מנעול כספת רב בריח - חי מנעולים! 054-355-8887
דף הבית >> סוגי מנעולים >> מנעולי כספת >> מנעול כספת רב בריח

מנעול כספת רב בריח

 
 
מנעול כספת עליון רב בריח

חשיבות התקנת מנעול כספת עליון רב בריח בדלת הכניסה לבית:

בבתים פרטיים רבים ובעסקים קטנים מחזיקים דברי ערך רבים, הכוונה היא לא רק לכסף מזומן או יהלומים, אלא לדברי ערך יקרים מבחינה סנטימנטלית, וכן מוצרים יקרים כמו שעון יקר שניתן מתנה מאדם חשוב.

ישנה חשיבות רבה לשמירה של חפצים אישיים ורכוש פרטי במקום בטוח שאנו יודעים שאיש לא יכול פשוט להגיע ולקחת לנו אותם. לכן, ישנה חשיבות רבה לדלת ולמנעול שמותקן בה.

למען האמת, אין מנעול או דלת שאינם ניתנים לפריצה, מה שכן משתנה בין מנעול טוב למנעול פשוט הוא זמן הפריצה, קושי הפריצה ואופן הפריצה. 

ישנם פתרונות רבים למניעת פריצות וגניבות בבית, אחד הפתרונות הטובים ביותר אשר מעניקים את הביטחון הרב ביותר הוא התקנה על הדלת מנעול כספת רב בריח - מנעול נוסף עליון. בעת שימוש במנעול זה בדלת הבית שלכם אתם מעלים בכמה רמות את דרגת הקושי של פריצת הדלת, מנעול הכספת מוסיף שלושה בריחי פלדה עבים במיוחד שחודרים למשקוף הבית תוך כך שהם מוגנים מפני פריצה בעזרת דגדוג , שיטת פריצה מתקדמת הפורצת מנעולים בפריצה שקטה.

אופן פריצת מנעול כספת רב בריח

על מנת לפרוץ מנעול כספת רב בריח יש צורך לקדוח בו במשך זמן ממושך מאוד, הודות לפלטת הפלדה העבה המגינה באופן מקסימלי על המנעול. קדיחת מנעול הכספת יוצר רעש חזק שאין ספק שהשכנים יצאו מביתם על מנת לבדוק מהו הרעש הנורא.
אז כמו שהזכרנו קודם לכן, פריצת מנעול כספת רב בריח מחייבת שימוש בקידוח רעשני לאורך זמן בעזרת מקדחה. דבר זה גורם לגנבים לחשוב כמה פעמים לפני שהם מתעסקים בדלת עם מנעול כספת, שכן הם מנסים לסיים את המלאכה כמה שיותר מהר וללא רעש. הודות לרעש המקדחה שפריצת המנעול דורשת ניתן לאמר שמנעול כספת רב בריח הינו מבריח גנבים.


בנוסף, מתאים להעלאת רמת מיגון של שערים חובקים מפלדה ע"י התקנת המנעול עליהם.

 

מנעול כספת מונע פריצה לדירות

משטרת ישראל ממליצה מאוד על התקנת מנעול כספת בדלת בנוסף למנעול הרגיל על מנת להילחם בתופעת הפריצה לבתים, שכן, מנעול כספת עליון מחברת רב בריח הינו אביזר שמוכח כנגד פריצה שקטה לבתים וגורם הרתעה כנגד גנבים.
חברות הביטוח מאוד ממליצות להתקין בבתים פרטיים ובעסקים מנעול כספת עליון.

מנעול כספת רב בריח נבדל ממנעול כספת אחרים בהגנה קטנה נוספת של לוחית פלדה המגנה מקדיחה. 

מנעול כספת רב בריח הינו עמיד בפני מזג אויר קשה וקיצוני (כמו שיש בישראל), כלומר, הינו מותאם למזג האויר הישראלי, איננו מחליד.

 

להזמנת שירות החלפת מנעול כספת רב בריח או החלפת מנעולים אחרים מאת מנעולן מורשה

חייגו: 054-355-8887


סוגי מנעולים

 
תגיות חיפוש: מנעולן | מנעול כספת | מנעול עליון | מנעול כספת עליון | מנעול כספת עליון רב בריח | מנעול עליון רב בריח | מנעול כספת רב בריח | מנעול נוסף לדלת רב בריח | התקנת מנעול כספת |