מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7

#מנעולן#

דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> עשרה טיפים לבחירת מנעולן

תעודות והסמכות-

ראשית יש לוודא שהמנעולן שאתם מתכננים להזמין הינו מנעולן מורשה, יש לוודא שבידו תעודת מנעולן. דבר שני שיש לו אישור ממשטרת ישראל- תעודת יושר. הרי קרו מקרים בהם פריצת הבית התרחשה מיד לאחר שה"מנעולן" החליף צילינדר.

מנעולן - מחיר-

למי לא חשוב המחיר? כמובן שכסף לא משקר לפעמים ונדע לבחור לדוגמא צילינדר איכותי יותר.. אבל אם המנעולן אומר לנו שעל פריצת דלת המחיר הוא 1500 ₪ אנו נעשה סקר שוק כי המחיר הזה מוגזם וסתם מנסים לעשות עלינו קופה. או להיפך- במידה ועל פריצה המנעולן מבקש 250 ₪ בלבד כולל החלפת צילנדר- זהו גם דבר שידליק אצלנו נורה אדומה!! אנו לא רוצים שיגיע אלינו חובבן או להיות עבודה ראשונה של איזה מנעולן תלמיד.

זמינות מנעולן

הכוונה היא כאשר אנו מבקשים ממנעולן להגיע אלינו בשעות הלילה המאוחרות או בשבתות, וחגים. זהו דבר חשוב ביותר ולכן מי שלא עובד 24 שעות 7 ימים בשבוע לא יהיה רלוונטי לנו.

זמן הגעה-

אם חשוב לנו שהמנעולן יגיע במהירות מהסיבה שאחד הילדים תקוע ברכב, או שמא הילדים בבית ואינם עונים!! או שסיבה נוספת היא שאיבדנו את המפתח לבית ויורד עלינו הגשם- נזדקק למנעולן באופן מיידי. במקרים כאלו זמן ההגעה יהיה הדבר החשוב ביותר עבורנו- אם המנעולן יכול להגיע עד עשרים דקות, חצי שעה זה יהיה מעולה.

שירות-

השירות מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה- במידה והמנעולן נחמד ואדיב, מציע לנו שירות מהיר וזול או מה שחשוב לנו באותו הרגע הדבר ירשים אותנו, ונזמין אותו לבצע את העבודה. במידה והמנעולן עונה לנו בגסות רוח ואין לו זמן להשיב לנו על שאלותינו, אנו פשוט מאוד ננתק את השיחה. השירות הינו דבר חשוב מאוד! אם תיווצר בעיה לאחר ביצוע העבודה האם יתייחסו אלי וישובו לתקן את הנעשה??

אמינות-

כבר בשיחת הטלפון הראשונה אנו מרגישים אם ניתן לסמוך על המנעולן המדבר עימנו או לא. כדאי להסתכל באתר האינטרנט ולחפש המלצות או תלונות על חברת המנעולן או על המנעולן עצמו.

וותק-

ככל שהמנעולן ותיק יותר הסיכוי שיווצר נזק לדלת קטן.

חברה לשירות מנעולן בפריסה ארצית-

יש לך "אמא ואבא" יהיה לך למי לפנות לאחר ביצוע העבודה. יפצו אותך במידה ויווצר נזק חלילה.

מנעולן המפורסם באינטרנט-

רוב הסיכויים אמין יותר ממנעולן המפורסם במדבקה על הדלת. באחריות. ישנו גישה למידע רב יותר על אותו אדם.

מנעולן שמוציא חשבוניות-

בעל מקצוע רציני העובד על פי חוק ולנו זה חשוב גם על מנת שתהיה לנו אחריות.

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים