פורץ דלתות - החל מ- 99 ₪ שירות מיידי | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> שירותי פריצה >> פורץ דלתות
פורץ דלתות

לחצו לחיוג: 054-355-8887

 

 

מי הוא פורץ דלתות?

פורץ דלתות הוא מנעולן, או פורץ מנעולים אלו הם כינויים נרדפים. אם אתם צריכים שירות פורץ דלתות כנראה שנתקעתם מחוץ לדלת ללא מפתח, אנו יכולים להגיע אליכם במהירות ופורץ הדלתות שלנו יפרוץ את דלתכם במקצועיות ומהירות ללא גרימת נזק. פורץ דלתות מטעם חברת חי מנעולים הינו מנעולן שהוסמך לפריצת דלתות ומבצע זאת באישור משטרת ישראל.

לפורץ מנעולים מטעם חברת חי מנעולים המצליחה ישנם כישורים וותק בתחום המנעולנות הרחב, אנו מחזיקים את כלי העבודה וכלי הפריצה החדישים ביותר על מנת שנוכל לבצע פריצת דלתות ומנעולים של דלתות ביעילות מהירות וללא נזק, לכן אין לכם לחשוש ולהזמין אותנו.
דבר אחד תצטרכו להציג- הוכחה שמדובר בדירתכם ואינכם "משתמשים" בנו על מנת לבצע פריצה שאינה על פי חוק, אנו עובדים בצורה ישרה ואמינה באישור משטרת ישראל.

 

מקצוע פריצת דלתות בישראל:

פורץ דלתות זהו מקצוע עתיק במיוחד, כיום אנו מבצעים פריצת דלתות ע"י קידוח הצילינדר, יש לדבר יתרונות וחסרונות, החיסרון העיקרי זה שהצילינדר, המנעול- יוצא מכלל שימוש ותיאלצו להחליפו בצילינדר חדש, והיתרון העיקרי הינו שלא יגרם שום נזק לדלת- אין סימני פריצה כפי שהיו מבצעים בעבר באמצעות לום- מוט ברזל היכול לשמש כמוט לפריצת דלתות.

פורץ דלתות מתמחה בפריצת המנעולים של כל סוגי הדלתות כמובן גם לדלתות של בית, דלתות של משרד, פריצת דלתות של רכבים, ואפילו דלתות של מקלטים ממ"דים וכן פריצת כספות.

פורץ דלתות בישראל נקרא בשם מנעולן שזהו הכינוי היותר מוכר של מקצוע זה ומשמש אותו באופן תמידי.
אנו נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובחגים.
אנו מעניקים שירות בזמינות מהיר במיוחד- עד 30 דקות מרגע שהזמנתם שירות.

חברת חי מנעולים יוכלו לספק עבורכם פורץ דלתות בפריסה ארצית, ולכן תמיד זמינים לכם במהירות ויעילות ונעניק לכם שירות אדיב שאין כמותו בתחום..

 

פורץ דלתות במרכז ובשרון:

פורץ דלתות בתל אביב
פורץ דלתות ברמת גן
פורץ דלתות בגבעתיים
פורץ דלתות בפתח תקווה
פורץ דלתות בבני ברק
פורץ דלתות בגבעת שמואל
פורץ דלתות ביהוד
פורץ דלתות בסביון
פורץ דלתות באור יהודה
פורץ דלתות בחולון
פורץ דלתות בבת ים
פורץ דלתות באזור
פורץ דלתות בראשון לציון
פורץ דלתות בבאר יעקב
פורץ דלתות ברעננה
פורץ דלתות בהרצליה
פורץ דלתות ברמת השרון
פורץ דלתות בהוד השרון
פורץ דלתות בכפר סבא
פורץ דלתות בנתניה
פורץ דלתות בחדרה

 

פורץ דלתות בשפלה ודרום:

פורץ דלתות בנס ציונה
פורץ דלתות ברחובות
פורץ דלתות ביבנה
פורץ דלתות בגדרה
פורץ דלתות בלוד
פורץ דלתות ברמלה
פורץ דלתות בשוהם
פורץ דלתות במודיעין
פורץ דלתות באשדוד
פורץ דלתות בגן יבנה
פורץ דלתות באשקלון
פורץ דלתות בקרית מלאכי
פורץ דלתות בקרית גת
פורץ דלתות בבית שמש
פורץ דלתות בבאר שבע
פורץ דלתות בשדרות
פורץ דלתות בנתיבות
פורץ דלתות באופקים

 

מנעולן פורץ דלתות באופן מקצועי ואמין:


לרשותכם פורץ דלתות מקצועי אשר הוכשר בקורס מסודר וצבר ניסיון רב במשך שנים. אין דלת שהוא לא נתקל בה, ולכן תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות. אז אם אתם זקוקים לפורץ דלתות על מנת לפרוץ דלת ממ"ד , לפרוץ דלת מקלט, לפרוץ את הדלת של החדר או דלת משרד אנו נעמוד לשירותכם.

פורץ דלתות מתמחה גם בפריצת דלתות כניסה, פריצת דלתות פלדלת ודלתות מעוצבות, בנוסף פורץ דלתות מומחה בפריצת דלתות זכוכית ותיקונם, דלתות ברזל ודלתות של מפעלים.

לאחר סיום העבודה תקבלו אחריות מלאה. ואם תזדקקו לשירות החלפת מנעולים נוכל לסייע בשמחה בנושא במעמד ביצוע העבודה. פורץ דלתות
 

איך מתבצע תהליך פריצת דלת?

שיטות הפריצה שבהם משתמש פורץ מנעולים מטעם חברת חי מנעולים יתבצעו על פי חוק או בעזרת קידוח המנעול או בעזרת דיגדוגו ע"י שימוש בכלי עבודה מיוחדים וייעודיים במידה וזה אפשרי.

רוב הפריצות תתבצענה בעזרת קידוח המנעול ע"י פורץ דלתות מהסיבה הפשוטה שאת המנעולים החדשים שקיימים היום יש קושי רב לפתוח בדגדוג וזהו תהליך ארוך ומסובך ולכן עדיף להשתמש בשיטת הקידוח ואז לבצע  את פעולת החלפת מנעולים או החלפת צילינדר.

איך לפרוץ דלת בשיטת קידוח המנעול? ראשית, פורץ דלתות או פורץ המנעולים יקדח בזהירות את הפינים המחוסמים של הצילינדר עד הסוף, לאחר מכן יתאפשר לסובב את הצילינדר כמו שפותחים מנעול בעזרת מפתח, והדלת תיפתח

 

השימוש במנעולים, פריצת מנעולים ופריצת דלתות:

מנעולים נועדו על מנת להסב לדיירים ביטחון בבית הפרטי שלהם, בעסק, מנעול ברכב לשמירה על הביטחון ומניעת גניבתו וביטחון עבור החפצים החשובים לנו מאוד, מסיבה זו משתמשים במנעולים,
המנעולים מסייעים להגן על הדברים היקרים מפני גניבות.

לעיתים יש צורך או חובה מסויימת להחליף מערכת הנעילה, כלומר להחליף מנעול, או לבצע פריצת רכב, פריצה לבית או לכספת, החלפה של צילינדרים ועוד ועל כן נשתמש בפורץ דלתות או בשמו המוכר פורץ מנעולים, מנעולן.

 

תפקיד הדלתות מנקודת מבט ראותו של פורץ דלתות:

דלתות נועדו לשמור על פרטיותנו, וכן, להוות חוצץ מסויים בין מקום ציבורי למקום פרטי או להוות כחוצץ בין תחום שמותרת הכניסה אליו לעומת תחום פרטי שלא ניתן להיכנס, כניסה אליו תהווה הפרת פרטיות.

פורץ דלתות או פורץ מנעולים של דלתות מתמחה בפריצת דלתות מכל הסוגים הקיימים: דלתות עץדלתות פלדלת, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, דלתות ממ"ד, דלתות פח, דלתות ברזל.  

 

תפקיד פורץ דלתות

תפקידו של פורץ דלתות הוא כמובן פריצת דלתות, אך זהו לא תפקידו היחיד. למעשה זהו אחד התפקידים של מנעולן , שכן למנעולן ישנם סוגי התמחות רבים.
לא כל פורץ דלתות הוא מנעולן, אך כל מנעולן הוא פורץ דלתות


בעבר, כאשר דלתות הכניסה לבתים היו פחות ממוגנות, לא היו בריחים בדלתות הכניסה, הגנבים היו מנסים לפרוץ את הדלת באמצעות לום- מוט ברזל אשר באמצעותו ניתן לנסות לעקור את הדלת ממקומה באופן אגרסיבי במיוחד.
כיום לא ניתן לבצע זאת וצריך לפרוץ דלתות דרך המנעולים של הדלת, ועל כן הביטוי פורץ מנעולים הוא כל כך נפוץ
 
פורץ דלתות - תגיות חיפוש: פריצת דלת I פורץ דלת  I פתיחת דלת I פורץ דלתות I פורץ דלתות הכי זול I איך לפרוץ דלתות I פורץ דלת של בית I פורץ דלת של עסק I מפתח נתקע בבית | פורץ דלת נעולה I פריצת דלת בבית I פורץ דלתות מורשה I לפרוץ דלת I מחיר פריצת דלת I אובדן מפתחות לבית I פורץ דלתות לדירה I פורצי דלתות I פריצת דלת בלי נזק I פריצת דלתות I פורץ דלתות מוסמך
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר