תיקון דלתות ממ"ד בצורה מקצועית | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות >> תיקון דלתות ממ"ד

לחצו לחיוג: 054-355-8887

 

אם יש בביתכם דלת ממ"ד ודאי נתקלתם בבעיה לאחרונה, חי מנעולים מספקים שירותי תיקון דלתות ממ"ד באופן מקצועי. דלתות ממ"ד בעלות משקל כבד ולכן הן נוטות לצאת מאיזון ויורדות כלפי מטה, הדבר דורש כיוון דלת מהצירים על מנת שהדלת תוכל להיסגר היטב ולהיות אטומה כראוי.

אם אתם זקוקים לתיקון מקצועי לדלת הממ"ד בביתכם אנו החברה המקצועית ביותר בתחום ונוכל לספק עבורכם את השירות במהירות ותצאו מרוצים.

אנו מתנהלים על פי התקנים של מכון התקנים הישראלי ועל פי הנחיות פיקוד העורף. אצל חי מנעולים מובטחת רמת מקצועיות גבוהה במיוחד

סוגים שונים של תיקוני דלתות ממ"ד ומחירם

המרחב המוגן בביתכם הינו תחום בחלון ממ"ד ודלת ממ"ד ולרוב הם המרכיבים העיקריים המשפיעים על איטום החדר. לאור עובדה זו ישנה חשיבות רבה לתקינות החלון והדלת.
 

תיקון דלת ממ"ד

 
תפקיד דלת הממ"ד       מחיר קיצור דלת ממ"ד       כיוון דלת ממ"ד          החלפת ידית בדלת ממ"ד      שיפוץ גומי בדלת ממ"ד        בדיקת תקינות דלת ממ"ד        פריצת דלת ממ"ד


חדר הממ"ד לא משמש תמיד כחדר מרחב מוגן דירתי בשמו המלא אלא משמש כחדר נוסף בבית. בהתאם לכך אנו מקבלים בקשות לתיקון דלתות ממ"ד בעיקר כאשר המצב הביטחוני לא טוב ויש איום של שליחת רקטות וכדומה.

רוב התקלות בדלתות ממ"ד יגרמו לדלתות להפוך ללא תקניות ועמידות בפני חדירת גזים, במיוחד במידה וקיצרתם את הדלת- הרי בעת קיצור דלת הממ"ד הגומיה שסובבת סביב הדלת נחתכת ולכן תיתכן חדירת גזים , אין צורך להיבהל כי מה שחשוב יותר זה ההגנה מפני פגיעת רקטות וטילים- מפני הדף ופיצוץ, שזה האיום המרכזי כרגע בישראל.


 

בעיות נפוצות בדלתות ממ"ד המצריכות הגעת מנעולן:

תפקיד דלת הממ"ד

דלת ממ"ד תקנית מונעת הדף מהתפוצצות רקטה ורסיסים, מונעת חדירת גזים רעילים, מגנה מפני רעידות אדמה.

מסביב לדלת הממ"ד מודבקת גומיה שחורה שתפקידה הוא מניעת חדירת גזים לתוך החדר.
במהלך השנים סיפוק ההגנה של דלת הממ"ד עלולה להיפגע בעיקבות- התקנת מזגן בחדר ממ"ד, שיפוץ שבו מתבצע החלפת ריצוף / הדבקת פרקט שכתוצאה מכך מקצרים את הדלת, שנים רבות שעברו ואיתן החומר נשחק והתבלה..

קיצור דלת ממ"ד

הסיבה הנפוצה שבגללה אנו נקראים לקצר דלת ממ"ד היא ריצוף חדש או הדבקת פרקט שבעקבות פעולות אלו גובה מפלס הרצפה גבוה יותר והדבר עלול להפריע לסגירת הדלת.

בתהליך קיצור דלת הממ"ד יש צורך להוציא אותה ממקומה ובעזרת מסור יעודי לנסר את חלקה התחתון של הדלת לפי הגובה החדש של הרצפה. 

חשוב לזכור שבעת קיצור דלת הממ"ד, הגומי בחלק התחתון נחתך ולכן הדלת לא תהיה יותר אטומה בפני חדירת גזים. 


 

מחיר קיצור דלת ממ"ד:


מחיר קיצור דלת ממ"ד סטנדרטית - 450 ש"ח

 

החלפת ידית בדלת ממ"ד

ידית דלת הממ"ד תקועה? לא פותחת את הדלת? להיתקע בדלת ממ"ד במיוחד כשאין אף אחד בצד השני זה דבר איום ונורא. משקלה של דלת הממ"ד גדול משמעותית ביחס לדלתות אחרות בבית, ולכן הידית של הדלת מוכרחה להיות חזקה ומסיבית כך שלא תשבר כאשר משתמשים בה.

אל תסכימו לעולם להתקין ידית של דלת רגילה במקום ידית של דלת ממ"ד, גם אם זה זול יותר- זה לא מתאים, זה לא יחזיק מעמד.

 

כיוון דלת ממ"ד

במהלך השנים דלתות כבדות כמו דלתות ממ"ד או דלתות זכוכית נוטות לשקוע כלפי מטה , קורה לרוב בדלתות ישנות אך יכול לקרות גם בדלתות חדשות. ניתן להבחין בתקלה במידה והדלת משפשפת את הרצפה בפתיחה או בסגירה.

דלת הממ"ד התעקמה? הדלת לא מסגרת למצב אטום? כיוון הדלת זהו הפתרון לבעיה, לעיתים יהיה צורך להחליף או לתקן את הצירים.  

תיקון צירים בדלת ממ"ד- מבצעים כאשר ה
צירים חלודים, הצירים התעקמו , נשברו או יצאו מאיזון, ניתן גם להחליפם.
 

הדבקת גומיה בדלת ממ"ד

דלת הממ"ד עטופה בגומיה (גומי, אטם) שתפקידה לבצע איטום למניעת חדירת גזים רעילים.

בעת שחיקת או קריעת הגומיה יש לנסות להדביקה. לא ניתן להחליף את הגומיה ומי שיגיד שניתן - סתם מספר סיפורים. לא ניתן להשיג גומיה חדשה. 

 

פריצת דלת ממ"ד

פריצת דלתות ממ"ד מתרחשות בעיקר מהסיבות הבאות:

  • ידית הדלת התקלקלה
  • לשונית הדלת ננעלה ולא מגיבה כאשר מזיזים את הידית
  • דלת הממ"ד לא מכוונת היטב
  • קיימת בעיה במנגנון הנעילה של הדלת
 

החלפת מנעול בדלת ממ"ד
 

כאשר דלת ממ"ד חדשה מותקנת היא מגיעה עם מנעול בעל לשונית מרכזית, ניתן להחליף את המנעול של דלת הממ"ד במידה והוא מתקלקל, ניתן לנסות לתקן מנעול של דלת ממ"ד. תיקון של המנעול לא תמיד מצליח אם המנעול ישן מאוד (מעל 10 שנים בדלת).
יש פרזול נוסף שמגיע עם דלת הממ"ד כמו ידית הפעלה ו2 או 3 צירים בדלת ו2 בריחים לרוב.

 

מנעולן מומלץ לתיקון דלת ממ"ד

מנעולן מומלץ לתיקון דלתות ממ"ד הוא לא כל מנעולן. לעבודה שכזו צריך המון ניסיון בנושא שכן לא כל מנעולן מסוגל לטפל בבעיות בדלתות ממ"ד ולא כל אחד מבין בזה.

אנו בעלי הניסיון הדרוש ויכולים לפתור כל בעיה בדלת הממ"ד. דלת ממד היא כבדה ובגלל המשקל הכבד שלה נוצרות בעיות שונות אשר מצריכות לבצע את פירוק הדלת מהמקום והרמתה, לא כל מנעולן מסוגל להרים דלת כזו או מבין כיצד לבצע את התיקונים השונים. חי מנעולים מבצעים תיקון דלתות לכל סוגי הדלתות.

בתמונות שלפניכם קיבלנו דלת במצב גרוע מתקלף עם המון חלודה- הדלת עברה חידוש מלא - טי​פול בחומר ממיר חלודה- קיצור ושחזור גומיה תחתונה מקורית ולבסוף צביעה ללבן:
אחרי: 

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר