מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> סוגי צילינדרים >> צילינדרים לדלתות פלדלת >> צילינדר מולטילוק אינטראקטיב

החלפת צילינדר אינטראקטיב מולטילוק

 

צילינדר מולטילוק אינטראקטיבלהצעת מחיר - חייגו: 054-355-8887

 

צילינדר עם כרטיס נגד שכפול:

צילינדר אינטראקטיב מולטילוק מגיע עם כרטיס נגד שכפול מפתחות מוגן בפני קידוח ופריצות שקטות, פינים מתנגדי דגדוג מגיע עם 5 עותקים של מפתחות

  

צילינדר אינטראקטיב תוצרת י​שראל ומותאם לתנאי האקלים של הארץ. הצילינדר עומד בסטנדרטים בינלאומיים ובדרישות מכון התקנים. הצילינדר מגיע עם כרטיס בקרת שכפול ועם מערכת נעילה חכמה, מוגנת ומבוקרת שכפול. בנוסף, מכיל הצילינדר מערכת נעילה איכותית וחדשנית בעלת פטנט. המפתח מוגן ומבוקר משכפול, דבר המעניק  ביטחון רב למשתמש.

צילינדר אינטראקטיב של מולטילוק מוגדר כמערכת טלסקופית ייחודית של פין דרוך ע"י קפיץ בתוף, דבר זה יוצר קומבינציה וירטואלית בעת סיבוב המפתח בתוך הצילינדר אשר גורם להגנה כפולה וקושי בעת ניסיון פריצה.
דבר נוסף אשר מייחד את צילינדר אינטראקטיב ישראל הוא המפתח וגלמי המפתח אשר הינם מוגני פטנט ומבוקרי שכפול, דבר אשר מסייע בהשגת רמת ביטחון ומיגון גבוהה.

 

שכפול מפתח לצילינדר אינטראקטיב מולטילוק

במידה ותרצו לשכפל את המפתח, תצטרכו להציג את כרטיס השכפול של מולטילוק שהגיע עם המפתח הספציפי שלכם בעזרת קוד שמוטבע עליו. אבטחת המפתח גבוהה על כן השכפול צריך להתבצע ע"י מנעולן מנוסה אשר הוכשר כהלכה. צילינדר אינטראקטיב של מולטילוק מאפשר הגנה טובה יותר על הבית והרכוש ועל בני המשפחה בפני ניסיונות פריצה.

 להחלפת צילינדר אינטראקטיב ישראל
 

ניתן לפנות לחברת חי מנעולים 24/7 ויגיע אליכם מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל עם ניסיון רב בתחום וידע מעמיק בכל סוגי הצילינדרים והמנעולים.

 
 

סרטון צילינדר אינטראקטיב של מולטילוק, מומלץ לצפייה כאשר הכתוביות במצב פעיל.

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים