פורץ מנעולים בתל אביב - רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ מנעולים במרכז >> פורץ מנעולים בתל אביב
פורץ מנעולים בתל אביב
 
 

מתי תזדקקו לשירות של פורץ מנעולים בתל אביב?

  • במקרה של גניבת או אובדן מפתח באיזור המגורים
  • במידה וננעלתם מאחור דלת ללא מפתח
  • כאשר המפתח נשבר ואין לכם עוד עותקים.
  • לאחר פריצת גורמים פליליים- המשטרה ואנחנו הם הגורמים שאמורים להגיע במיידית.


מה כדאי להזמין? מנעולן בתל אביב או פורץ מנעולים בתל אביב?

למרות ששני המושגים נשמעים זהים הם אינם זהים.
מנעולן בתל אביב הינו איש מקצוע שנותן שירות מקצועי בכל הקשור למנעולים, ומכל הסוגים, מנעולן בתל אביב מספק שירות לדלתות- לדוגמא: ביצוע החלפת מנעולים בתל אביב, תיקון דלתות בתל אביב וגם מומחה בפריצת מנעולים בתל אביב מכל סוג.

למנעולן קיימים המון תחומים בהם הוא מתמחה ולכן נדרשת ממנו מקצועיות ברמה גבוהה, מדובר בבעל מקצוע שאחראי על פיקוח בנושא רגיש במיוחד- על הביטחון שלכם, על ביטחון משפחתכם מנעולן בתל אביב יספק לכם יעוץ לכם כיצד אפשר למנוע את הפריצה לביתכם וכיצד למגן ולהקשות על פורצים.

פורץ מנעולים לעומת זאת, זו נגזרת מתוך המקצוע מנעולן, השכלתו תהיה פחותה והידע שרכש מצומצם וממוקד במומחיות לפריצת כל סוגי המנעולים במהירות ואת כל סוגי הדלתות במהירות. פורץ מנעולים איננו מתעסק בשירותים מקצועיים מיוחדים.

במקרים בהם ננעלתם מחוץ לביתכם או בפנים ודלת הכניסה של ביתכם דלת מאסיבית ואיכותית מאוד ויש בה מנעול בעל רמת מיגון גבוהה, אין סיבה לדאגה, את עבודתנו נבצע על הצד הטוב ביותר כי פורץ מנעולים בתל אביב הוא מקצועי ביותר בתחום המנעולנות ונעזר בציוד המתקדם ביותר כדי לפרוץ את הדלת שלכם ללא גרימת נזק ולחלץ אתכם במהירות האפשרית.
פורץ מנעולים תל אביב זמין עבורכם 7\24 ויגיע תוך זמן קצר לדלתכם.

פריצת מנעול בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב- הבחירה הנכונה:

אני משערים שכאשר ניגשתם לחפש פורץ מנעולים בתל אביב קרוב לוודאי שחיפשתם שירות המקנה תחושת רוגע וביטחון לגבי אופן מיגון הבית שלכם ובנוסף תרצו להיות רגועים ובטוחים לגבי אותו בעל מקצוע אותו אתם מכניסים הביתה. הגעתם למקום הנכון.
פורץ מנעולים 
בתל אביב מספק שנים רבות מגוון שירותי מנעולנות מקיפים המתבצעים על ידו באופן מקצועי ואמין באישור משטרת ישראל, כמו כן פורץ מנעולים בתל אביב נוהג לשלב בעבודתו פתרונות טכנולוגים מתקדמים בהצלחה פורצת דרך בתחום המנעולים המביאה לעבודה מדוייקת להפליא. 
פורץ מנעולים 
בתל אביב משתמש בכלי עבודה ייחודיים לכל מטרה, לפריצות מכל הסוגים ולעבודות נוספות בתחום הרחב -מיגון ומנעולנות.
"חי מנעולים" שמים דגש על מתן מחירים ידועים מראש, ומסוכמים לפני הגעה- באופן טלפוני. המחירים שלנו נוחים והוגנים, כך שכשאתם ניגשים לחפש פורץ מנעולים בתל אביב כדאי שתלכו על בטוח כי לא תתאאכזבו.

בנוסף לפריצות על כל סוגיהם מנעולן בתל אביב מעניק פתרונות רבים בתחום המיגון והמנעולנות ברמה הגבוהה ביותר ומומחה במתן פתרונות נקודתיים לאוסף הבעיות לצרכים שונים של לקוחותיו.
מגוון העיסוקים שפורץ מנעולים בתל אביב מציע בתחום הינו נרחב, בהתאם לזאת תוכלו להיות בטוחים שכשהגעתם לחברת חי מנעולים הגעתם למקום הנכון ותצאו מרוצים.


 

פריצת מנעולים בתל אביב

בדיוק בצורה שבה אתם נוהגים להזמין בעלי מקצועות אחרים מאזור מגוריכם תל אביב והסביבה כך עדיף להזמין מנעולן מתל אביב או עיר סמוכה שמכיר את השכונות והרחובות ויוכל להגיע במהירות. חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע אמין שישרת לאורך זמן, לכן אם השתמשתם בעבר ולו פעם בשירות מנעולן מסוים והייתם מרוצים מאופן העבודה ונוכחתם לדעת שהוא אכן אמין ומקצועי וברשותו תעודות ורישיון משטרתי כדאי שתשמרו את הטלפון שלו בזיכרון הפלאפון על כל צרה שלא תהיה. כך תהיו בטוחים שלא תיפלו על חובבן או גרוע מכך- פורץ פלילי. 

חשוב לוודא שבעל המקצוע שהזמנתם לקריאה בביתכם כאשר במקרה הזה מדובר על פורץ מנעולים בתל אביב לא ינצל את העובדה שאתם תקועים בדירתכם או מחוצה לה, ולכן אנו ממליצים לכם לתאם ציפיות באופן טלפוני לפני שבעל המקצוע יגיע לביתכם גם לגבי מחיר העבודה וגם לגבי אופן העבודה.
זמינות פורץ מנעולים 24/7
 
מנעולן בתל אביב יפו בזמינות מלאה!! כלומר מתן השירותים נפרסים על פני 24 שעות ביממה, אנו זמינים עבורכם גם בלילות, גם בשבתות וחגים, כי תמיד נתקעים, ולנו יש את האפשרות לתת את השירות בשעות הכי קריטיות ומתסכלות. 
פריצת מנעולים ודלתות מתרחשת בדרך כלל לאחר אובדן מפתח או דלת תקועה שמסרבת להיפתח למרות כל הניסיונות. 

לעיתים תיתכן תוספת מחיר עבור שירותי חירום, כדאי לשאול זאת במהלך השיחה הראשונית. שירות חירום הוא שירות S.O.S מיידי שדורש מהמנעולן הגעה תוך מספר דקות ולהגיע בלחץ לחילוץ זריז במקרה של סכנת מוות (לדוגמא תינוק תקוע במכונית, או קשיש שנפל בביתו וזקוק במהרה לסיוע רפואי).

 

תעודת מנעולן מוסמך

פורץ מנעולים בתל אביב חייב להיות מוסמך כמנעולן מורשה, ללא תעודה פעולת פריצת מנעולים תהיה מחוץ לחוק, כלומר על מנת לפרוץ ולהחליף מנעולים חייב להיות בעל תעודת הסמכה. בנוסף חייב להיות מאושר על ידי המשטרה עם תעודת יושר. 
יש להיזהר מהגעה של חובבנים או רמאים אליכם הבייתה, יש לדרוש תעודת מנעולן כאשר המנעולן מגיע אליכם.

 

ניסיון ותק וכלי עבודה

מומלץ מאוד להיעזר במנעולן מקצועי שעבר כמה שנים במקצוע, שיש לו ניסיון רב בשטח ובטוח ידע לבצע את העבודה הנדרשת. הניסיון חשוב מאוד כי אין חכם כבעל ניסיון- רק על ידי ניסיון לומדים להיות מנעולן מקצועי. מנעולן חדש שרק סיים קורס ידע את הדברים באופן תיאורתי ופחות יצליח לבצע עבודות בהצלחה, רק לאחר צבירת ניסיון יהיה לו קל.
כלי עבודה איכותיים מאוד מסייעים להצלחת העבודה, שימוש בכלי עבודה זולים וישנים עלולים להקשות על בעל המקצוע ואפילו להסב נזק.
 

פורץ דלתות בתל אביב 24/7

פורץ דלתות כשמו כן הוא, תפקידו הוא לפרוץ דלתות נעולות מסיבות רבות, לדוגמא כאשר בעל הבית מדווח על אובדן מפתח ואין לו עותק מפתח  נוסף, או כאשר ישנו אדם בבית והוא ישן או נפל ואיננו ניגש לפתוח את הדלת והדבר מדאיג, או לדוגמא כאשר המפתח נשבר או הצילינדר חדל לעבוד- הוא איננו פותח את הדלת למרות שמסובבים בתוכו את המפתח הנכון.

למעשה, פורץ דלתות זהו תפקיד קטן מתוך תפקידיו של בעל המקצוע מנעולן. כמעט כל מנעולן מוכשר לבצע פריצת דלתות אלא אם כן מדובר במנעולן רכב שעיסוקו התחום הרכב בלבד, ואיננו מחזיק כלל את כלי העבודה הדרושים או הידע הדרוש על מנת לפרוץ את הדלת.

פורץ דלתות יכול לעבור קורס הכשרה ויכול שלא, לקוחות יעדיפו להזמין בעל מקצוע מוסמך ובעל תעודה ממשטרת ישראל ולא להסתכן בהזמנת בחור שיצא מהכלא ואיננו אמין.

פורץ דלתות כיום משתמש בשיטות מודרניות בעת פריצת דלתות , לדוגמא איננו ישתמש בלום, שכן שימוש בלום איננו מקצועי וגורם לנזק רק  לדלת, ושייך לעבר. כיום פורצים עם כלי פריצה מודרניים והשיטה הכי נפוצה ובטוחה היא קדיחת הצילינדר ושבירתו, לאחר פתיחת הדלת יש לבצע החלפת צילינדר לאחד חדש.
אחד מתפקידיו מהעיקריים של המנעולן הוא פריצת דלתות, אך לא רק.. מנעולן מתמחה בתיקון דלתות, תיקון דלתות זכוכית ודלתות אחרות מכל הסוגים כולל החלפת חלקי חילוף בדלת כמו ידיות מנעולים מחזיר דלת ועוד.
 
שרותי מנעולן בחירום עוסקים בפריצת רכבים בזמן לא שגרתי או שאם יש תינוק או בעל חיים נעול ברכב, שחזור מפתחות לרכב במקרה של אובדן מפתח, פורץ דלתות מוסמך למקרה שנותרתם נעולים מחוץ לדלת, פורץ מנעולים מוסמך, החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות.
 
כיום נושא מיגון הבית והרכב מפותח במיוחד, קיימים מנעולים מאוד מתקדמים וקשים לפריצה. בעבר הרחוק פריצה של מנעול יכלה להתבצע בצורה חובבנית, כמובן שבימים אלו זה ממש לא מקובל, על מנת לפרוץ מנעול בהצלחה ללא נזק יש צורך בפניה למנעולן מיומן.

 

מנעולנות בתל אביב 24/7 

אנו מספקים שירותי מנעולנות בתל אביב מעל 15 שנים, תל אביב היא העיר העמוסה ביותר בישראל, חציית העיר לוקחת זמן רב ועלולה לתסכל מאוד, על כן עמידה בלוח הזמנים בתור נותן שירות עד הבית בת אביב היא קשה יותר.
בתל אביב מתנקזים מליוני בני אדם למטרת בילוי, עבודה, עסקים, ועוד.

פורץ מנעולים בתל אביב חייב לעמוד בקצב המטורף של העיר ולהעניק שירות מנעולן בתל אביב שזמין 24 שעות ביממה כי העיר עובדת ללא הפסקה.
מקצוענות מחייבת בזמנים: מנעולן בתל אביב כמספק שירות בעיר חייב להיות מקצועי ביותר ולסיים את העבודה במינימום זמן לטובת כל הצדדים, וכן להגיע לקריאה כמה שיותר מהר. אם כן, העבודה חייבת להיות זריזה על מנת לשחרר את הלקוח לשגרה.

 

 

פורץ מנעולים בתל אביב 24 שעות ביממה 0543558887

 

 

פורץ מנעולים - תגיות חיפוש: מנעולן בתל אביב I פריצת מנעולים בתל אביב I פורץ מנעול בתל אביב I פורץ מנעולים תל אביב | החלפת מנעולים בתל אביב  I פורץ רכבים בתל אביב I פתיחת מנעולים בתל אביב I פורץ מנעולים תל אביב זול | פורץ דלתות בתל אביב | פריצת דלתות בתל אביב I פורץ מנעול בתל אביב I פורצי מנעולים בתל אביב I פריצת צילינדר בתל אביב I פורץ דלת פלדלת בתל אביב I פריצת בית בתל אביב I פורץ למנעולים בתל אביב I פורץ מנעולים מורשה בתל אביב I פורץ מנעולים מוסמך בתל אביב I פורץ מנעולים מומחה בתל אביב  I תיקון דלתות בתל אביב 
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר