מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מנעולן לדלתות >> תיקון מנעולים

תיקון מנעולים

24 שעות

 

חי מנעולים מעניקים שירותי תיקוני מנעולים וכן אספקת מנעולים והתקנתם 

אם יש לכם מנעול שאינו עובד כמו שצריך, בין אם מדובר במנעול של דלת הכניסה לדירה, או המנעול של דלת החדר או מנעולים אחרים שמידי פעם אתם משתמשים בהם. בוודאי חשבתם להחליפו והאמת עדיף אבל ניתן גם לתקן, בדרך כלל אנשים נוטים לדחות את תיקון המנעולים, מהסיבה הפשוטה אפשר לפתוח עדיין את הדלת, אך לאחר שחיקה מרובה הדלת תיתקע ויהיה צורך לפרוץ אותה..
לכן לא כדאי לחכות לרגע האמת, תהיו בטוחים שבדיוק ברגע הכי פחות מתאים תיתקעו - ישבר לכם המפתח במנעול או שלא תצליחו לפתוח בעזרתו את הדלת יותר, לכן כדאי להזמין את שירותי התיקון למנעול שלכם כמה שיותר מוקדם.

קיימים שירותי תיקון שונים של מנעולים שניתן להזמין מאיתנו, כי מעבר למקרים הקלאסיים שהמפתח נשבר במנעול, יש סוגי תקלות נוספות שעלולות לקרות לכם. לפעמים לא תהיה ברירה ותיאלצו לבצע החלפה של צילינדרים, החלפה של המנעולים כולם, ואין ספק שכדאי להזמין שירות מנעולן אם יש לכם בעית מנעולנות כזו או אחרת. בנוסף, כדאי מאוד לא לנסות לתקן את הבעיה לבד עם כל מיני אביזרים וחפצים לא מתאימים, על מנת לא לגרום נזק חמור יותר.

 

חי מנעולים 24 שעות ביממה- עם ניסיון אי אפשר להתווכח

אם אתם זקוקים לשירותים של תיקון מנעולים נמליץ לכם לבחון היטב לפני שאתם מזמינים את המנעולן הזול ביותר/ הקרוב ביותר. תעשו בדיקה מעמיקה של הדברים החשובים- הוא עובד באישור משטרת ישראל? כדאי לכם להזמין אדם אמין שיודע להעניק שירות טוב ולוודא שאתם אכן מזמינים אדם בעל הסמכה מקורס עם ניסיון וידע, כי בתחום המנעולנות ניסיון הינו קטגוריה חשובה ביותר.
ישנם סוגים רבים של מנגנונים ומנעולים שונים, ורק מנעולן שמכיר את התחום על בוריו למשך שנים יוכל לתת לכם שירות מצוין ללא נזק.
אנו משערים שלא תרצו שחובבן יגיע לביתכם ולא יצליח לתקן את הדלת, תשלום עבור שירות ההגעה תאלצו לשלם לו ותישארו עם התקלה. או במקרה גרוע יותר הוא יסב לכם נזק למשקוף הדלת, לרצפה או לדלת עצמה וזה יהיה מאוד מרגיז. עדיף מההתחלה להתעסק עם חברה גדולה שמעסיקה אנשים עם ניסיון רב לאורך שנים, כך תמיד תהיה אחריות כמו שצריך ויהיה לאן לפנות.

 

ניתן לתקן מנגנון נעילה של דלת פלדלת, כל מה שצריך לעשות זה להזמין מנעולן מקצועי בעל ניסיון. במידה ולא ניתן לתקן או שאתם מעדיפים להחליף את המנעול בצעו החלפת מנעולים


 

מנעולן שעבר תיקון מנעול

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים