פורץ רכבים בשדרות - רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ רכבים בדרום >> פורץ רכבים בשדרות
פורץ רכבים בשדרות
 

באילו מקרים נשתמש בשירותיו של פורץ רכבים בשדרות?

המקרים הנפוצים ביותר להזמנת פורץ רכבים הם:

  1. אובדן מפתח או נעילת הרכב כשהמפתחות בפנים.
  2. מקרי חירום: ילד שננעל במכונית יחד עם המפתח, או תאונה שבעקבותיה לא ניתן לפתוח את דלתות הרכב.


כאשר אתה נעול מחוץ לרכב שלך- זה מתסכל, אך לא צריך להתייאש, כי אנו נוכל להגיע במהירות ולפרוץ את רכבך או להכין מפתח חדש לרכב שלך במקרה של אובדן העותק האחרון של המפתח.

פורץ רכבים בשדרות הינו איש מקצוע מומחה שמטפל באופן מקצועי בנושאים הקשורים למנעולי רכב ומנגנוני הגנה ונעילת רכבים. פורץ רכבים בשדרות יוכל לפרוץ לרכב תוך דקה, מבלי לגרום נזק כלל. כמו כן במידת הצורך  יטפל במערכות האלקטרוניות של נעילת הרכב. 
 

מנעולן רכב בשדרות

פורץ רכבים בשדרות הינו מנעולן רכב בהכשרתו, בהתאם לכך הוא מספק שירותי רכב למנגנון נעילת הרכב ומנגנון ההגנה ברכב ולא רק במקרי חירום. שירותים של שיכפול מפתחות, קידוד מפתחות, התקנה או תיקון של מנעולי רכב- את כל הפעולות הללו מנעולן רכב מומחה יודע לבצע.
 

פורץ רכבים 

פורץ רכבים בשדרות מעניק כבר מעל 15 שנים שירות 24 שעות ביממה וגם שירותי חירום. פורץ רכבים בשדרות מתעסק בין היתר בהחלפת מנעולים של דלתות, תיקון דלתות בבית, פריצת דלתות ועל כן הוא מנעולן בית. תוכלו להשתמש בשירותיו שכן הוא מנעולן בשדרות.
 

פורץ רכבים בשדרות מודע לחשיבות הזמן שלכם, ולכן הזמינות תינתן באופן מיידי. למרות המחסור בזמן שלכם בעת חיפוש בעל המקצוע, מומלץ לא לוותר על פורץ רכבים מנוסה ומקצועי. לפורצי רכבים חייב להיות רישיון מנעולן מוורשה באישור משטרת ישראל.

באילו מקרים נעזרים בפורץ רכבים בשדרות?

תקלה במנגנון הנעילה שבעקבותיה המכונית ננעלת

מנגנון הנעילה של הרכב רגיש במיוחד , רוב המכוניות על הכביש היום הן חדשות בעלי טכנולוגיה מתקדמת ולכן כל תקלה עלולה לגרום למכונית להינעל, דבר מרגיז שמאלץ את בעל המכונית להזמין את פורץ רכבים בשדרות שיגיע למקום האירוע לפרוץ עבורו את דלת המכונית באופן בטוח מבלי לפגוע בדלת המכונית עצמה או לגרום לנזק אחר במכונית.

אובדן או גניבת מפתחות האוטו

מקרים אלו הם נפוצים ולצערנו קורים כמעט כל יום. פעמים רבות אין בהישג ידו של הנהג מפתח רזרבי כלל ולכן המקרה מצריך לפרוץ את דלת האוטו ולבצע שחזור מפתח או להחליף את מנגנון הנעילה של הרכב, כמובן ששחזור מפתח זה הרבה יותר זול. פורץ רכבים בשדרות יוכל להגיע למקום שבו חניתם ולבצע פריצה מקצועית. הכנת מפתח חדש עושה מנעולן רכב בשדרות.

מפתחות שננעלו ברכב

לפני מספר שנים המציאו נעילה אוטומטית ברכבים במטרה שהרכב לא ישאר פתוח לאחר שהנהג התרחק ושכח לנעול אך מנגנון נעילה זה גרם לצרות רבות שבינהן נעילת מפתח הרכב בפנים, נעילת ילדים קטנים ובעלי חיים ברכב ועוד, בעקבות צרות אלו בוטל מנגנון נעילה זה והמקרים פחתו.
עדיין מקרים כאלו קורים כמעט באופן יומיומי בעיקר לבעלי מפתח רכב ללא שלט או ברכבים ישנים, או כאשר אנשים נועלים את הדלת נעילה פנימית ואז סוגרים את הדלת - אבל אוי, הם משאירים את המפתחות ברכב ונועלים אותו. 

במקרה זה חשוב לא לנסות לפרוץ לבד את הרכב וודאי שלא לשבור חלון, אלא אם כן יש ילד קטן בפנים וזו סכנת חיים, היעזרו בפורץ רכבים מקצועי מהאיזור שיגיע במהירות האפשרית לפרוץ את הרכב שלכם ולחלץ מתוכו את המפתח. רכבפורץ רכבים בשדרות - תגיות חיפוש: פריצת רכב בשדרות I פתיחת רכב בשדרות I פורץ לרכבים בשדרות I פורץ רכב הכי זול בשדרות I איך לפרוץ רכב בשדרות I מפתח נתקע ברכב בשדרות I פורץ רכב נעול בשדרות I פריצת בגאז רכב בשדרות I פורץ רכבים מורשה בשדרות I לפרוץ רכב בשדרות I מחיר פריצת רכב בשדרות I פורץ מנעולים לרכב בשדרות I פורצי רכבים בשדרות I פריצת רכב בשדרות בלי נזק I החלפת מנעולים בשדרות פורץ מנעולים בשדרות I מנעולן בשדרות I פורץ רכבים
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר