרון

שירותי פריצה והחלפת מנעולים בקרית עקרון עם שימוש בטכנולוגיה הגבוהה ביותר הן לרכבים והן לדלתות, זמן הגעתנו מהיר במיוחד, שירותי פריצה בקרית עקרון 24 שעות ביממה.
במידה ודלת הבית נעולה ואין לכם מפתח עקב אובדן, יש צורך לפרוץ את הדלת, לאחר פריצת דלת יש להחליף צילינדר (חלק ממנעול הדלת), לפעולה זו אנו קוראים החלפת מנעולים בקרית עקרון גם כאשר מדובר בהחלפת צילינדר לדלת.


מנעולן בקרית עקרון מחזיק בכל סוגי הצילינדרים והמנעולים ותוכלו לבחור במקום צילינדר או מנעול מבין הדגמים המתאימים לדלת ביתכם. הבחירה נעשית לרוב לפי רמת המיגון שאתם צריכים והתאמה לתקציבכם.

פורץ רכבים בקרית עקרון

שירותי פריצת רכבים בקרית עקרון בכל ימות השבוע כולל רכבי יוקרה ללא נזק. אם קרה ששכחתם את המפתחות של הרכב בפנים והרכב ננעל אוטומטית אין ברירה, ותיאלצו להזמין שירות פריצה לרכב בקרית עקרון ונגיע תוך 20 דקות.

בנוסף, שירותי תיקון דלתות בקרית עקרון הוא שירות מאוד תדיר שאנו מספקים במקצועיות רבה, בכל תקלה במנעול או בדלת תוכלו ליצור קשר איתנו 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע כולל חגים ושבתות ומנעולן בקרית עקרון יגיע בזריזות וישמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שיוכל לתת, שירותי החברה מתאפיינים באדיבות רבה, מחירים משתלמים והוגנים.

מנעולן בקרית עקרון לכל בעיה בדלת או במנעול:

לפני שאתם ניגשים להזמנת שירות החלפת מנעולים בקרית עקרון כדאי שתוודאו שמדובר במנעולן מורשה שיש לו אישור יושר ממשטרת ישראל.כשהמנעולן הגיע לביתך לבצע החלפת מנעולים בקרית עקרון מומלץ שתוודא שקיבלת את המפתחות בשקית או בקרטון סגורים שלא שוכפלו.

יש לשים לב בעת החלפת מנעולים בקרית עקרון שהצילינדר בעל רמת מיגון גבוהה וכדאי מחברה מוכרת, כמו כן חשוב שהצילינדר המוצע יהיה בעל פין קידוח.ישנם צלנדרים מתקדמים המגיעים עם כרטיס בקרת שכפול שתפקידו הוא מניעת שכפול בלתי רצוי, כלומר, הכרטיס מונע שכפול מפתח ללא כרטיס השיכפול שברשותך.

בעזרת כרטיס זה תהיה בטוח שלא שכפלו את המפתח שלך ללא ידיעתך במידה ונתת עותק של מפתח לילד, לעוזרת הבית, לשכן, או לכל אדם אחר. זהו כרטיס הביטון שלך! כך תוודא שלא יסתובב עותק של המפתח שלך אצל זרים העלולים חלילה לפרוץ את ביתך בקלות!

אנו מבצעים החלפת מנעולים בקרית עקרון מכל הסוגים:

 • החלפת מנעול לדלת פלדלת בקרית עקרון

 • החלפת מנעול רב בריח, מולטילוק

 • החלפת מנעול לדלת עץ בקרית עקרון

 • החלפת מנעול לדלת אלומיניום וזכוכית

 • החלפת מנעול לתיבת דואר

 • החלפת מנעול עליון בקרית עקרון כולל התקנת מנעול כספת עליון


אם במקרה שהזמנתם פריצה ממנעולן, תאלצו לבצע אחרייה החלפת מנעולים בקרית עקרון מסיבה של הרס המנעול בפריצה ע"י הקידוח שלו. הפורץ קודח לתוך חור המנעול עד לשבירתו של הצילינדר לחלקים, הפולה מאפשרת את פתיחת הדלת.

אנו נתאים מנעול חדש לדלת ונראה לך את הצילינדר החדש שנתקין על מנת להוכיח שהצילינדר חדש לחלוטין ושלא נעשה בו מעולם שימוש. לצילינדר יגיעו מצורפים 5 מפתחות בשקית סגורה או קופסאת קרטון סגורה ומקורית.

בסיום עבודתנו נעניק אחריות מלאה , אנו מבטיחים שהחלפת המנעולים בקרית עקרון תבוצע במלואה ובצורה מקצועית, האחריות על העבודה משמעה קריאת שירות כמובן ללא עלות.
 

לא על המפתח לבדו - מנעולן מייעץ
 

טיפ קטן ממנעולן בקרית עקרון על מנת לא לאבד מפתחות של בית או רכב- שימו בצרור, תמיד נשאו את כל המפתחות שלכם כולל שלט של שער חשמלי אם יש לכם, יחד עם מחזיק מפתחות. גילינו שכאשר מפתח מסתובב בודד הוא נעלם בקלות.

אם אתם מתגוררים בקריית עקרון חי מנעולים הינו אחד מספקי השירות החיוניים ביותר שאתם עשויים להיזקק להם ביום מן הימים. שימרו את המספר לכל עת.
 

זקוקים למנעולן בקרית עקרון כרגע? למה אתם מחכים? חייגו ונגיע תוך 20 דקות 054-355-8887

 

מנעולן קרית עקרון - תגיות חיפוש: מנעולים בקרית עקרון I פורץ מנעולים בקרית עקרון I מנעולן בקרית עקרון I החלפת מנעולים בקרית עקרון I החלפת צילינדר קרית עקרון I מנעולן רכב בקרית עקרון I מנעולן לרכב בקרית עקרון I מפתח לרכב קרית עקרון I תיקון דלתות קרית עקרון I מתקן דלתות בקרית עקרון I פריצת כספות קרית עקרון I פריצת רכבים קרית עקרון I פורץ דלתות קרית עקרון I פתיחת דלתות קרית עקרון

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר