תיקון דלתות בתל אביב – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בתל אביב
תיקון דלתות בתל אביב
 

הדלת חורקת? לא ננעלת היטב?

תיקון דלתות מקצועי בתל אביב עשוי למנוע את הצורך להחליף דלת בחדשה 

מנעולן בתל אביב מומחה בתיקון דלתות ותיקון מנעולים ועבור כל סוגי הדלתות, התיקון הוא מקצועי מהיר ואיכותי תוך שימוש בחלקים חדשים מקוריים ואיכותיים.
אנו מקפידים קודם כל על אמינות והוגנות המנעולן מול הלקוח, ומסיבה זו לא תמצאו אותנו מחליפים צילינדר תקין ללא סיבה מוצדקת ולא תמצאו אותנו מחליפים חלקים תקינים אחרים בדלת במידה וניתן לתקן ולמנוע את החלפת החלק, ניתן לנסות תמיד קודם כל פעולות כמו שימון הצירים והמנעול בשמן מיוחד או חיזוק ברגים בדלת ואולי בגמר ביצוע פעולות אלו ייתכן והדלת תפעל בצורה תקינה.

שירות תיקון דלתות בתל אביב נדרש מסיבות שונות:

הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה תזמינו שירות תיקון דלתות בתל אביב היא לצערנו לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה. אם תקפידו על תקינותה של הדלת, על מיגונה בעזרת אמצעי הגנה פשוטים או מתוחכמים תוכלו למנוע פריצות.
בעשור האחרון הטכנולוגיה התקדמה המון וכך גם בתחום המנעולים. כיום ישנם מנעולים אלקטרוניים חכמים שמונעים את הצורך בשימוש במפתח. רוב הפורצים ימנעו מלגשת למנעולים אלו. התקציב שלכם נמוך יותר? התקינו מנעול כספת עליון המשלש את רמת המיגון בדלת הכניסה לביתכם.

 

תיקון דלתות פנים תל אביב

תיקון דלתות פנים הוא נפוץ מאוד משום שהדלתות הפשוטות הנמצאות בתוך הבית לרוב עשויות מעץ, התקלה הנפוצה ביותר שיש בדלתות פנים היא בעיית נעילה, הדבר קורה בדלתות ישנות שעם הזמן צוברות לכלוך וחלודה וגורמים להתנתקות הלשונית ממנגנון הנעילה.
בדלתות אמבטיה התקלה הזו נפוצה הרבה יותר בגלל הלחות הגבוהה שמגיעה מן האדים של המקלחת, הלחות יוצרת לאורך זמן חלודה ופוגעת במנגנון הנעילה.

 

תיקון דלת רב בריח בתל אביב

רוב הדלתות המוצבות בכניסה לדירות בתל אביב ובישראל בכלל הן דלתות רב בריח. התקלה הנפוצה ביותר בדלת רב בריח היא בעיית נעילה כאשר הדלת לא ננעלת, הדבר נגרם ממספר סיבות בדרך כלל.

 • לכלוך ואבק מצטבר במנגנון הנעילה ובשקעי הבריחים שבמשקופים וברצפה.

 • בעיית תפקוד הבריחים

 • דלת יוצאת מאיזון ולרוב שוקעת כלפי מטה

 

סיבות המובילות לתיקון דלתות בתל אביב ופתרונן:

 • יציאה מכיוון של הדלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקוני דלתות, הדבר מתבטא בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. הבעיה מתרחשת כתוצאה מטריקת הדלת או ממשקל רב של הדלת. לדוגמא תליה של אביזרים ובגדים על הדלת תכביד עוד יותר.

  במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בתל אביב
   מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים תקינים שאין צורך להחליפם בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירותיו.
  כמובן שאם יש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

 • סיבה נוספת להזמנת שירות תיקון דלתות בתל אביב היא היווצרות חלודה במנגנון הדלת, החלודה מקשה על נעילת ופתיחת הדלת. במקרה של חלודה יהיה צורך בהחלפת מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבי חלודה מתקדמים תידרש גם החלפת צילינדר. במקרים אחדים יהיה נחוץ להחליף את הצילינדר גם אם איננו חלוד בשביל להפתר באופן סופי מתופעת ההחלדה.

 • תקלה נוספת שנפוצה במסגרת שירותי תיקון דלתות בתל אביב קושי בעת סיבוב המפתח בצילינדר, כתוצאה מכך הדלת לא ננעלת בצורה חלקה ואף מלווה בהשמעת רעשי חריקה בעת סיבוב המפתח. לעיתים שימון יוכל  לתת עזרה ראשונה, אך לשם פתירת הבעיה יש צורך בהחלפת צילינדר.
  פעולת החלפת צילינדר בתל אביב תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים.

   

  תיקון דלת כניסה לבניין בדרום תל אביב

  בדלתות כניסה לבניין מותקן מנגנון נעילה צר ומנעול צר. הם עמידים לאורך שנים ואינם מתקלקלים מהר.
  אך בעקבות הקרבה לים מנגנון דלת הכניסה שלכם יתקלקל מהר יותר מאשר במגורים בערים שאין בהם ים. הלחות והמלח גורמים לבלאי מהיר.

   

  תיקון דלת בתל אביב מהווה הגנה על הבית \ העסק

  הדלת שלך, בין אם מדובר בדלת הבית או העסק - תפקידה העיקרי להגן עליך מפני פריצה של זרים. מסיבה זו ישנה חשיבות רבה לחוזק הדלת ורמת מיגונה, ופחות לנראות ולנוחות שלה, למרות שאלו דברים חשובים מאוד.
  דלת תקולה מהווה פרצה לגנב, קל מאוד לפרוץ מנעול ישן וחלוד לעומת מנעול עם שכלולים טכנולוגיים של ה 5 שנים האחרונות. 

  אם המנעול רופף, הדלת נגררת על הרצפה, הצירים חלודים אל תהססו, ואל תמשכו את הזמן יתר על המידה, הזמינו תיקון דלתות ושימרו על מנגנון הדלת שעודנו עושה את עבודתו כנדרש. במידה ולא ניתן לבצע החלפת מנעולים. 
  מנעולן בתל אביב זמין עבורכם 24 שעות ביממה.

   

  תיקון דלתות בתל אביב- רק אצל מנעולן מקצוען


  אנו מספקים מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות בתל אביב במחירים נוחים, שירות מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר.

  במהלך 15 שנות פעילותנו בתחום המנעולים צברנו היכרות מעמיקה עם סוגי דלתות שונים ועם כל סוגי המנעולים. לכל דלת ישנו מנגנון נעילה שונה עם צילינדר שונה, בריחים באורך ורוחב שונה.
  זיהוי תקלות בדלתות תדרוש היכרות עם כל סוגי הדלתות. הידע והניסיון שדרוש על מנת לזהות סוגי תקלות שונים מגיע לאחר עבודה קשה. על כן, במידה ותזמינו מנעולן החדש בתחום, או חובבן , סביר להניח שהוא יתקשה במציאת פתרון נכון, ולא בטוח שיצליח לסיים את המלאכה.

  קיצור דלתות בתל אביב הוא שירות נוסף שמנעולן בתל אביב מספק במקצועיות רבה.


   

תיקון דלתות בכל שכונות דרום תל אביב:

שירותי מנעולנות ומיגון מטעמנו ניתנים בשכונת דרום תל אביב. בשכונות אלו אנו מקפידים על מיגון הדירות ברמה גבוהה, על תקינות הדלת באופן תמידי ובטוח, על מנעולים ברמת מיגון ואבטחה ברמה הכי טובה שיש במבחר וממליצים על מנעול כספת עליון בנוסף לכך.
 

תיקון דלתות בפלורנטין , תיקון דלתות בנווה עופר , תיקון דלתות בכרם התימנים , תיקון דלתות בכרם ישראל , תיקון דלתות בשכונת מונטפיורי , תיקון דלתות בשכונת התקווהתיקון דלתות בשכונת הרכבת , תיקון דלתות בנווה שאנן , תיקון דלתות בשכונת שפירא , תיקון דלתות בקריית שלום , תיקון דלתות בגבעת הרצל , תיקון דלתות בנווה צדק, תיקון דלתות בשכונת שבזי , תיקון דלתות בכפר שלם, תיקון דלתות ברמת ישראל, תיקון דלתות בבית יעקב, תיקון דלתות בנווה צה"ל, תיקון דלתות בנווה כפיר, תיקון דלתות בנווה בארבור, תיקון דלתות באורות


 

שירות תיקון דלתות עבור דלתות מסוגים שונים

 • תיקון דלתות עץ בתל אביב
 • תיקון דלתות פלדלת בתל אביב
 • תיקון דלתות ממ"ד + קיצור דלתות ממ"ד בתל אביב
 • תיקון דלתות זכוכית בתל אביב
 • תיקון דלתות מחסן בתל אביב
 • תיקון דלתות לעסק בתל אביב
 • תיקון דלתות פנים בתל אביב
 • תיקון דלתות אלומיניום בתל אביב
 • תיקון דלתות כניסה לבניין משותף בתל אביב
 • תיקון דלתות אש ובהלה בתל אביב
   

תיקון דלת בצפון תל אביב, תיקון דלת ברמת אביב, תיקון דלת במרכז תל אביב

חי מנעולים מגיעים לכל נקודה ולכל רחוב בתל אביב, מגיעים לכל שכונה במהירות האפשרית ומספקים שירות מקצועי וטוב. אנו לשירותכם בכל שעה 24/7 בין אם לתיאום מראש או לשירות מיידי ודחוף.
 

תיקון דלתות בתל אביב - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בתל אביב I תיקון דלת בתל אביב I תיקון פלדלת בתל אביב I תיקון דלת עץ בתל אביב I תיקון דלת ממד בתל אביב I תיקון דלת רב בריח בתל אביב I תיקון דלת שריונית חוסם בתל אביב I קיצור דלת ממד בתל אביב I החלפת מנגנון לדלת בתל אביב I החלפת מנעולים בדלת בתל אביב I  תיקון דלת לאחר פריצה בתל אביב I הרמת דלת בתל אביב I כיוון לדלת בתל אביב I תיקון משקוף לדלת בתל אביב I תיקון צירים לדלת בתל אביב I החלפת צירים לדלת בתל אביב I תיקון מנעול לדלת בתל אביב I מנעולן בתל אביב I פורץ מנעולים בתל אביב I פורץ רכבים בתל אביב I החלפת מנעולים בתל אביב 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר