מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות בשפלה >> תיקון דלתות באשדוד


תיקון דלתות באשדוד

24 שעות
חייגו תיקון דלתות

תיקון דלתות באשדוד על ידי מנעולן באשדוד אשר מתקן תקלות נפוצות בדלת, ותקלות נדירות בדלתות, שכן הוא מומחה בכל סוגי התקלות. החלפת צילינדר והחלפת מנעולים באשדוד זהו גם תחום אשר נוגע למנעולן באשדוד.

דלת הכניסה היא אחת מהפריטים החשובים ביותר בבית. תפקידה של הדלת הוא שמירה והגנה עלינו מפני העולם החיצון. הגנה מפני קור, מפני חום, רוח, אורחים לא רצויים וכמובן גם מגנבים.

 

תקלות נפוצות:

המפתח לא מצליח להיכנס לצילינדר- יכול לנבוע ממספר סיבות. הראשונה- מפתח התעקם, ייתכן שנפל וקיבל עיקום ולכן קיימת התנגדות בעת ניסיון כניסת המפתח לצילינדר, נסו להשתמש במפתח אחר אם יש לכם, או אצל בן בית אחר, אם אתם היחידים עם העותק האחרון של המפתח ולא תצליחו ליישר את המפתח אפילו לא בעזרת פטיש תאלצו לקרוא למעולן באשדוד על מנת שיבצע עבורכם פריצת דלת, והחלפת צילינדר. 

סיבה שנייה שהמפתח לא נכנס לצילינדר: קורוזיה/ אבק על גבי הצילינדר אשר מפריעים למפתח להיכנס פנימה. במקרה כזה תוכלו לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם אם תרצו. קיים שמן שנקרא wd40 הוא יסייע לכם כעזרה ראשונית ולעיתים גם יפתור את הבעיה. בשמן זה יש חומר פעיל אשר באפשרותו להמיס את החלודה והקורוזיה . התיזו בעזרת הצינורית שקיבלתם עם קניית התכשיר בתוך הצילינדר כאשר אתם מורידים את הידית כלפיי מטה ולאחר דקה נסו שנית להכניס את המפתח. אם המפתח נכנס והדלת נפתחה ייתכן שחמקתם מהצורך להזמין שירותי מנעולן באשדוד לשם תיקון דלתות באשדוד, אך 
אם המצב מתקדם יותר והקורוזיה לא במצב התחלתי אלא התפשט מאוד ייתכן שבעוד מספר שבועות הדלת תיתקע ותישארו בצידה האחד מבלי אפשרות לפתוח אותה.
כדאי לקרוא למעולן באשדוד במקרה זה.


אפשרות שלישית: אולי ניסו לחבל במנעול שלכם והכניסו לתוכו גוף זר. פעמים רבות מנעולן באשדוד המתעסק בתיקון דלתות באשדוד, נתקל במקרים כאלו, מנעולן באשדוד ותיק ומנוסה ועל כן הוא מכיר תקלות שאף אינן נפוצות בדלתות ובייחוד תקלות שמנעולנים אחרים לא מכירים ולא התנסו, כמו למשל שהוכנס גוף זר אל הצילינדר. ייתכן שמדובר במעשה קונדס של ילדים או שמדובר באדם שמנסה לנקום בכם מכל סיבה ביצע זאת. במקרה כזה אין לכם מה לעשות, ואין פתרון אחר חוץ מלהזמין את מנעולן באשדוד שהוא מקצועי וינסה לחלץ את הגוף הזר בעזרת כלי עבודה מיוחדים שברשותו ובמידה ולא יצליח לחלץ את הגוף הזר הוא יחליף לכם את הצילינדר לחדש ובכך תיפתר הבעיה, כמובן בתקווה שהאדם שהכניס את הגוף הזר לא יחזור על הפעולה לנסות להזיק לכם שוב. לצערנו, אין דרך למנוע את התופעה הזו, אך נוכל תמיד להיות שם למענכם ולנסות לפתור את הבעיה.

 

תיקון דלתות בעסקים באשדוד

מנעולן באשדוד מטפל ומתקן דלתות של עסקים באשדוד כמו דלתות כניסה לחנויות. עוסק בתיקון דלתות זכוכית, תיקון דלת הזזה מזכוכית, ועוד דלתות המתאימות לצרכי עסקים וחברות.
מנעולן באשדוד עוסק בתיקון דלתות לעסקים ב
אשדוד והסביבה זה שנים, במקצועיות רבה, ולו מוניטין גבוה שקיבל בזכות עבודתו האיכותית והמקצועית ובשל המלצות רבות של לקוחות. 


מנעולן באשדוד מתקן דלתות, מומחה לכל סוגי הדלתות- דלתות פלדלת באשדוד, דלתות זכוכית, דלתות עץ, דלתות ממ"ד, דלתות ברזל. תיקון מנעולי דלתות באשדוד והתקנת מיגון נוסף לדלת כמו- מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים באשדוד, התקנת סגר ביטחון ועוד. 


 


תיקון דלתות באשדוד - תגיות חיפוש: חידוש דלתות באשדוד I תיקון דלת באשדוד I תיקון פלדלת באשדוד I תיקון דלת עץ באשדוד I תיקון דלת ממד באשדוד I תיקון דלת רב בריח באשדוד I תיקון דלת שריונית חוסם באשדוד I קיצור דלת ממד באשדוד I החלפת מנגנון לדלת באשדוד I החלפת מנעולים בדלת באשדוד I  תיקון דלת לאחר פריצה באשדוד I הרמת דלת באשדוד I כיוון לדלת באשדוד I תיקון משקוף לדלת באשדוד I תיקון צירים לדלת באשדוד I החלפת צירים לדלת באשדוד I תיקון מנעול לדלת באשדוד I מנעולן באשדוד I החלפת מנעולים באשדוד I פורץ רכבים באשדוד I פורץ מנעולים באשדוד

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים