סוגי צילינדרים, להחלפת צילינדר חי מנעולים! | 054-355-8887
 

סוגי צילינדרים

 
 

צילינדר הוא החלק הנמצא בתוך המנעול, צילינדר הוא החלק במנעול שאליו נכנס המפתח, הוא החלק אחראי שרק המפתח המתאים יפתח אותו, והוא החלק שמסתובב כאשר אנו מסובבים את המפתח וע"י כך מתאפשרת נעילת המנעול או פתיחתו.
 

תפקידו של הצילינדר וחשיבותו:

תפקידו של הצילינדר שמותקן בדלת שלכם הוא לשמור על פרטיותכם ועל כל חפציכם ורכושכם הפרטי.

ישנה חשיבות רבה לפעולת החלפת צילינדר במיוחד במקרים שאינכם בטוחים היכן כל העותקים של מפתח הדלת שלכם, או לאחר מעבר דירה - האם אתם בטוחים שקיבלתם את כל המפתחות? האם אף אחד לא שכפל לעצמו עותק מהמפתח? לא ניתן לסמוך על אף אחד, ובכדי להיות בטוחים מומלץ מאוד להחליף צילינדר.
בנוסף, במידה והצילינדר שלכם מדגם ישן, ייתכן שאיננו מהווה הגנה טובה מפני מגוון טכניקות הפריצה הנפוצות כיום מכיוון שהשיטות מתקדמות בכל עת. מספר הפריצות הוא עצום ויש להיערך לכך בהתאם.

צילינדרים בדלתות הם למעשה החלק הפנימי של המנעול, שאליו המפתח נכנס וכך ניתן לנעול ולפתוח את הדלת.
הצילינדר בנוי מבוכנה עם פינים אשר מותאמים למפתח מסויים בלבד, ורק בעזרתו יתאפשר לסובב את הצילינדר על מנת לסגור או לפתוח את לשונית הדלת. 
ייצור הצילינדר הוא חלק מייצור המנעול כולו, אבל הוא אביזר בפני עצמו, וניתן להחליפו בקלות ללא צורך בהחלפת המנעול כולו.
יתרון זה מעניק לצילינדר "סמכות" משלו, וכאשר יש צורך להחליף מנעול לדלת מכל סיבה שהיא, לרוב יהיה צריך להחליף רק את הצילינדר ואת המפתח המתאים לו.
 

הצילינדרים הנפוצים ביותר:

גליל קורבין, גליל מרכזי, גליל כפתור, גליל אקצנטרי, צילינדר ביטחון או גלגל, חצי צילינדר, גליל אובלי.
סוגים שונים של צילינדרים אלה עובדים בסינרגיה עם מנעולים למטרות שונות כגון: דלתות כניסה ראשיות בבתים / בעסקים, דלתות פנים, במנעולי תליה מסוגים שונים ועוד.
ניתן להתאים את הצילינדרים השונים למנעולים שונים, ולהחליפם בקלות כאשר מעוניינים להחליף מנעול מכל סיבה שהיא. 

צילינדרים

 

התאמת צילינדר למנעול


על מנת לבצע התאמה בין צילינדר למנעול יש לקבל ייעוץ מקצועי ממנעולן. המנעולן ישאל מהי מטרת המנעול, היכן ממוקם ומהו תקציבכם ועל פי נתונים אלו יתאים לכם את המתאים ביותר. בנוסף, הוא יבצע עבורכם החלפת מנעולים מקצועית תוך זמן קצר וימנע ממכם התעסקות שאולי תלווה בכישלון ובזבוז זמן.
איכות לפני הכל

החומר ממנו מורכבים הצילינדרים חזק במיוחד אשר מסוגל לסכל פריצות, לא ניתן לפרוץ צילינדרים בקלות היום, שבירה שלהם כמעט בלתי אפשרית הודות לחומר החזק מהם עשויים.

כאשר אתם צריכים לבצע החלפת מנעולים / החלפת צילינדרים עליכם לברר היטב אודות איכות המוצר שאתם רוכשים.
כמו בכל תחום אחר גם בענף המנעולים יהיו מוצרים איכותיים מאד ויהיו פחות. בשביל לשמור על הביטחון האישי שלכם מומלץ לא להתפשר על המנעולים הזולים ביותר, שאולי יראו לכם נוחים מבחינת המחיר, אבל לרוב לא יספקו אתכם מבחינת ההגנה על הבית... אז מה זה שווה..?

המנעולים מיוצרים מחומרים חזקים ואיכותיים, שיעמדו גם בשימוש התכוף שנעשה בהם ביום יום, ובנוסף עמידים בפני פריצות או נסיונות שבירה. בעת החלפת צילינדר / החלפת מנעול יש להתאים את המנעול הנכון לדלת הנכונה, ואין לבחור בצילינדרים סתם כך אלא שיש להתאים אותם לצרכים ולמטרות שלהם בכל מקום.

 

בעיה עם הצילינדר?


במידה והדלת לא נפתחת כראוי, ואתם מוצאים את עצמכם נאבקים עם המנעול של הדלת בכל יציאה וחזרה הביתה רוב הסיכויים שהצילינדר מקולקל ויש צורך להחליף אותו.. ועדיף כמה שיותר מהר למנוע מצב שתתקעו דווקא בזמן שאתם ממהרים. בכל מקרה נשמח לעמוד לרשותכם מנעולן 24 שעות ביממה.
בכל שאלה בנושא החלפת צילינדר, החלפת מנעול או נושאים אחרים חייגו לחי מנעולים

 

 
להצעת מחיר - חייגו: 054-355-8887

 
Bookmark and Share

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר