מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> סוגי מנעולים >> מנעולי כספת >> מנעול כספת ג'ואל

מנעול כספת ג'ואל

מנעול עליון ג'ואל


להצעת מחיר- 


חייגו: 054-355-8887
 

חשיבות ההגנה הכפולה בעזרת מנעול כספת: 

בבתים פרטיים ובעסקים קטנים ומשרדים מאחסנים דברי ערך רבים, לא רק כסף מזומן או יהלומים, אלא לדברי ערך יקרים מבחינה סנטימנטלית. ישנה חשיבות רבה מבחינת אנשים לשמירה על החפצים שלהם במקום בטוח שיהיו בטוחים שאיש לא יכול להגיע ופשוט מאוד לקחת אותם. לכן, ישנה חשיבות מרובה לסוג הדלת ולסוג המנעול שמותקן בדלת.

למען הכנות, לא קיים מנעול או דלת שלא ניתנים לפריצה, הנתונים שכן משתנים בין מנעול טוב למנעול פשוט הם:

  • זמן הפריצה
  • קושי הפריצה
  • אופן הפריצה של המנעול
ישנם פתרונות רבים המסייעים למניעת פריצות וגניבות בבית, אחד הפתרונות הטובים ביותר שיש לנו להציע הוא התקנת מנעול כספת ג'ואל על הדלת, שכן, בעת שימוש במנעול זה בדלת הבית שלכם תוכלו להעלות בכמה רמות את דרגת הקושי של פריצת הדלת, ורמת המיגון בביתכם תעלה, שכן, מנעול כספת עליון ג'ואל של מולטילוק מוסיף שלושה בריחי פלדה עבים במיוחד שחודרים למשקוף הדלת תוך כך שהם מוגנים מפני פריצה בעזרת דגדוג שהיא שיטת פריצה מתקדמת לפריצת מנעולים בפריצה שקטה.

אופן פריצת מנעול כספת ג'ואל

על מנת לפרוץ מנעול כספת ג'ואל ראשית יש לקדוח בו במשך זמן ממושך במיוחד, הודות לפלטת הפלדה העבה אשר מגינה באופן מקסימאלי על המנעול. במהלך קדיחת מנעול הכספת יווצר רעש חזק נורא שאין ספק שהשכנים יצאו מדירתם על מנת לבדוק מהיכן מגיע הרעש הנורא.
כפי שהזכרנו תחילה, פעולת פריצת מנעול כספת ג'ואל מחייבת שימוש בקידוח רועש לאורך זמן ע"י מקדחה. דבר הגורם לגנבים לחשוב מספר פעמים לפני שהם מחליטים להתעסק בדלת שמותקן בה מנעול כספת, שכן מטרתם לסיים את מלאכת הפריצה כמה שיותר מהר וללא רעש. הודות לרעש המקדחה החזק שנוצר בעת פריצת המנעול ניתן לאמר שמנעול כספת ג'ואל הינו מבריח גנבים.

משטרת ישראל ממליצה מאוד על התקנת מנעול כספת בבית בכדי להצליח להילחם בתופעת הפריצה לבתים, שכן, מנעול כספת עליון הינו אביזר ביטחון שמוכח כנגד פריצה שקטה לבתים וגורם הרתעה כנגד גנבים.
חברות הביטוח מאוד ממליצות להתקין בבתים פרטיים ובעסקים מנעול כספת עליון ג'ואל.

מנעול כספת ג'ואל מיוצר באיטליה והינו עמיד בפני מזג אויר קשה וקיצוני (כמו שיש בישראל), כלומר, הינו מותאם למזג האויר הישראלי, הוא איננו מחליד. 

המנעול מתאים גם להעלאת רמת מיגון של שערים חובקים מפלדה ע"י התקנת המנעול עליהם.


שכפול מפתחות מנעול ג'ואל מצריך שימוש באיש מקצוע מסויים שיודע לשכפל מפתחות מסוג זה.

להתקנת מנעול כספת ג'ואל יש להיעזר ב
מנעולן מוסמך בעל ניסיון בהתקנה במנעולים מסוג זה.

חייגו: 054-355-8887


סוגי מנעולים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים