מנעולן מקצועי | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מנעולנים מקצוענים

 

מנעולנים מקצוענים


 

תיקון דלתות או פעולת החלפת מנעולים זוהי עבודה המבוצעת על ידי מנעולן. עבודה מקצועית תמנע את תקלות חוזרות בעתיד. לרוב בשיחה טלפונית ינסה המנעולן לאבחן את הבעיה הקיימת. חי מנעולים הוא מנעולן מוסמך ומקצועי בעל ניסיון של שנים בתחום המנעולנות וכך כל המנעולנים המועסקים בחברה.
בחברת חי מנעולים תמצאו מתן שירות אמין ואיכותי מכל הלב במחירים אטרקטיביים. אנו שמים דגש על שקיפות מלאה מול הלקוח כי הוגנות ואמינות זה הכי חשוב.

טיפ חשוב לפני שמזמינים מנעולנים

לפעמים אנו מגיעים ללקוחות על תקלה פשוטה שיכולה להיפתר ממש בקלות לבד. תתארו לנו את הבעיה ולפעמים נוכל להדריך אתכם לעשות משהו פשוט וזה יסתדר. לדוגמא בשבוע שעבר ביקרתי אצל לקוחה שאמרה שהיא צריכה להחליף צילינדר כי הוא מקולקל. הגענו וזה לא נכון!! הצילינדר מעולה וחבל להחליף אותו, הבעיה הייתה במפתח, הוא התעקם. 2 מכות בפטיש והוא התיישר. למזלה היא נפלה על חברה הגונה שלא גבתה לה כסף, אך אם הייתה נופלת על אדם שאיננו ישר, היא יכלה לצאת בנזק של 1000 ש"ח. 
אם כך, אנו ממליצים לבדוק שאתם עובדים מול אדם הגון שאיננו גנב, שהוא בעל תעודת יושר מהמשטרה ובעל תעודת הסמכה, זה לרוב יצביע על בעל מקצוע נורמלי. 

אמינות ומקצועיות

בכל מקרה תמיד חשוב לעבוד עם מנעולנים מקצועיים שיעבודו על הדלת ולא עלינו. חי מנעולים דוגל באמינות ומקצועיות. חשוב שהמנעולן  לא ימכור לכם חלפים מיותרים ויקרים וידייק באיתור הבעיה. מקצועיות ואמינות הן שתיים מהתכונות החשובות ביותר אצל מנעולנים ואצל בעלי מקצוע בכלל.
בנוסף, מנעולן מקצוען בעל ניסיון יטפל ויפתור את התקלה במהירות ויוכל למנוע מהתקלה לחזור שוב בעתיד. בחרו מנעולן בעל נסיון ומקצועיות, כך תחסכו הוצאות כספיות מיותרות.

זה יכול לקרות לכל אחד ואחד מאיתנו ובזמן לא הכי מתאים, אובדן מפתח, או לשכוח את המפתח באיזה שהוא מקום כולל בתוך האוטו כשהאוטו ננעל. אל תרגישו לא נעים זה קורה לכולם והרבה. במקרה כזה צריך להזמין מנעולן שיגיע ויפתור את הבעיה כמה שיותר בדחיפות, במיוחד כשממהרים או שמזג האויר לא נעים בחוץ.

מקרי חירום בתחום המנעולנות

לעתים מנעולן נתקל במסגרת עבודתו במקרי חירום הדורשים הגעה מיידית, עבודה זריזה ויכולת עבודה בלחץ. דוגמא נפוצה היא ילד קטן שנתקע או נשכח בתוך רכב, יש צורך לחלץ אותו במהירות כל דקה חשובה מאוד.
עבודה זו מצריכה מהמנעולן יכולת עמידה במצבי לחץ, קור רוח, ויכולת החלטה וביצוע מהירים.
המנעולנים בחברת חי מנעולים מצויידים באמצעי פריצה חדישים ומקצועיים בשיטות אשר מבטיחים פתרון בעיות  באופן מקצועי ויעיל 
בכל עת.
זכרו, על מנת להיות מנעולן מקצוען צריך בראש ובראשונה להבין במנעולים. רק מנעולנים בעלי ניסיון עשיר ובעלי הבנה עמוקה של כל הרבדים הטכניים של המקצוע, יוכלו לבצע עבור הלקוחות שלהם פתרון בעיות טוב ויעיל בכל הקשור למנעולים ודלתות ולהביא כל בעיה לפתרונה המוצלח.

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים