מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון שער חשמלי

תיקון שער חשמלי

24 שעות
 


אנו מספקים שירות מקיף של תיקון שערים חשמליים ומתאימים את הפתרון הנכון והמשתלם ביותר ללקוח. אנו מספקים שירותי תיקון בפריסה ארצית 24 שעות ביממה.

תחילה נבצע איבחון של התקלה בשער החשמלי על מנת לבצע את התיקון בצורה יעילה וממוקדת ביותר. אנו מתקנים את כל סוגי השערים במקום ובמקרה הצורך נדאג להחלפת חלקים במערכת במידה ו הם יהיו תקולים ויהיה צורך ממשי להחליפם. 


 

תפקידם של השערים החשמליים:

להעניק ביטחון ולהגן על מחוזנו הפרטי ומיועדים ליצירת חציצה ברורה בין רכוש ציבורי לרכוש פרטי של בית או עסק. בשערים חשמשים נעשה שימוש פרטי או ציבורי.
 

שער חשמלי בשימוש פרטי:

משמשים כשער לחניית הרכב וכשערי כניסה לגינת הבית. או משמשים כחלק מהגנה על מבנה
 

שער חשמלי בשימוש הציבורי והעסקי:

משמשים למגוון רחב יותר של מטרות כמו כניסה לחניונים או חסימה למפעלים ולמתחמים מסחריים או מתחמים ביטחוניים.
השערים נועדו ליצירת כניסה סלקטיבית שערים חשמליים הינם מסיביים ורחבים, בעלי מערכת חשמלית המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת במיוחד המאפשרת את תנועת השער וכן הפסקתו במידה וישנו גוף זר בעינית לדוגמא בעל חיים אדם או רכב.

השערים מופעלים באופן אוטומטי ולכן נקראים אוטומטיים, מופעלים על ידי שלט רחוק או טלפון סלולארי- סמארטפון, ההבדלים בינהם: באופן פתיחת השער- טלפון או שלט, בעיצוב ובגודל, בחומרי הגלם שמהם בנויים השערים, בסוגי המנועים שאיתם משתמשים בשער, וגם במחיר.

 

 סוגי שערים חשמליים אוטומטיים:

1. שערי הזזה, שערי גרירה חשמליים:

שערים אלו נחלקים לשני סוגים:
שער הזזה על מסילות: 
הינם שערים חשמליים מאסיביים וגדולים במיוחד, עשויים מפלדה או מתכת. כאשר אנו פותחים שערים אלו הם יזוז ימינה או שמאלה על גבי המסילות עליהם הם מורכבים על גבי הקרקע. במידה וניתן השער יכנס לנישה מוסתרת בקיר לדוגמא כמו בחלונות הזזה.
קיימת אופציה להרכיב שער כפול- כאשר כל שער מוסע לכיוון אחר, או כיחידה אחת הנוסעת ימינה או שמאלה.
למרות ששערים אלו גדולים המנועים שלהם קטנים יחסית. השימוש בסוג זה של השערים משמש למגזר הפרטי לבתים פרטיים וגם למגזר הציבורי כמו מפעלים וחניונים.

שער הזזה קונוזולי מרחף: הוא מוגבה מהקרקע ומסילתו מורכבת מעל הכניסה, השער מתאים מאוד למקומות שהקרקע לא אחידה וישרה כגון אדמה סלעית או משופעת, השער נע על מסילה צדדית. המנוע שמותקן לשער זה יהיה חזק מאוד. 
שערים אלו מורכבים הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי ומשמשמים לדוגמא ב: חניון פרטי לרכב, בחניון ציבורי, כניסה למפעלים, כניסה לישובים וקיבוצים.

 

2. שערי כנף חשמליים:

שערי כנף הינם שערים הנפתחים כמו כנף- על גבי ציר כלפי פנים או כלפי חוץ לבחירת הלקוח. שערי אלו עשויים מברזל אלומיניום או פלדה. שערי כנף בעלי יתרון- משקלם נמוך ולכן גודל השער יכול להיות ממש גדול מבלי להעמיס על המנוע. בוחרים את המנוע בהתאם לתדירות פתיחת השער וכן בהתאם לגודלו ומשקלו.
מעדיפים להתקין שערים אלו כאשר השוליים צרים ואין מקום לפתיחת שער הזזה.

שערים אלו מאוד מומלצים ויפים אך יש להם חיסרון בולט- בעת פתיחתם הם דורשים מקום רב כלפיי כיוון הפתיחה- ויש סכנה שאם לא שמים לב השער יפתח ויפגע ברכב לכן יש לשמור מרחק מסויים.
השימוש בסוג שער זה משמש במיוחד במגזר הפרטי וקיים גם במגזר הציבורי כגון מלונות בוטיק או גני אירועים.
שערים אלו יכולים להיות בנויים משני כנפיים שזה יותר פרקטי או מכנף אחת בלבד. נקראים שער דו כנפי וחד כנפי, לשער כנף גדול ומאסיבי ניתן להוסיף גלגלים למטה.

 

3. שער הרמה נגלל חשמלי:

זהו שער שנפתח כלפיי מעלה בעזרת מנוע חשמלי ומגולגל או באופן מלא כמו תריס הנכנס לארגז תריס, או בגלילה חלקית מקביל לתקרה או פשוט מורם מעלה כיחידה אחת.
שערים אלו מותקנים בכניסות מאוד קטנות וצרות לרוב בתים פרטיים, חנויות קטנות או מוסכים קטנים.
שערים אלו עשויים מברזל או אלומיניום, קלים לתפעול ניתן לפתוחם באופן מלא או חלקי. סוג זה של שער שקט במיוחד.

 

שירותי תיקון לשערים חשמליים מכל הסוגים

אנו מתקנים את כל סוגי השערים החשמליים הקיימים: תיקון של שער חשמלי דו-כנפי ושער כנף, תיקון שער מתרומם, תיקון שערי כניסה למוסכים, תיקון שער נגרר, ושערים אחרים.
לנו מלאי רחב של ציוד לשערים שמתאים לסוגים שונים של שערים חשמליים.
כאשר אנו מתקנים שערים חשמליים אנו מתבסס על הניסיון הרב שרכשנו במהלך השנים ועל הכרות עם מספר רכיבים מרכזיים שיש בשער. 

 

תקלות נפוצות בשערים חשמליים

 

קלקול מנוע: 


המנוע הוא החלק המרכזי שגורם לתזוזת השער לכיוון הרצוי , האבחון נעשה בדרך מקצועית- בדרך כלל אנו נבחין שהשער איננו נפתח ונסגר כראוי או לחוסר פתיחתו (שמאלה ימינה או כלפי מעלה) וסגירתו כלל. בדרך כלל קלקול המנוע מתרחש לאחר 15 שנים של ותק ועבודה תקינה אך כאשר מתרחשת תקלה זו אין מנוס אלא להחליף את המנוע בחדש. 
 

תקלות בלוח פיקוד: 

לוח הפיקוד הינו לוח היושב בצמוד לשער מצידו הפנימי. גם חלק זה עלול להתקלקל ולגרום לבעיות בפתיחת וסגירת השער. ניתן לתקן או להחליף את לוח הפיקוד בחדש על מנת להחזיר את השער להמשך פעילות תקינה כמו בעבר.

תיקון תקלה בלוח פיקוד ידרש  בשל קצרים חשמליים בלוח או היחלשות החומר ממנו הוא עשוי. וכן נבחין בבעיות בסגירת ופתיחת השער, תיקון לפעמים מונע את החלפתו של הלוח ויכול להיעשות במקום.
חשוב לתחזק את השער החשמלי על מנת למנוע נזקים כאלה ואחרים. יש לוודא שהלוח ממוקם במקום הנכון.

תיקון שערים חשמליים נדרש לפעמים לאחר שימוש במנועים לשערים חשמליים שאינם מתאימים לשער החשמלי בדיוק. התאמה לא מדוייקת עלולה להפעיל על השער החשמלי עומס רב, העלול להביא לקלקול המנוע. אולם, תקלה זו נדירה במיוחד, לאור מבחר של מנועים לשערים חשמליים העשויים מחומרים איכותיים, מתוכננים ומורכבים באופן המקצועי ביותר.

פגיעה בחלקיו החיצוניים של השער: מסילות השער התעקמו? הצירים השתחררו או דלתות השער נפגעו? אין בעיה אנו נוכל לתקן את המצב במהירות.
במידה והנזק כבד יהיה ניתן להחליף את החלק הפגום. נבצע החלפת קפיצים במידת הצורך תבוצע באיכות גבוהה מתוצרת ארה"ב.

 

בנוסף, כאשר תזדקקו לתיקון לוח פיקוד לשער חשמלי נדע לבצע זאת במקצועיות רבה, ונגיע במהירות עד השער שלכם.
לוח פיקוד הוא סוג של שכלול בשער חשמלי, הוא מקלט שהשלטים משדרים אליו את אותותיהם על מנת לבצע פתיחה מרחוק. במידה ויש בעיה שאיננה ניתנת לתיקון אנו נבצע באופן מידי החלפת לוח פיקוד וכך השער יפתח וייסגר באופן תקין ללא בעיות.

 

תפקיד לוח הפיקוד:

תפקיד לוח הפיקוד הוא לאפשר פיקוד של פונקציונליות השער החשמלי.

תפקידם של השערים החשמליים הוא לשמש כהגנה ומניעת כניסה לא רצויה של מכוניות לשטח הפרטי שלנו, וגניבות בעקבות כניסה זו. בין אם מדובר בבניין, חצר בבית פרטי או עסק מסוים ששומר על גבולות הגזרה שלו כמו מפעלים, מוסכים ועוד.

כל השערים החשמליים הקיימים מופעלים בעזרת מנוע, ולוח פיקוד.

 
 
לוח פיקוד לשער חשמלי. תגיות חיפוש: החלפת לוח פיקוד | החלפת כרטיס פיקוד חד פאזי | התקנת לוח פיקוד | החלפת בקר | התקנת בקר | שירות לדלת חשמלית | שירות לשער חשמלי | תיקון לוח פיקוד לשער חשמלי | לוח פיקוד למחסום | תיקון שער חשמלי | שירות למחסום חשמליבמידה ולא ניתן לבצע תיקון של המנוע החשמלי נבצע החלפת מנוע לשער
 

זקוקים לתיקון או שירות לשער החשמלי של הבית או העסק? חייגו 054355888

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים