חשיבותן של דלתות בעבודה | מנעולן בחולון | 054-355-8887
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> חשיבותן של דלתות פנים בעבודה- מנעולן בחולון
 

 

חשיבותן של דלתות פנים בעבודה- פורץ מנעולים בחולון

 

גם בעבודה ישנן דלתות המפרידות וחוצצות ביננו לבין עובדים נוספים או לקוחות, לעיתים נדמה שהדלתות הן היחידות שבאמת קשובות לנו: הדלת בעבודה מקנה לנו פרטיות, במשרד ובחדרי פגישות, ונותנות מענה כשזקוקים לריכוז מרבי.
מה היה קורה אם לא היה את ההפרדה של הדלתות בעבודה? לא הייתה שליטה במידת הרעש, והדבר היה מביא את העובד לעצבנות, תזזיתיות וחוסר ריכוז. לאורך זמן, הדבר עלול להביא לתשישות וחרדה.
דלתות פנים, אפוא, הן חלק בלתי נפרד מחיינו גם בעבודה וגם בחיי המשפחה.

 

חשיבות הזמינות בתחום המנעולנות

מנעולן הינו מקצוע שהזמינות בו היא קריטית במקרי חירום רבים וזקוקים לו בכל שעה, כל דייר לפחות פעם אחת בחייו ימצא את עצמו מזמין מנעולן מסיבות כאלה ואחרות ובשעות בלתי שגרתיות לעיתים. 
אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע ולנו את כל האישורים לעסוק במקצוע המיגון והמנעולנות באופן חוקי.
מנעולן, בהשוואה לנותני שירות אחרים, הוא איש מקצוע שחייב לתת זמינות מקסימלית כי הדרישה בשוק יצרה מצב כזה, כך שאם אתם תקועים דווקא באמצע הלילה,יגיעו לחלץ אותכם, וכך לא תאלצו לחפש מקום חלופי להעביר בו את הלילה. אנו נגיע במהרה ונפרוץ עבורכם את הדלת בזריזות ותוכלו להיכנס בשלווה לביתכם.

 

ניסיון וותק - חשוב במיוחד

גורם המהירות הינו קריטי. לדוגמא, כאשר דלת נעולה על ילד הקטן שבוכה ולא מבין למה לא ניתן לפתוח לו, אם תזמינו מנעולן חובבן יקח לו שעות לנסות לפתוח את הדלת ובינתיים הילד בחרדות. הזמן פה הוא קריטי והניסיון שווה חיסכון בזמן יקר.
חשוב מאוד לבחור במנעולן בעל ניסיון רב, מהסיבה שככל שהוא צבר יותר ניסיון הוא יבצע את העבודה במקצועיות וזריזות על הצד הטוב ביותר, הרי ברור שבכל תחום הניסיון שצבר בעל המקצוע יאפשר לו להעניק ללקוחותיו שירותים איכותיים וטובים בהרבה מחובבן חסר ניסיון.

הניסיון הינו פרמטר חשוב וקריטי בבחירת המנעולן כי כמו תחומים אחרים בחיים, כשאנו ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שאנו חייבים לבדוק הוא הניסיון והוותק של בעל המקצוע. לא כולם זוכרים לבדוק פרמטר זה ולכן מתאכזבים לפעמים. בתחום המנעולים החשיבות של הבדיקה היא קריטית לא רק בנושא הנזק לדלת אלא בנושא האחריות שתינתן בסיום העבודה ואם תינתן, הרי בעל מקצוע מתחיל, חובבן, לא יעמוד בהתחייבות של האחריות או לחלופין מכיוון שלא רכש מספיק ניסיון בתחום הוא לא ידע כיצד לפתור את התקלה ויגבה דמי שירות רגילים עבור הגעתו ועבודתו הקשה כי באמת התאמץ, ויעלם משם, ואתם תישארו עם התקלה ועם פחות שטר בכיס.
ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה יותר כך הוא צבר ניסיון המאפשר לו ביצוע פריצה או עבודה אחרת במהירות ויעילות.
מנעולן בחולון השייך לצוות חי מנעולים בעל ניסיון וותק, וישמח לעזור בכל עת במקצועיות רבה. פורץ מנעולים בחולון

 
מנעולות חולון