מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מנעולן רכב >> תיקון סוויץ לרכב
 

תיקון סוויץ לרכב
 

שירות עד בית הלקוח


                                          תיקון סוויץ

זקוקים לתיקון סוויץ' ברכב? הסוויץ' תקוע? המפתח לא מסתובב?

יש לנו מספר עצות, במידה ולא תסתדרו תוכלו כמובן לפנות אלינו חי מנעולים ונשמח להגיע לחלץ אתכם היכן שאתם נמצאים 24 שעות ביממה באופן מיידי.
מעוניינים לנסות לתקן את התקלה בעצמכם? ראשית ניתן לנסות לשמן את הסוויץ - לרסס לבפנים ולנסות לסובב בעדינות, במידה ולא מסתובב אין להפעיל כוח בשום פנים ואופן מכיוון שהדבר עלול לעקם את השיניים הפנימיות של הסוויץ וכאשר נגיע לא נוכל לתקן את הסוויץ, אלא רק להחליפו והעלות תהיה גבוהה יותר מאשר גבייה על תיקון סוויץ.

במידה והמפתח לא יוצא החוצה מן הסוויץ' ניתן לדפוק קלות על ראש המפתח.
לא נפתרה הבעיה? תיצרו עימנו קשר ומנעולן רכב מקצועי יגיע למיקום שבו אתם נמצאים עם הרכב..
אם המפתח מסתובב בסוויץ ופשוט לא מתניע תבדקו- אולי אתה לא על P (חניה) אלא על N (ניוטרל) או על D (מצב נסיעה)... קרו מקרים.

סוויץ נקרא בעברית מתג ההתנעה, הלוא הוא אחראי להתנעת רכבנו.. אך קורה שאתה מגיע לרכב, מנסה להתניע אך איננו מתניע!! הכל נראה תקין, המפתח הוא מפתח שבכל בוקר אתה מתניע בעזרתו.. במקרים כאלה כנראה מדובר בתקלה בסוויץ רכב, ישנם תקלות מרובות שעלולות להיגרם.
במצבים כאלה תתקשר אלינו, ומנעולן רכב יגיע עד אלייך יאבחן את התקלה, יפרק את הסוויץ לחלוטין ממקומו יפתח אותו ורק אז יוכל לאתר את התקלה בוודאות. במידה ומדובר בתקלה פשוטה מנעולן רכב יבצע שיפוץ ותיקון סוויץ, אך במידה והנזק גדול יותר מתקלה פשוטה תידרש החלפת סוויץ וכך תוכל להניע את הרכב ולנסוע בבטחה.


סוויץ לרכב

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים