מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מנעולן לדלתות >> פלדלת

מחפשים תיקון פלדלת?

פלדלת, דלת פלדה

 

פלדלת היא דלת העשויה מפלדה, ישנם מותגים לדלתות העשויות מדלת פלדלת כמו רב בריח שריונית חוסם ורשפים הן הנפוצות ביותר ולכן והניסיון שלנו בהם גדול יותר. יש מותגים נוספים שכמובן נצליח לתקן אותם בקלות והם לא מוזכרים במאמר זה.
אנו ממליצים לתחזק את הדלת באופן קבוע, ולבדוק את תקינותה של דלת הבית מדי פעם כדי לשמור על אורך חיים ארוך. חשוב לשמן במידת הצורך ולא לטרוק את הדלת לעולם.
כמו כל מוצר אחר עלולות להיווצר תקלות בדלתות פלדלת אך לא כל תקלה כרוכה בהוצאות גדולות או רכישת דלת חדשה. במקרים של תקלה בדלת פלדלת, אין צורך למהר ולבצע החלפת דלת מכיוון שאפשר להזמין מנעולן שידאג לעשות תיקון לפלדלת ביסודיות ולהביא אותה למצב כמו חדש.

 

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת:

 • 1. שחיקת הדלת: 

  כתוצאה מטריקת הדלת היא עלולה להישחק ולהיהרס, ואף לצאת מכיוונה בהברגת הצירים או להתעקם יחסית למשקוף הישר. בקרה כזה יש לבצע פעולת כיוון הדלת מהצירים על מנת למנוע שחיקה רבה יותר במצב הדלת ואף תקיעתה בסופו של דבר.

 • 2. בעיות במנגנון: 

  מנגנון דלת פלדלת זקוק פעם בשנה לשימון באמצעות ספריי לשימון, אנא הימנעו מהטעות הנפוצה של התזת ספריי השמן על הבריחים כשהפלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות , הדבר יגרום להצטברות חול במנגנון ויביא לשחיקה מהירה שלו ותיווצרנה בעיות בסגירה ופתיחת הדלת. לכן כל דבר צריך לדעת לעשות וכל אחד במקצוע שלו. במידה ותזדקקו לעזרת מנעולן נשמח לעזור.

  3. מנעול תקול: 

  הבעיה הנפוצה ביותר היא בעיות בנעילת הדלת- בעת סיבוב המפתח נבחין בקושי רב בסיבובו או לחלופין קלות רבה מידי עד שהמפתח מסתובב בקלות רבה מידי במנעול ובמצבים קיצוניים לא ניתן לנעול כלל כי השחרור רופף מידי, התקלה מעידה על מנעול שחוק. ולכן יש צורך להחליף את המנעול לחדש.
  מנעול חדש יכול להחזיק שנים במצב טוב תלוי בתדירות השימוש בו ובתנאי האקלים. לא מומלץ לתקן מנעול תקול ורצוי להחליפו מכיוון שהתיקון יחזיק מעט זמן וזה לא ישתלם לכם.

 • 4. חלודה: 

  חלודה במנגנון של הדלת: מקשה על פעולות הנעילה ופתיחתה של הדלת שאלו פעולות הנעשות יום יום ולכן חשוב לא להשאיר את המצב כפי שהוא. הפתרון הוא החלפה של המנגנון החלוד, לא ניתן להסיר את החלודה מהמנגנון.

 • חלודה בחלקה התחתון של הדלת: כתוצאה משטיפת הרצפה וחדירה של מים לדלת נוצרת חלודה או דלת כניסה שנמצאת במגע עם הגשם ועם נזקי מזג האויר. הפתרון הוא החלפת החלק התחתון בדלת בחלק חדש שמותאם לסוגה והדגמה של דלת הפלדלת.

 • 5. חריקת הדלת/ יציאת הדלת מאיזונה וכיוונה: 

  בעת פתיחת וסגירת הדלת אתם שומעים רעש של חריקת ושפשוף הרצפה כנראה הדלת נגררת על הרצפה מהסיבה שצירי הדלת האחראיים לסגירה ופתיחה תקינה של הדלת כנראה לא מחזיקים אותה היטב ואפשר להסיק שממשקל הדלת זה קרה או מטריקה ממושכת של הדלת לאורך שנים, במידה ונוצר רעש והתנגדות בעת פתיחת וסגירת הדלת כנראה יש צורך בשימון וכיוון ואיזון הצירים, מנעולן יוכל לבצע את הטיפול הזה, אשר יעלים את הרעשים ויגרום לדלת לנוע בצורה חלקה ללא התנגדות כלל.

   

 • איך לשמור על דלת הכניסה מפלדה:

  חי מנעולים ממליצים לא לטרוק את הדלת כי הטריקה יוצרת נזקים לטווח הקצר וגם לארוך זה גורם לשחיקה רבה והפגיעה נעשית בחלקים חלקים.
  בנוסף אנו ממליצים לנקות בעזרת 
  מטלית לחה את לשונית הנעילה של הדלת.
  מומלץ לצפות את הדלת פלדלת בציפוי נגד חלודה, במיוחד אם הדלת משמשת כדלת כניסה לדירה וחשופה ללחות, רטיבות, גשמים ופגעי טבע אחרים.

  מעבר לשמירה על הדלת עצמה, חשוב להקפיד על התקנת מנעול בטיחותי ואיכותי אפשר לשמן אותו במידה ויודעים לעשות זאת. 

  חברת חי מנעולים מונה מנעולנים מקצוענים אשר מבצעים תיקוני דלתות פלדלת במקצועיות רבה והקפדה על תיקון מקצועי והקפדה לעבור לפי התקן הדרוש ולדאוג שהבעיה לא תחזור שנית. אנו נעניק לכם מחירים נוחים והוגנים ונשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה. תיקון דלתות באופן מקצועי זה חי מנעולים. 


  פלדלת
   

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים