דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בקרית מלאכי
 


החלפת מנעולים


בקרית מלאכי


24 שעות
החלפת מנעולים בקרית מלאכי
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בקרית מלאכי
 

חי מנעולים מעניקים שירותי החלפת מנעולים בקרית מלאכי בין יתר שירותי המיגון והמנעולנות שהם מעניקים


מתי נבצע החלפת מנעולים בקרית מלאכי?

קיימים לא מעט מצבים שהחלפת מנעולים בקרית מלאכי היא לא בגדר המלצה אלא הכרח אמיתי:
• בעת כניסה לדירה חדשה- על מנת שמפתחותינו ישארו אך ורק אצלנו ולא יסתובבו אצל זרים,, מכייון שיתכן מאוד שעותק של המפתח הישן נמצא אצל הדייר הקודם או בעל הבית או הקבלן או המתווך- לא ניתן לדעת.
• צילינדר תקול המקשה בניסיון לסיבוב לשם פתיחת וסגירת הדלת. או במקרים מתקדמים יתקע את הדלת.
• אובדן או גניבת מפתח.

 

החלפת מנעולים בקרית מלאכי רק בעזרת מנעולן מוסמך:

החלפת מנעולים בקרית מלאכי דורשת חברה אמינה בעלת תעודות יושר ממשטרת ישראל ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף גם חברה גדולה שעובדת בעירך או בפריסה ארצית.
ברשותנו רשיון משטרתי לביצוע העבודה, אנו מספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכלו להיות בטוחים שנבצע עבודה מקצועית ואיכותית. כל העובדים המועסקים בחברתנו הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס.
 

באיזה צילינדר לבחור לאחר שהוחלט שאצטרך לבצע החלפת מנעולים בקרית מלאכי?

  • מומלץ לבחור צילינדר בעל רמת מיגון גבוהה מחברה ידועה ומוכרת בעל פין נגד קידוח
  • לבחור צילינדר המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול- מונע שיכפול של מפתח ללא הכרטיס עצמו, ובכך תבטיחו לעצמכם שאם נתתם מפתח לשכן, למנקה, או למישהו אחר תדעו שאינו יוכל לשכפל עבורו בחשאיות העתק מפתח נוסף, וכך לא יסתובב לו העתק המפתח של דירתנו בין זרים.
  • חשוב לוודא שהצילינדר מגיע סגור בשקית אטומה או קרטון ואיננו שוכפל בעבר.
בהגיענו לבצע את העבודה החלפת מנעולים בקרית מלאכי, מנעולן בקרית מלאכי יציג בפניכם מבחר של צילינדרים ואתם תבחרו את המתאים לכם על פי רמת המיגון הנדרשת וכן על פי המחיר שמתאים לכיסכם.
חי מנעולים מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בקרית מלאכי באופן מהיר ומקצועי 0543558887!החלפת מנעולים בקרית מלאכי - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בקרית מלאכי I מנעול בקרית מלאכי I החלפת מנעול רב בריח בקרית מלאכי I החלפת מנעול פלדלת בקרית מלאכי I פורץ דלתות בקרית מלאכי I תיקון דלתות בקרית מלאכי  I החלפת צילינדר בקרית מלאכי | מנעולן בקרית מלאכי  I החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים בקרית מלאכי  I פורץ רכבים בקרית מלאכי