מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פתיחת כספות
 

זקוקים לפתיחת כספות?

לפתוח כספת


במקרים בהם הכספת נתקעה במצב סגור למרות שלחצת את הקוד הנכון, שכחת את קוד הפתיחה, או במקרים שישנה תקלה במנגנון של פתיחת הכספת התקשר לאקספרסמנעולים- מנעולן מוסמך ומקצועי שיגיע אליך באופן מיידי ויפעל למען פתיחת הכפת. פריצת כספות הינה מיומנות מיוחדת שאפשרית לביצוע רק לאחר ניסיונות רבים וותק רב בתחום, אנו חי מנעולים מומחים בפתיחת כספות מכל סוג, הכספות בדרך כלל מאחסנות רכוש יקר ועל כן כדאי לוודא שבכספת שלך מטפל גורם מוסמך ומקצועי. 
 

ניסיון לפריצת כספת בעצמכם

אנו לא ממליצים לכם לנסות לפרוץ  לבד את הכספת מכיוון שאתם עלולים לגרום בעת הניסיון לנזק במנגנון העדין של הכספת , או לגרום להוצאת הכספת מכלל שימוש, במקרים כאלו עדיף להמתין מעט עד להגעתנו אליכם, ונשלח אליכם פורץ כספות מוסמך מטעמנו. 
 

שירות כספות:

אנו מספקים שירות כספות בכל הארץ בפריסה ארצית - אנו מתעסקים בפריצת כספות לרוב מבצעים גם התקנות כספת, ותיקוני כספות. אנו פועלים במתכונת של שרות כספות 24/7 וזמינים בכל שעה.
 

פורץ כספות מוסמך:

אנו בעלי אישורי עבודה כפי שדורש משרד העבודה: 
* תעודת "מנעולן מורשה"
* תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.

שירות כספות מטעם חברת חי מנעולים הינו שירות מקצועי לכל כספת- מכספת ביתית ועד כספת כבדה וגדולה.


לחברת חי מנעולים יש ניסיון רב במתן שירות בכל הקשור בכספות- פריצת כספות , ופתרון בעיות הקשורות בכספות מסוגים שונים. אנו מעניקים שירות גם לאנשים פרטיים וגם לעסקים כגון בנקים ומשרדים, סופר פארם ועוד..
אנו מקפידים על מתן שירות ברמה גבוהה, ברשותנו כלים חדשניים ואיכותיים על מנת שנוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר- מהירות, פתרון יעיל ואיכותי ושירות אדיב במיוחד.

פריצת כספות מבצעים ע"י מנעולן מוסמך, וחשוב שיהיה בעל ניסיון בפריצת כספות. עדיף לפרוץ ללא נזק אך לא תמיד הדבר אפשרי. 


אל תהססו ליצור עימנו קשר ונתאם איתכם הגעת פורץ כספות מקצועי ותקבלו מחיר הוגן וזול ואנו מבטיחים לכם שתצאו מרוצים!!


פורץ כספות זה חי מנעולים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים