פורץ רכבים ברמת גן – רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים ברמת גן
 

בחברת חי מנעולים מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים זה שנים, בין שירותינו תמצאו פורץ רכבים ברמת גן המתאפיין במקצועיות רבה, זמינות, אמינות ואיכות השירות. 
ראוי לציין שאנו מצטיינים במתן שירות מקצועי ובמחירים הוגנים וידועים מראש
!
 אז אם אתם מחפשים פורץ רכבים ברמת גן שיהיה מקצועי וזריז וכמובן שיפרוץ לכם את הרכב במהירות הגעתם למקום הנכון!

פריצת רכבים ברמת גן במקרים הבאים:

 • הרכב ננעל עם המפתח בתוכו
 • המפתח נתקע או נשבר בסוויץ
 • דלת המכונית לא נפתחת
 • ילד ננעל במכונית
 

פורץ רכבים ברמת גן זמין עבורכם באופן מיידי לפריצת רכבים בכל מקרה אפשרי באופן מסור ללא נזק, לרשותכם פורץ רכב אמין ומקצועי לכל רכב. אנו נענים לקריאה עד 20 דקות מרגע ההזמנה ומשתמשים בכלי פריצת רכבים ומכשור מתקדמים ביותר בעולם, אנו בעלי ניסיון רב בפריצת כל סוגי הרכבים והדגמים.
תהליך פריצת הרכב מתבצע במינימום זמן וללא גרימת נזק.
פורץ רכבים ברמת גן הוא בעל תעודת מנעולן מורשה בתוקף ובאישור מטעם משטרת ישראל.


מחפשים פורץ רכבים אמין וזמין? 

חברת חי מנעולים מספקת שירות פריצת רכבים באופן מקצועי בעזרת פורץ רכבים בעל רישיון פריצה חוקי ממשטרת ישראל בהגעה מיידית 24 שעות ביממה כל ימות השבוע עד 20 דקות בלבד.
אנו בעלי היכרות מעמיקה עם כל סוגי הרכבים והדגמים ודרכי הפריצה הבטוחות והיעילות ביותר, ללא הסבת נזק.
אנו מציעים שירותי פריצת רכבים ברמת גן, אנו פורצים מוסמכים באישור המשטרה, מקצועיים ואמינים.


פורץ רכבים ברמת גן מיומן ובעל ניסיון, וותק של שנים רבות וידע כיצד לפרוץ את סוגי הרכבים מבלי לגרום נזק לרכב. אנו עוסקים בתחום המנעולנות לרב וגם לבית מעל 15 שנים עם הרבה ניסיון מעשי בשטח מה שמעניק לנו ידע רחב בפריצת רכבים מכל הסוגים , אנו מתמחים בכל שיטות הפריצה של רכבים גם של הרכבים המתקדמים ביותר, במינימום זמן וללא הסבת נזק לרכב.

 
 

מתי תזדקקו לשירותו של פורץ רכבים ברמת גן?

 • במקרה נפוץ של השארת המפתחות ברכב בשוגג
 • אובדן מפתח הרכב או גניבתו
 • שבירתו של המפתח במנעול הרכב 
 • הילד/התינוק/הכלב ננעלו ברכב כשהמפתחות בפנים
 

פורץ רכבים ברמת גן


פריצת רכבים ברמת גן ע"י חברת חי מנעולים תתבצע בזריזות, ללא נזק לדלת ומשקוף הרכב וכמובן ללא שבירת חלון. ישנם 2 שיטות מתקדמות ומומלצות לפריצת רכבים- שיטת הדיגדוג, ושיטת הכרית והמוט. אל תסכימו לפורץ רכבים שיבצע על הרכב שלכם שיטות פריצה אחרות מלבד אלו שצויינו, וזאת על מנת למנוע הסבת נזק לרכב, שתיקונו יגזול מכם ימי עבודה וכסף עבור תיקון הנזק. נזקים תמיד ניתן למנוע אך קשה לתקן אותם.

פריצת רכב ברמת גן או בעיר אחרת אמורה להיות זריזה וקלה לביצוע עבור פורץ רכבים ברמת גן שהינו מנעולן רכב מוסמך ומקצועי, פורץ רכבים ברמת גן אמור להגיע באופן מיידי לרכב, במיוחד כאשר מדובר במקרה חירום, ולדעת לפרוץ את הרכב כך שדלת הרכב ומשקוף הדלת לא יפגעו ולא ישאר סימן.

לעומת זאת, שיטת פריצת רכבים גרמניים היא שונה ולא קלה עבור פורץ רכבים, היא עלולה להיות מסובכת בהרבה ויקרה פי שניים. רכבים גרמניים הינם בעלי נעילת וואקום, כלומר, בעת הפריצה לא יתאפשר לפרוץ בשיטת הכרית בהצלחה, לכן יש להשתמש בשיטת הדגדוג אשר מקשה על הפורץ. קשה מאוד לפרוץ רכבים גרמניים.

קיימים כלי פריצת רכבים ייעודיים למטרה זו שבעזרתם ניתן לפרוץ רכבים גרמניים, במקרים מסויימים הפריצה תימנע כאשר ישיגו מפתח ספייר מהבית, אך במידה ואין מפתח ספייר, לא תהיה ברירה אלא להיות מוכנים לעיניין שהפריצה תהיה יקרה יותר ומסובכת הרבה יותר.

 

פורץ רכבים ברמת גן יכול להציל חיים

ישנן לא מעט קריאות חירום שפורץ רכבים ברמת גן מוזמן להגיע בדחיפות לרכב כאשר ילד קטן ננעל בתוכו יחד עם המפתח וההורים מבוהלים ובצדק. במקרה זה פורץ רכבים ברמת גן יגיע במהירות הבזק למקום ויפרוץ את הרכב, תוך 15 שניות הרכב יפתח ללא נזק!
הורים- זכרו לעולם לא להשאיר את הילד לבד ברכב בשום אופן, וטיפ נוסף - כאשר סוגרים את הדלת לאחר כניסת הילד וחגירתו, יש לוודא תחילה שהמפתח בידכם. היום בעקבות הטכנולוגיה המתפתחת, מערכות הרכב משוכללות ונועלות את הרכב באופן אוטומטי, גם אם הילד בפנים.
שימו לב, זה מציל חיים..
 
פורץ רכבים ברמת גן

כיצד לבחור מנעולן רכב ברמת גן?

 1. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר משטרתית ניתנת לבעל מקצוע בתחום אך ורק אם מעולם לא היה לו עבר פלילי. מנעולן מוסמך הינו מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום המנעולנות.
 2. זמינות הגעה: אנו מתארים לעצמנו שחשוב לכם שמכוניתכם לא תישאר נעולה זמן רב הואיל ואתם זקוקים לשימושה באופן יומיומי.
 3. מחיר: חשוב שיהיה מחיר הוגן וסביר.
 4. מקצועיות- ללא נזק: חשוב לוודא עם המנעולן לפני הזמנתו שאכן הוא פורץ רכבים ברמת גן בדרך המקובלת- שהיא בעזרת כרית ולא יגרום לנזק לרכב. במידה והוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס שאינכם תרצו להשתמש בשירותיו.

 

מנעולן רכב ברמת גן

לא צריך להילחץ, מנעולן רכב ברמת גן 24 שעות ביממה יגיע תוך מספר דקות לחלץ אתכם ללא נזק לרכבכם, הוא יוכל להגיע ובמהירות רבה ולבצע את העבודה בעזרת מכשור חדש ומתקדם בטכנולוגיה חדשה. במקרה שהמפתח אבד ואין מפתח ספייר יש צורך להכין מפתח חדש, דבר זה מתבצע תוך שעה בעזרת חברת הרכב והמכשור שנמצא בניידת השירות של מנעולן רכב ברמת גן.

 

פורץ רכבים ברמת גן ישמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים 0543558887


פורץ רכבים ברמת גן - תגיות חיפוש: פריצת רכב ברמת גן I פתיחת רכב ברמת גן I פורץ לרכבים ברמת גן I פורץ רכב הכי זול ברמת גן I איך לפרוץ רכב ברמת גן I מפתח נתקע ברכב ברמת גן I פורץ רכב נעול ברמת גן I פריצת בגאז רכב רמת גן I פורץ רכבים מורשה ברמת גן I לפרוץ רכב ברמת גן I מחיר פריצת רכב ברמת גן I פורץ מנעולים לרכב ברמת גן I פורצי רכבים ברמת גן I פריצת רכב ברמת גן בלי נזק I החלפת מנעולים ברמת גן I פורץ מנעולים ברמת גן מנעולן ברמת גןפורץ רכבים I תיקון דלתות ברמת גן

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר