מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7

 

שכפול שלטים לשערים חשמליים עד הבית 

אנו משכפלים את כל סוגי השלטים לשערים. ניידת השירות מגיעה עד בית הלקוח! 

     אנו משכפלים את כל מגוון השלטים לשערים חשמליים (גם אלו שלא ברשימה):

 • שכפול שלט לשער חשמלי עופר שערים
 • שכפול שלט לשער חשמלי אלון שערים
 • שכפול שלט לשער חשמלי חברת שערים
 • שכפול שלט לשער חשמלי מנדי שערים
 • שכפול שלט לשער חשמלי אלטרון שערים
 • שכפול שלט לשער חשמלי קשת
 • שכפול שלט לשער גד שערים
 • שכפול שלט לאילנית שערים
 • שכפול שלט לשער חשמלי טרלידור/מקסידור
 • שכפול שלט לשער חשמלי מסוג BFT
 • שכפול שלט לשער חשמלי סמייל smile
 • שכפול שלט לשער חשמלי ליפט מאסטר lift master
 • שכפול שלט לשער חשמלי מסוג רומי - שלט ספרות רומיות
 • שכפול שלט לשער חשמלי מסוג פיקס קוד
 • שכפול שלט לשער חשמלי מסוג רולינג קוד
 • שכפול שלט לתריס חשמלי

ברשותינו מלאי של מאות שלטים מכל הסוגים לשערים חשמליים וגם אם השלט שבידכם לא ברשימה אנחנו נשכפל אותו עבורכם.

*** ישנם סוגי שלטים חריגים רולינג קוד אשר מחירים ינתן לפני ביצוע העבודה או טלפונית.

2 ניידות שירות מאובזרות מגיעות עד בית הלקוח והשכפול נעשה במקום.


לפניכם חלק מסוגי השלטים לשערים הקיימים בשוק. תמונות אלו נועדו על מנת לעזור בזיהוי השלט טרם ההזמנה.
חשוב להדגיש! גם אם השלט שברשותכם אינו מופיע בתמונות אין זה אומר שאין באפשרותנו לשכפל ויש ליצור קשר לבירור.

 
 

איך שירות שכפול שלטים עובד:

אתם מתקשרים להזמנה ומציינים כמות יחידות, אנו נבקש מכם לתאר לנו איך נראה השלט או מה הדגם של שער, ניתן לכם מחיר ונתאם שעת הגעה. השירות מהיר וב-90 אחוז מהמקרים מהיום להיום. בשעה שנקבעה נגיע למקום ונבצע שכפול שלט לשער. זמן השכפול משתנה לפי סוג השלט. למעלה מחצי מהשלטים נשכפל בתוך כמה דקות אך ישנם שלטים שתהליך שכפול השלט יארך כ-15 דקות. (את זמן השכפול תקבלו מראש טלפונית).

מחיר שכפול שלט לשער חשמלי:

מחיר השלטים נע בין 150-250 לשלט כולל קידוד ושירות עד ללקוח. בהזמנת כמות גדולה של שלטים תנתן הנחה משמעותית. השלטים הסטנדרטים הם בעלי תדר 434 אוניברסאלי ושלטי v2 של עופר שערים ואפילו חלק משלטי הרומי. השלטים המיוחדים נמצאים בדרך כלל בתריס חשמלי והם מסוג סמייל, ליפט מאסטר וbft שמצריכים קידוד דרך מקלט השער או לוח הפיקוד. לפני שנגיע אליכם נעדכן אתכם בסוג השלט שלכם ובעלות כמובן. אצלנו אין הפתעות. חשוב לציין שבכמות גדולה של מעל 5 יחידות יש הנחה נוספת ובכמויות גדולות יותר המחיר יורד משמעותית. 

מדוע כדאי להזמין חברת שכפול שלטים ולא לגשת לחנות לשכפל? :

ישנם למעלה מ-150 סוגי שלטים. בצבעים שונים ובצורות שונות. רק שלטים בעלי תדר 434 שהם אוניברסליים אפשר לשכפל בכל מקום כולל בחנות ולהיות בראש שקט. כל שלט עם תדר משתנה או בשיטת שידור שונה לדוגמא שלטי עופר שערים ורבים אחרים דורשים שיטת שכפול שונה מול השער ובמידה ולא מתבצעים מול מקלט השער עלולים לגרום לתקלות בשער ואפילו למחוק את תדר השלט המקורי. ברגע שאתם מזמינים אותנו או את חברת השערים שלכם אנו מגיעים עד השער ומשכפלים במקצועיות. לאחר השכפול תוכלו לוודא שהשלט עובד. בחנות לעומת זאת אתם יכולים למצוא את עצמכם חוזרים 3 פעמים בגלל טעות בקידוד. זאת הסיבה שבחרנו להעניק את השירות שלנו עד בית הלקוח ללא תוספת תשלום. 

האם יש הבדל בשכפול אצלנו או דרך חברת השערים? :

כן. יש מספר הבדלים בנינו לבין חברת השערים שהתקינה אצלכם את השער. חברת השערים מתמחה בעיקר בהתקנת שערים ופתרונות למנועים ותקלות שונות מכניות ואלקטרוניות. אנחנו מתמחים רק בשלטים לשערים. חברת השערים מספקת שלטים על הדרך ולא כמוצר עיקרי. אנחנו חיים ונושמים שלטים לשערים חשמליים.
לכן חברת השערים דורשת מחיר יקר יותר לשכפול. אנחנו עובדים בכמויות שכפולים לכל חברות השערים ויכולים להתחייב למחיר הזול בארץ. מבחינת איכות השלט אין הבדלים שכן השלטים זהים ותואמים.

טווח השירות: חברת השערים בדרך כלל תשלח לכם שלט בדואר וזה יקח קצת זמן.. קצת הרבה. אנחנו נגיע עד אליכם עם ניידת שירות בדרך כלל מהיום להיום ובמקרים חריגים מהיום למחר. ובמחיר זול יותר. תחליטו אתם.

 

וועדי בתים, חברות והזמנות כמותיות של שלטים לשערים:

במידה ואתם מייצגים את ועד הבית או מטעם חברת ניהול ואתם זקוקים לשכפול שלטים לשער בהזמנה כמותית מעל 10 יחידות תוכלו לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר פרטנית עם התחייבות למחיר הכי זול בארץ! מצאתם יותר זול? קבלו את ההפרש.

סוגי שלטים, קידוד, תדרים ודרכי שכפול:


שלט רחוק לשער חשמלי - אנו מציעים שלטים לשערים חשמליים במחירים אטרקטיביים המתאימים לכל סוגי השערים הקיימים. באפשרותך להזמין שירות שכפול עד אלייך ולבחור במקום את השלט המועדף עליך. הגדרת השלט הרחוק מתבצעת במקום.

שלט למחסום חשמלי - מחסומי חניה נפוצים בעיקר בקרב בנייני דירות ובנייני משרדים, חי שלטים מציעים שירותי תחזוקה שוטפים לשערים הכוללים תיקון, שכפול, החלפה ואספקת שלטים חשמליים לועדי עובדים. השירות ניתן עד בית הלקוח.
שכפול שלט לשער חשמלי - שלט רחוק לשער או למחסום חניה נמצא בשימוש תדיר בקרב המשתמש הממוצע. מסיבה זו יתכנו מקרים רבים בהם אחד השלטים ייאבד או יתקלקל וישאר שלט פעיל אחד בלבד. במקרה זה מומלץ מאד לשכפל את השלט ושיהיה שלט רזרבי אחד לפחות.. חי שלטים מספקים שירותי שכפול שלטים בבית הלקוח, כולל אספקה של שלט חדש לפי דרישה.

שלט אוניברסאלי לשער חשמלי או מחסום - שלט אוניברסאלי הוא פתרון אפקטיבי עבור אנשים המעוניינים בשלט לחניון או שלט לשער חשמלי שיהיה פעיל בשני מקומות. למשל, אדם היוצא מביתו יכול להשתמש בשלט אחד גם כדי לפתוח את השער האוטומטי של הבית וגם כדי לפתוח את מחסום הזרוע של החניה במשרדו. שלטים לשערים נבדלים במספר פרמטרים. ישנם שלטים "חכמים" המסוגלים ללמוד תדרים חדשים, לחילופין ישנם שלטים בתדרים קבועים שונים (תדרי השלטים הנפוצים: תדר 274, תדר 316, תדר 434), שלטים מתוחכמים יותר יכולים להיות בעלי תדר משתנה.

תיקון שלט למחסום או שער - במקרים בהם נגרם לשלט נזק קל - ניתן לתקן את השלט ולחסוך את העלויות של רכישת שלט חדש. חי שלטים מספקים שירותי תיקון שלטים בבית הלקוח. שירותי תיקון השלט מבוצעים מרכיבים המקוריים של השלט, ומרכיבים חדשים בלבד, אנו לא משתמשים ברכיבים "יד שנייה".

סוללות לשלט של מחסום או שער - נגמרה לך הסוללה של שלט המחסום? חי שלטים יספקו לך סוללה חדשה לשער חשמלי, כולל התקנה ואספקה של סוללה חלופית למקרה הצורך. השימוש התדיר שאנו עושים בשלט מוביל לבלאי מואץ של הסוללה ודרישות לרכישת סוללות חדשות הן נפוצות.
חברת חי שלטים מספקים מגוון רחב של שירותי שכפול שלטים כגון: קידוד מפתחות, שכפול שלטים לרכב, שכפול שלטים לשערים חשמליים, שכפול אימובילייזר לרכב לאופנוע ועוד...

זקוקים לשכפול שלטים לשערים חשמליים? חייגו אלינו 054-355-8887 ונשמח לסייע באופן מיידי. 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים