מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> ציפוי דלת כניסה

ציפוי דלת כניסה

ציפוי דלת פלדלת

טפט לדלת פלדלת


אם אתם רוצים לשנות את נראות הדלת במחיר הוגן מבלי להתפשר על עבודה יפה ומקצועית הגעתם למקום הנכון, חי מנעולים מבצעים ציפוי דלתות כניסה- ציפוי דלתות פלדלת או דלתות כניסה מעץ וכן ציפוי דלתות ממ"ד.

כאשר אתם מזמינים מאיתנו בעל מקצוע שיחדש לכם את הדלת אתם מקבלים שילוב מנצח של 
ניסיון, מקצועיות, שירותיות ונגישות במחיר.
 

טפט מגנט לדלת פלדלת מחיר

המחיר לרוב הוא נגזרת של עלות החומר (בין אם מדובר במגנט או טפט וינורית) וגודל הדלת שלכם, האם אתם רוצים לצפות את שני צדדי הדלת או רק צד אחד? ועלות ההתקנה שאצלנו היא מינימלית ביותר.

אז חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר מהירה תוך דקה, נשלח אליכם את הקטלוג שלנו ותוכלו לבחור איזה עיצוב יצאים לבית שלכם.


 

מדוע לא להחליף דלת פלדלת ישנה לדלת חדשה?


מכיוון שבעבר ייצרו דלתות 100% פלדלת, הן היו דלתות איכותיות וחזקות, היום כבר לא מייצרים דלתות כאלה וניתן למצוא בדלתות החדשות המון קלקר ושום דבר.
אם הדלת תיקנה או דורשת תיקון קטן של החלפת אינסרט ועוד שיפוץ קטן ואפשר להדביק עליה טפט חדש זה הרבה יותר עדיף הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בטיחותית - האבטחה בבית תהיה טובה יותר עם דלת פלדלת ישנה למרות שזה נשמע מוזר, אבל אני בתור מנעולן יכול להגיד לכם בוודאות ומניסיון של מקרים שאני פוגש יום יום- דלתות הפלדלת של פעם חזקות יותר ומוכיחות את עצמן כנגד פריצה.חברות רבות אינן מתעסקות במשקוף הדלת ומבצעות חידוש לדלת בלבד, כלומר אם המשקוף והדלת בצבע חום - באפשרותן להפוך את הדלת שלכם ללבנה אך המשקוף ישאר חום. מה שמיוחד אצלנו בחברה שאנו גם מבצעים צביעה של משקופים וכך העבודה נראית טוב ואין לכם צורך לחפש מספר בעלי מקצוע כדי לחדש את הדלת.


 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים