פורץ רכבים במרכז – רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 


פורץ רכבים במרכז 

נעולים מחוץ לרכב? הזמינו פורץ רכבים

איך השירות שלנו עובד? אתם יוצרים קשר עם מנעולן רכב, או פורץ רכבים, אצלנו זה פשוט בן אדם אחד שנותן את שירותי הרכב במרכז הארץ, מסבירים לו מהי הבעיה (הרכב נעול והמפתח בפנים או שהמפתח של הרכב אבד..) והוא מגיע במהירות בודק ומטפל.
 

פורץ רכבים במרכז 24 שעות

הזמינות שלנו היא 24 שעות ביממה, זה לא משנה מהי השעה, ובאיזה יום מדובר ולא משנה עד כמה השעה מאוחרת או מוקדמת - מנעולן רכב מחברת חי מנעולים תמיד יגיע ויטפל במהירות ויעילות בבעיה.
לרוב, דווקא בגלל שבשעות חריגות הדרכים פנויות ואין פקקי תנועה, המנעולן יוכל להגיע אפילו מהר יותר.

 
 
 

המקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים במרכז:

  • שכחתם את המפתחות ברכב
  • איבדתם את מפתחות של הרכב
  • נשבר המפתח במנעול הרכב או מחוצה לו
  • הילד/ה ננעל/ה ברכב כשהמפתחות בפנים

 

כיצד מתבצע תהליך פריצת רכבים מקצועית?

תחילה יגיע פורץ רכבים מקצועי לרכב שלכם בכל מקום במרכז הארץ בו הוא יחנה, פורץ הרכב יבדוק שאכן הרכב שברצונכם לפרוץ בבעלותכם ועל כן תצטרכו להציג לו תעודה מזהה ורישיון רכב. רק לאחר הזיהוי פורץ הרכבים יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב ושנת הייצור.

ישנן שתי שיטות עיקריות לביצוע פריצת רכבים. שיטת הכרית והמוט שמותאמת לרכבים שאינם מארץ ייצור גרמניה, ושיטת הדגדוג אשר מתבצעת דרך מנעול הרכב ומדמה כניסה של מפתח באמצעות מכשור מתקדם.

כמובן שבשתי השיטות הפריצה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי ומקצועיות מרבית אשר מונעים הסבת נזק לרכב. כיום ברכבים קיימות מערכות נעילה משוכללות, וזה הגיוני שהרכב ינעל באופן אוטומטי לאחר שיצאתם מהרכב וסגרתם את הרכב.
אם המפתח נשאר בפנים נכנסתם לבעיה, ואם הילד הקטן שם זה בכלל מצב מתסכל.

בדיוק למקרים כאלו נועד המקצוע פורץ רכבים, שמטעם תפקידו הוא בזמינות תמידית ומידית ויוכל להגיע למקום בו הרכב נמצא במהירות מרבית, דבר שעדיף על פני שבירת החלון.


 

פורץ רכבים במרכז יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום רבות שאנו נזעקים להגיע לרכב שילד קטן ננעל בתוכו יחד עם המפתח וההורים מבוהלים ובצדק. אנו מגיעים במהירות הבזק למקום ופורצים את הרכב במהירות, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד בשום אופן ברכב, וכשסוגרים את הדלת על הילד לוודא תחילה שהמפתח בידכם. היום מערכות הרכב משוכללות וגורמות לנעילת הרכב באופן אוטומטי ולעיתים כאשר הילד בפנים. שימו לב, זה מציל חיים..
 

איך פורץ רכבים במרכז מבצע את פתיחת הרכב?

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים במרכז, יאמת את זהותכם כבעלי הרכב ולאחר מכן יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.
 

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית: מבוצעת ע"י הפרדת הדלת ממשקוף הרכב באמצעות ניפוח הכרית המיוחדת, הכנסת כלי מיוחד אשר בעזרתו המנעולן ידוג את המפתח או לחלופין ילחץ על כפתור הנעילה המרכזית וכך תיפתח הדלת. כמובן שהפריצה הזו מתבצעת באמצעות מכשור המיועד לכך אשר מונע נזק ברכב כמו שריטות והתעקמויות של הגומי או התעקמויות משקוף או שבירת חלונות.

  2. דגדו​ג: שיטת הפריצה השניה מסובכת יותר וטכנולוגית יותר נקראת דגדוג ובה ישתמש פורץ רכבים במרכז אך ורק לדגמי רכבים גרמניים שאותם לא ניתן לפתוח באמצעות כרית כיוון שבהם יש וואקום חשמלי המשמש כמנגנון הגנה נוסף נגד פריצות רכבים ולמעשה תפקידו הוא מניעת לחיצה על כפתור הפתיחה שלא באמצעות המפתח. בשיטה זו מוכנס מכשור ייעודי למנעול ומדמה פתיחה על ידי מפתח.

 
פורץ רכבים במרכז

איך לבחור מנעולן רכב / פורץ רכבים במרכז?

1. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ניתנת לבעל מקצוע בתחום במידה ואין לו עבר פלילי כלל ולא היה מעורב בשום פריצה שלא כחוק.  מנעולן מוסמך הינו מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום ועבר השתלמויות ובחינות בנושא גם תיאורתיות וגם מעשיות, האישור הסופי לקבל את התעודה של מנעולן מורשה היא האישור המשטרתי. תעודת המנעולן המורשה תגיע עם תמונתו האישית.
2. זמינות הגעה: חשוב לכם שהרכב לא ישאר נעול זמן רב שכן אתם זקוקים לשימוש בו באופן יומיומי אם זה להגיע לעבודה ללכת לקניות או להקפיץ את הילדים למסגרת שלהם.
3. מקצועיות- ללא נזק: חשוב ביותר לוודא עם המנעולן באופן טלפוני שהוא פורץ בדרך המקובלת בעזרת כרית ולא ייעשה שום נזק לרכב. במידה והוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס לא תודה.
4. מחיר: שיהיה מחיר הוגן וסביר.

 

שירותים נוספים במסגרת שירותיו של פורץ רכבים במרכז:

שכפול מפתחות, שחזור מפתחות, תיקון סוויץ לרכב, קידוד ציפ של מפתח חדש ועוד..

שירותיו של פורץ רכבים במרכז אינם קלים אף על פי שזה נראה כך ממבט ראשון כמקצוע פשוט. אך מכיוון שישנם דגמים רבים למכוניות וחברות שונות העיניין הופך למסובך לא מעט מכיוון שיש צורך הכרחי ללמוד את כל סוגיהם וכיצד לפרוץ כל אחד מהם, מה עוד שבכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים.
בעבר לא היה ציפ למכוניות ואז עיניין שכפול המפתח לרכב היה ממש פשוט, ציפ זהו שבב שנמצא בתוך המפתח ומשדר לאמובילייזר שיש התאמה ומאושר להניע אותו, אם הציפ לא מקודד ולא משדר את הקוד אין סיכוי להניע את הרכב.   

 

מנעולן רכב במרכז במחיר שפוי
שחזור מפתח רכב זהו שירות שאנו מספקים בעיקר מהסיבה שמפתח הרכב אבד ואין עותק שלו.

מנעולן רכב במרכז גובה מחיר אטרקטיבי ומבטיח תמיד לקחת מחיר נמוך מהמתחרים שלו.
אכן בלילות ובחגים רוב המנעולנים גובים מחיר גבוה יותר במידה ומזמינים אותם בזמן לא שגרתי.
זה כמובן הגיוני מאחר שהשעה לא נוחה והם עם המשפחה או ישנים ולכן מנעולנים רבים גובים שכר בהתאם. עם זאת, צריך לזכור : מנעולן הוגן לעולם לא ינצל אתכם ויגבה שכר מופרז בלי פרופורציה כלל.
דבר שני - אם הבעיה סובלת דיחוי תמיד אפשר לחכות לשעות הבוקר או צהריים, ולהזמין את מנעולן הרכב בתעריף נוח יותר בזמן שגרתי
.
 

פורץ רכבים מקצועי שמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים 054-355-8887

פורץ רכבים בתל אביב

פורץ רכבים בתל אביב 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בתל אביב תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים ברמת גן

פורץ רכבים ברמת גן 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים ברמת גן תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים בגבעתיים

פורץ רכבים בגבעתיים 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בגבעתיים תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים בפתח תקווה

פורץ רכבים בפתח תקווה 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בפתח תקווה תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים בגבעת שמואל

פורץ רכבים בגבעת שמואל 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בגבעת שמואל תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים בבני ברק

פורץ רכבים בבני ברק 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בבני ברק תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים בחולון

פורץ רכבים בחולון 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בחולון תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887.

פורץ רכבים בבת ים

פורץ רכבים בבת ים 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בבת ים תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בראשון לציון

פורץ רכבים בראשון לציון 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בראשון לציון תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בקרית אונו

פורץ רכבים בקרית אונו 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים בקרית אונו תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים ביהוד

פורץ רכבים ביהוד 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים ביהוד תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים באור יהודה

פורץ רכבים באור יהודה 24 שעות החל מ-199 ₪ אנו מספקים שירות פריצת רכבים באור יהודה תוך 20 דקות. חייגו: 054-355-8887

פורץ רכבים בסביון

פורץ רכבים בסביון - חי מנעולים מס רישיון 1013013. שירות מקיף לכל סוגי הרכבים. 100% אחריות. מקצוענות ואמינות. שירותי מנעולן רכב בסביון

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר