מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> שירותי אחזקה >> תליית טלויזיה

תליית טלויזיה

חייגו: 054-355-8887

   

חי מנעולים מספק שירותי תליית אביזרים ובניהם תליית טלוויזיה. אז אם רכשת טלוויזיה חדשה או שעברת דירה ויש צורך לתלות אותה לקיר אנו כאן בשבילך.

 

תליית טלוויזיה על ידי הנדימן מתקין טלוויזיה לבית ולמשרד במחירים הוגנים

חי מנעולים מתאים אישית את עבודתו לכל הגדלים השונים של הטלוויזיה שברשותכם, מבצע התקנת טלוויזיה על מיתקן טלוויזיה או על התקנת זרוע לטלוויזיה.
 

חשיבות הזמנת איש מקצוע מומחה בשירות תליית טלוויזיה

חשיבות המקצועיות בעבודה זו של תליית הטלוויזיה היא גדולה ויש לתלייה לא נכונה מספר השלכות, ראשית התלייה עלולה להיות מסוכנת  מבחינה בטיחותית, במידה והתלייה תתבצע בצורה רופפת או לא ממוקמת נכון הטלוויזיה עלולה להחליק ליפול ולהתנפץ, אך לא די בזה היא עלולה ליפול על אחד מבני הבית או חיות המחמד ולהעיף רסיסי זכוכיות בכל החדר.

דבר נוסף, מיקום לא נכון של הטלוויזיה בחדר עלול להרוס את חווית הצפייה של המשתמש, ולהפוך מהקולנוע הביתי שלכם למקום שלא נוח לצפות בו. גובה הטלוויזיה חשוב מאוד לאיכות התמונה ולצפייה נעימה יותר או פחות.

מסיבות אלו חשוב להזמין הנדימן מקצועי אשר מכיר את העבודה, שבאפשרותו לעזור לכם במיקום מושלם לטלוויזיה, למקם בגובה המומלץ ובאמצעות מיתקן התליה המתאים. הזמנת מתקין מקצועי בעל שנות ניסיון מרובות יוכל לבצע את העבודה באופן טוב ובטוח יותר.

 

תליית טלוויזיה על קיר

סוגים של מיתקנים לתליית טלוויזיה:

מתקן זרוע –


נפוץ בשימוש כאשר המטרה היא תליה בזווית ושיהיה אפשר לכוון את הטלוויזיה לכיוונים שונים בחדר. בעבר היו טלוויזיות מאוד גדולות וכבדות עם נפח גדול והדרך היחידה לתלות אותן הייתה באמצעות שימוש בזרוע או הנחה על גבי מזנון טלוויזיה או שידה.

מיתקן זרוע מתאים בעיקר לתליה על קיר בטון או קיר בלוקים ואינו מתאים לתליה על קיר גבס מפני שהוא לא מספיק חזק כדי להחזיק את הזרוע.

המומחים ביותר מצליחים לתלות את זרוע הטלוויזיה כאשר היא קטנה וקלה ובכל זאת השימוש בו בקיר גבס לא ההמלצה הטובה ביותר.
כמו כן אנו מבצעים התקנה של סוגים רבים של זרועות שונות-  התקנת זרוע תקרתית – זרוע לתפיסת טלוויזיה מן התקרה וכן התקנת זרוע דקה ומסתובבת.


 

מתקן צמוד קיר – 

מורכב ממספר מוטות מתכת שבעזרתן ניתן לתלות טלוויזיה על הקיר, לאחר תליית הטלוויזיה לא יראו כלל את מיתקן  התלייה. מיתקן תליה צמוד קיר מתאים לכל סוגי הקירות – גבס, בטון עץ ובלוקים
מתקן צמוד קיר בדרך כלל נרכש יחד עם הטלוויזיה, ואם  לא חייבת להיות התאמת משקל וגודל בין הזרוע לטלוויזיה כדי שהוא יתאים לה.
 
 

גובה תליית הטלוויזיה

מיקומה של הטלוויזיה חשוב מאוד ונקע לפי נוחות הצפייה ולא לפי מה שנראה בעין מרחוק, הדבר נועד למנוע כאבי צוואר או סנוור של מנורות וחלונות מאחור.
המנעולן ימקם את הטלוויזיה בגובה מסוים כך שהעיניים יגיעו ללא מאמץ לחלק העליון של הטלוויזיה . כך שבחדרי השינה בעקבות הצפייה בשכיבה תמוקם הטלוויזיה גבוה יותר מאשר בסלון ששם צופים במנח ישיבה לרוב.
 

שלבי תליית הטלוויזיה

לאחר בחירת מיתקן טלוויזיה איכותי ועמיד לתליית הטלוויזיה, אשר מותאם לטלוויזיה שקניתם ומיקמתם אותה בגובה המתאים, חשוב מאוד לוודא שבעל המקצוע שהזמנתם עובד על פי השלבים המומלצים לעבודה נכונה , בדקו האם הוא מסמן על הקיר את מיקום המיתקן, מסמן חורים במקומות המיועדים לכך, מכניס דיבלים ומסמרים מתאימים בהתאם לקיר, תולה ומחבר את המיתקן לקיר, ולבסוף מרים את הטלוויזיה שתיתפס במתקן ומיישר אותה. בודק שוב באמצעות הפלס האם הכל ישר.


תליית טלוויזיה על קיר גבס

בין אם תרצו לתלות את הטלוויזיה על קיר גבס או על זרוע המנעולן יספק עבורכם את השירות הטוב לתליית הטלוויזיה שלכם ללא נזק לטלוויזיה או לסביבה.
אנו מספקים שירות מהיר ומקצועי, הגעה מהירה, מומחים בהתקנה ותליה במחירים הוגנים.

תלייה של חפצים על קיר גבס בדרך כלל מהווה בעיה, במיוחד חפצים כבדים כמו טלוויזיות מהסיבה שקיר גבס יכול ממש להיתלש ולהתפורר והטלוויזיה עלולה להתנפץ על הרצפה. אז מה עושים? משתמשים במתקן תלייה צמוד קיר, בטלוויזיות ממש קטנות וקלות אפשר להשתמש בזרוע.

בקירות גבס תליית הטלוויזיה תתבצע בזהירות באמצעות שימוש בדיבלים אשר מיועדים לתלייה על גבי קיר גבס, הם חודרים בקלות לגבס ומתפצלים ונאחזים לאחר מכן במטרה לחזק את אחיזתם בקיר.
את הדיבלים רצוי להבריג באמצעות מברג או מברגה, ולא בעזרת מקדחה או פטישון.

 

בקיר בטון או בלוקים ניתן לתלות את הטלוויזיה על גבי זרוע או במתלה צמוד קיר. הקיר עבה ולכן משתמשים במקדחה או פטישון. קיר הגבס אינו מספיק חזק להחזיק את משקל הטלוויזיה ולכן יש לחבר את מתלה הטלוויזיה לניצבי המתכת שמחברים בין לוחות הגבס. בקיר רגיל ניתן לתלות את המיתקן בכל מקום וללא הגבלה.

 

למה לבחור בנו להתקנת הטלוויזיה?

למה לפנות אלינו ? אנו מומחים בכל סוגי התקנות טלוויזיות במחירים הוגנים , אנו משתמשים בציוד מקצועי לכל סוגי ההתקנות בתחום אנו בעלי ניסיון רב בתחום , נשמח לתת מענה לכל שאלה או בעיה.
 
בבואכם לבחור בעל מקצוע שיתקין עבורכם את הטלוויזיה או חפצים אחרים בבית כמו תליית תמונות, הרכבת ארון, או אפילו תיקון דלת פשוטה, בחרו אדם מחברה רצינית, אדם שזמין תמיד עבורכם, שילחו לו תמונה של הטלוויזיה אם הוא יבקש, בקשו מחיר בטלפון והזמינו אותו בראש שקט.

 

הנוחות שמקנה מתקן הטלוויזיה

כאשר תולים את הטלוויזיה על גבי הקיר כי זה נותן איכות צפייה אחרת, ממש בדומה לקולנוע, בעבר היו טלוויזיות גדולות ומגושמות שלרוב הניחו אותן במקום נמוך מידי לעין. על ידי תליית הטלוויזיה הצופה מחליט היכן בדיוק למקם ולהציב אותה לנוחות מרבית ולחווית צפייה משופרת.
 

מומחה בתליית מתקן לטלוויזיה

בחירה בשירותי ההתקנה שלנו היא בחירה מצוינת, בעצם בחירה זו תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.אנו בעלי ניסיון רב בהתקנת מיתקן טלוויזיה בדירות ומשרדים , נעשה את מיטב המאצים על מנת לאפשר לכם ולבני ביתכם צפייה מהנה ונעימה ללא כאבים בצוואר. יש לנו מערך שירות לקוחות שזמין תמיד לכל שאלה או הזמנת שירות וביכולתנו לספק תשובות מקיפות בכל נושא.

לאחר שאנו נספק עבורכם את השירות ההתקנה, נספק עבורכם אחריות מלאה על עבודתנו.
 
 
התקנת מיתקן לכל סוגי הטלוויזיות | תליית טלוויזיה על קיר גבס | התקנת טלוויזיה בממ"ד בבית | תליית טלוויזיה בממ"ד | רעיונות לתליית טלוויזיה | התקנת זרוע לתליית טלוויזיה מהתקרה | קיבוע טלוויזיה לקיר | מתקן לתליית טלוויזיה על הקיר | תליית טלוויזיה במשרד | תליית טלוויזיה בדירה מושכרת | תליית טלוויזיה על קיר בלוקים | התקנת טלוויזיה על הקיר גובה מומלץ | תליית טלוויזיה מהתקרה |  תליית טלוויזיה בסלון | תליית טלוויזיה בדירה 
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים