מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> 10 טיפים לבחירת מנעולן טוב

10 טיפים לבחירת מנעולן טוב

 
בחירת מנעולן מוסמך לשירות של דלת הבית שלך, המשרד הוא חיוני, שכן אין דבר חשוב יותר לשמור על הביטחון והאבטחה של עצמך ושל יקיריכם.

לפניכם טיפים לבחירה חכמה של מנעולן ומספר סוגי מנעולן כדי לדעת איך לבחור מנעולן באופן נכון.

אמון במנעולן

מנעולן אחראי על אבטחת הנכסים החשובים ביותר שלך על בסיס יומי. בעת בחירת מנעולן לבית או לעסק שלך, חשוב מאוד שאתה לבחור נכון ולא לשכור מנעולנים מפוקפקים, או אנשים עם עבר פלילי.  אחרי הכל, איך אתה יכול לסמוך על אסיר לשעבר שיבוא לביתך וחלילה לאחר מכן ישכפל את המפתח לביתך ?!

הכשרה ותעודות

עבודת המנעולן מסובכת מורכבת ובעלת ענפים רבים. על מנת ללמוד להיות מנעולן זה לא מספיק לעבור קורס מקיף ככל שיהיה, את הלימודים האמיתיים לומדים בשטח במשך שנים.  במהלך העבודה בתור מנעולן עובדים עם סוגים רבים של מנעולים, צילינדרים, מפתחות, ידיות, מנגנוני נעילה מסוגים שונים ומערכות אבטחה. בנוסף, לאחר סיום ההכשרה של המנעולן, הוא חייב לצבור שנים של ניסיון מעשי על מנת לפתח את הכישורים הדרושים ולהצליח לספק מגוון של שירותי מנעולן.

זמינות

חשוב מאוד שמנעולן יהיה זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל חגים כי סביר להניח שתקראו לשירותיהם במצבי חירום שיש לטפל בהם במיידית.

זמן תגובה

חשוב שלמנעולנים תהיה זמן תגובה מהיר. באופן כללי, מנעולן קרוב יוכל להגיע בזמן המהיר ביותר כדי לעזור לך במצב חירום שבו תזדקק למנעולן. חברת מנעולן טובה אמורה להיות מסוגלת לשלוח את המנעולן הזמין הקרוב ביותר אליך, תוך חצי שעה כדי לעזור לך.

ניסיון

כי שהזכרנו קודם תעודת מנעולן לא שווה כלום ללא ניסיון של שנים, ניסיון שווה המון, מומלץ לבחור מנעולן שפועל בעסק מספר שנים על מנת שיהיו מסוגלים לפתור בעיות מורכבות במהלך העבודה , ייתכן שהמנעולן החדש בתחום שתזמין כן יצליח להחליף צילינדר אך זה יארך פי 2 זמן ממה שלוקח למנעולן ותיק ובנוסף אם תצפה ממנו להתעסק עם מנעול חשמלי או להחליף מנגנון נעילה ודברים שהם ברמה גבוהה יותר ייתכן שהוא לא יצליח וזו סיטואציה לא נוחה.
 

מגוון שירותים

חברות מנעולן רבות מציעות שירותים שונים הקשורים לדלתות ומנעולים ושירותי נעילת רכב. חברות מסוימות מציעות רק סוג אחד של שירותי מנעולן, ולכן מומלץ לבדוק אם הם מציעים את השירותים הרלוונטיים הנדרשים על ידך או לא. מומלץ לבחור במנעולן שמעניק קשת של שירותים כמו חי מנעולן שמספק מגוון רחב של שירותים ככה שאחרי שתזמינו אותו ותהיו מרוצים משירותיו תוכלו להזמין אותו תמיד לתחומים אחרים. כייף לסמוך על מישהו אחד ולא להתעסק כל פעם בחיפושים.


מנעולן עסק
 

מנעולן מסוגים שונים:

מנעולן חירום

מנעולן זה יספק שירות 24/7 ויהיה זמין בכל פעם שאתה מתקשר לבקש שירות. השירות יהיה מיידי. למנעולן חירום יש את כל כלי הפריצה האפשריים והנחוצים על מנת להחליף מנעולים לתקן דלתות לפרוץ דלתות לפרוץ רכבים או כספות, כל מה שידרש הוא מוכן עם כלי העבודה בניידת השירות. מנעולן חירום יחזיק אצלו חלקי חילוף שונים עבור דלתות כמו ידיות לדלתות, סף תחתון לדלתות, צירים מסוגים שונים, צילינדרים, מנעולים חשמליים, ידיות בהלה, מנגנוני נעילה, מחזיר דלת, ברגים, שמן WD40 למקרה שיש צורך בשימון הדלת ועוד.

מנעולן פורץ מנעולים מקצועי ומהיר

סוג זה של מנעולן מתמחה בפריצת מנעולים באופן מהיר במיוחד. דוגמאות למקרים שנאלצנו לפרוץ בשיא במהירות והלחץ: כאשר אדם מבוגר נפל בביתו ואיננו עונה לטלפון, כאשר משטרת ההגירה ביקשה את שירותינו לפרוץ דירה של סודנים או פליטים שאינם עובדים חוקיים בישראל, כאשר ילד נתקע בביתו מאחורי דלת טרוקה שננעלת באופן אוטומטי.
 

מנעולן בית

מנעולנים ביתיים מטפלים בדרך כלל במערכות אבטחה ביתיות פשוטות. סוג זה של המנעולן הוא הנפוץ ביותר בכל אזור. אם תשכח את המפתח או תאבד את המפתח, אם הדלת שלך תקועה, אם יש בעיה עם מערכת האבטחה המתקדמת; מנעולן בית יודע איך להתמודד עם כל בעיה כזאת או אחרת. מנעולן זה יספק עבורך את הפתרון לבעיות הנפוצות ביותר שאתה נתקל עם מנעולים ומפתחות בחיי היומיום שלך. הוא יחליף לכם צילינדר ותקבלו 5 מפתחות חדשים.
 

מנעולן מסחרי

 
זהו מנעולן עסקי שעובד עם עסקים ומשרדים, בתי ספר מבנים מסחריים וכדומה.. במקומות אלו יש מנעולים מתקדמים ומערכות אבטחה שיש אליהם גישה על ידי מספר נבחר של אנשים ועובדים כמו ננחי צילינדר שלכל עובד במשרד יש מפתח מתאים או לכל עובד כרטיס שפותח את הדלת הראשית. נכון לעכשיו, במשרד רבים בדרך כלל משתמשים במערכת ביומטרית של טביעת אצבע, ואם יש בעיה כלשהי, היא תטופל על ידי מנעולן מסחרי.
 

מנעולן רכב

מנעולן זה מתעסק בבעיות נעילת רכבים, פריצת רכבים, הכנת מפתח חדש לרכב, קידוד מפתח לרכב ועוד. הוא פורץ רכבים מסוגים שונים. מזמינים מנעולן רכב כאשר המפתח של המכונים אבד או נגנב. 

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים