מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בתל אביב

תיקון דלתות בתל אביב

24 שעות
תיקון דלתות בתל אביב

שירות תיקון דלתות בתל אביב נדרש מסיבות שונות:

הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה תזמינו שירות תיקון דלתות בתל אביב היא לצערנו לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה. אם תקפידו על תקינותה של הדלת, על מיגונה בעזרת אמצעי הגנה פשוטים או מתוחכמים תוכלו למנוע פריצות.
בעשור האחרון הטכנולוגיה התקדמה המון וכך גם בתחום המנעולים. כיום ישנם מנעולים אלקטרוניים חכמים שמונעים את הצורך בשימוש במפתח. רוב הפורצים ימנעו מלגשת למנעולים אלו. התקציב שלכם נמוך יותר? התקינו מנעול כספת עליון המשלש את רמת המיגון בדלת הכניסה לביתכם.

סיבות המובילות לתיקון דלתות בתל אביב ופתרונן:

 • יציאה מכיוון של הדלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקוני דלתות, הדבר מתבטא בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. הבעיה מתרחשת כתוצאה מטריקת הדלת או ממשקל רב של הדלת. לדוגמא תליה של אביזרים ובגדים על הדלת תכביד עוד יותר. במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בתל אביב מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים תקינים שאין צורך להחליפם בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירותיו.
  כמובן שאם יש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

 • סיבה נוספת להזמנת שירות תיקון דלתות בתל אביב היא היווצרות חלודה במנגנון הדלת, החלודה מקשה על נעילת ופתיחת הדלת. במקרה של חלודה יהיה צורך בהחלפת מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבי חלודה מתקדמים תידרש גם החלפת צילינדר. במקרים אחדים יהיה נחוץ להחליף את הצילינדר גם אם איננו חלוד בשביל להפתר באופן סופי מתופעת ההחלדה.

 • תקלה נוספת שנפוצה במסגרת שירותי תיקון דלתות בתל אביב קושי בעת סיבוב המפתח בצילינדר, כתוצאה מכך הדלת לא ננעלת בצורה חלקה ואף מלווה בהשמעת רעשי חריקה בעת סיבוב המפתח. לעיתים שימון יוכל  לתת עזרה ראשונה, אך לשם פתירת הבעיה יש צורך בהחלפת צילינדר. פעולת החלפת צילינדר בתל אביב תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים.
   

  תיקון דלתות בתל אביב- רק אצל מנעולן מקצוען


  אנו מספקים מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות בתל אביב במחירים נוחים, שירות מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר.

  במהלך 15 שנות פעילותנו בתחום המנעולים צברנו היכרות מעמיקה עם סוגי דלתות שונים ועם כל סוגי המנעולים. לכל דלת ישנו מנגנון נעילה שונה עם צילינדר שונה, בריחים באורך ורוחב שונה.
  זיהוי תקלות בדלתות תדרוש היכרות עם כל סוגי הדלתות. הידע והניסיון שדרוש על מנת לזהות סוגי תקלות שונים מגיע לאחר עבודה קשה. על כן, במידה ותזמינו מנעולן החדש בתחום, או חובבן , סביר להניח שהוא יתקשה במציאת פתרון נכון, ולא בטוח שיצליח לסיים את המלאכה.

  קיצור דלתות בתל אביב הוא שירות נוסף שמנעולן בתל אביב מספק במקצועיות רבה.

   

 
תיקון דלתות בתל אביב - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בתל אביב I תיקון דלת בתל אביב I תיקון פלדלת בתל אביב I תיקון דלת עץ בתל אביב I תיקון דלת ממד בתל אביב I תיקון דלת רב בריח בתל אביב I תיקון דלת שריונית חוסם בתל אביב I קיצור דלת ממד בתל אביב I החלפת מנגנון לדלת בתל אביב I החלפת מנעולים בדלת בתל אביב I  תיקון דלת לאחר פריצה בתל אביב I הרמת דלת בתל אביב I כיוון לדלת בתל אביב I תיקון משקוף לדלת בתל אביב I תיקון צירים לדלת בתל אביב I החלפת צירים לדלת בתל אביב I תיקון מנעול לדלת בתל אביב I מנעולן בתל אביב I פורץ מנעולים בתל אביב I פורץ רכבים בתל אביב I החלפת מנעולים בתל אביב 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים