מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> שירותי פריצה >> פריצת רב בריח

פריצת רב בריח

 
24 שעות

הביטוי פריצת רב בריח כמובן מתכוון לפריצה של דלתות של חברת רב בריח, אנו עובדים עם החברה ומכירים את הדלתות של רב בריח בצורה טובה מאוד. פורץ דלתות מקצועי ישמח להגיע אליכם במידה ואתם זקוקים לפריצה של דלת רב בריח, במקרה ששכחתם את המפתח או אבד לכם..

הדלתות של רב בריח הינם חזקות ואטומות בפני פריצה קלה ואנו נוכל להגיע אליכם עם הכלים החדשניים ביותר בשוק על מנת לפרוץ אותן במקצועיות ללא השארת סימני פריצה וללא גרימת כל נזק כלשהו לדלת רב בריח או לרצפה חלילה.
מנעולן מחברת חי מנעולים מעניק שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בזמינות מהירה של עד חצי שעה במידה ותזדקקו לשירות מהיר, הרי להיות נעולים מחוץ לדלת זו סיטואציה שהיא בהחלט לא נעימה.

 

תהליך פריצת דלת רב בריח:

לפני תחילת תהליך הפריצה תידרשו להציג אסמכתא מסויימת שזוהי אכן דירתכם, אין צורך להיעלב שכן זהו נוהל אמינות בחברה מכיוון שאנו עובדים עם משטרת ישראל אנו מבקשים להימנע מפריצות שאינן חוקיות ולמצוא את עצמנו עוברים על החוק מכיוון שביצענו פריצת דלת רב בריח שלא כחוק.

אנו פרוסים ברחבי הארץ ולכן כאשר תזמינו פריצה דחופה תקבלו מענה מהיר על ידי פורץ מנעולים מוסמך.
לנו בחברת חי מנעולים ישנם כלים חדשניים לפריצות רב בריח ולכן אנו מבצעים את הפריצות בדרך חלקה- ללא קידוחים מיותרים, נזק לדלת רב בריח או מריחת זמן והשארת ליכלוך. את זה לא תימצאו אצלנו- אנו מבצעים עבודה יעילה, מהירה, ממוקדת ומקצועית.
כמובן שיחד עם זאת אפילו תהנו מהשירות האדיב שלנו, כי שירות כמו שלנו לא תמצאו בתחום.
חי מנעולים זוהי חברה מדהימה ושווה להיתקל בה לפחות פעם בחיים למרות כל האי נעימות של דלת תקועה וכו'..

 

שירות נוסף לאחר פריצת הדלת

לאחר פריצת הדלת תאלצו לרוב להחליף צילינדר, גם בנושא החלפת מנעולים תוכלו להיות בטוחים שמצאתם את הטוב ביותר, שכן אנו מחזיקים מגוון רחב של מנעולים וצילינדרים ואתם בוחרים את מה שמתאים לכם על פי רמת המיגון והתקציב, נוכל לספר לכם על כל צילינדר מה יתרונותיו ומה חסרונותיו. 

 

רב בריח


 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים