מנעולן

מנעולן


  
 

התקנת צילינדר רב בריח

24 שעות
צילינדר רב בריח מקורי מכיל בתוכו מנגנון המונה שבעה פינים וקפיצים חרוטים, עוביו של הצילינדר גלגל הינו 76 מ"מ לא מרכזי. הצילינדר של רב בריח מגיע עם חמישה מפתחות דו-צדדיים ובורג הידוק.
הצילינדר של המותג הוותיק והידוע רב בריח, מתמחה בתכנון, פיתוח וייצור איכותי של מנעולים, צילינדרים, מערכות נעילה מכאניות ואלקטרו מכאניות, מוצרי נעילה אלקטרונים, פרזול, ולכן ניתן לסמוך על מותג רב בריח. המותג רב בריח נחשב לחזק ולא סתם ישנו את משפט המותג- הכי בטוח שקנית רב בריח! 
הצילינדר של רב בריח הינו מתקדם במיוחד- כפול עם מערכת פינים כפולה, המתאים לכל דלתות הפלדלת.

צילינדר לוקסיס - 76 מ"מ גלגל כפתור- מערכת נעילה מדגם LOCXIS עוביו 76 מ"מ גלגל כפתור, הצילינדר בעל האיכות הגבוהה ביותר וברמת מיגון מהמתקדמת בעולם.
צילנדר ה- LOCXIS  הוא ממוצרי הפרימיום היוקרתיים של רב בריח, במידה ואתה מזמין את הצילינדר הזה אתה יכול להיות בטוח שתקבל הגנה מקסימאלית באיכות ללא פשרות. לפרטים נוספים אודות צילינדר לוקסיס.

הצילינדר של רב בריח עמד במבחני תקינה אירופאים ולכן מהווה פיתרון מושלם ברמת המיגון המקסימאלית, ניתן לשלב גם עם מנעול כספת עליון הפועל בסינרגיה מעולה המבטיח הגנה מקסימאלית ומותאם לסגנון החיים המודרני. מוצרי הפרימיום מפותחים בישראל, תוך הקפדה על הסטנדרטים המחמירים ביותר.

החלפת מנעול רב בריח או צילינדר רב בריח מבצעים על ידי מנעולן בעל ניסיון ובעל תעודת הסמכה.
החלפת מנעולים מבצעים אצל חי מנעולים חייגו 054-355-8887

התקנת צילינדר רב בריח | התקנת מנעולים | החלפת מנעולים | מנעולן מתקין צילינדר רב בריח | 

 
Bookmark and Share

מנעולן