החלפת מנעולים באבן יהודה ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בשרון >> החלפת מנעולים באבן יהודההחלפת מנעולים באבן יהודה

שירותי החלפת מנעולים באבן יהודה ניתנים במשך שנים רבות ע"י מנעולן באבן יהודה שהוא מנעולן מוסמך מצוות המנעולנים של חי מנעולים. ישנן סיבות רבות להזמנת מנעולן באבן יהודה והנפוצה ביותר היא כאשר תושבי אבן יהודה נמצאים במצב שמנעול הדלת נעול או שאינו עובד כהלכה. מנעולן באבן יהודה שאחראי על החלפת מנעולים באבן יהודה יודע לבצע גם פריצת מנעולים שכן עבודות אלו הן חלק בלתי נפרד מהמקצוע מנעולנות ומן ההכשרה אותה עבר כמנעולן מוסמך.

במידה ותראו שמנגנון הנעילה בדלת איננו פועל כמו שצריך או שתזדקקו להחלפת צילינדר מסיבות שונות ואחרות יהיה עליכם להזמין את מנעולן באבן יהודה לשם ביצוע החלפת מנעולים או תיקון דלתות באבן יהודה.

 

לא כל אדם המחזיק שברשותו כלי פריצה וכלי עבודה המיועדים לפריצת מנעולים ודלתות הוא מנעולן מורשה על פי החוק. למעשה, ביצוע פריצה או החלפה של מנעול ללא הסמכה וללא אישור יושר ממשטרת ישראל תיחשב לעבירה פלילית. יתרה מזאת, כאשר חובבנים מבצעים פעולות אלו ללא ידע וניסיון הם עלולים להסב נזק לדלת, או להתקין בצורה שגויה ולגרום לכך שהפריצה של הגנבים תיעשה ביתר קלות.
 

מתי מבצעים החלפת צילינדר באבן יהודה?

 • לאחר מעבר דירה או שיפוץ- כדאי מאוד שתזמינו מנעולן מיד ביום שבו העברתם את הריהוט לדירה, מכיוון שאינכם יכולים לדעת אם נותרו בידי הדיירים הקודמים או פועלי שיפוץ עותקים של המפתח שלכם.

 • כאשר קיימת תקלה בצילינדר - אם המפתח נשבר בתוך המנעול או שסיבובו בלתי אפשרי , במקרה שלא ניתן לנעול או לפתוח את הדלת יש לבצע החלפת מנעולים באבן יהודה.

 • אובדן או גניבת מפתח- אם אבד לכם המפתח, אנו משערים שלא הייתם רוצים שמישהו ימצא אותו ויוכל להשתמש בו לשם כניסה לביתכם. במקרה של אובדן או גניבת מפתח חשוב מאוד לבצע החלפת צילינדר באבן יהודה, ובמהרה. 

 • לאחר פריצה- אם פרצו לביתכם או לעסק שלכם, יהיה חשוב מאוד לבצע החלפת צילינדר באבן יהודה גם במקרים שפגעו במנעול שלכם וגם במקרים שפרצו אליכם באמצעות מפתח שהשיגו בדרך מסוימת.
  במצב לאחר פריצה אנו נמליץ לתגבר את הדלת במנעול נוסף- מנעול כספת עליון אשר מכפיל את ההגנה וגורם להתראת גנבים ולתחושת ביטחון אצל הדייר.

החלפת צילינדר - על ידי מנעולן מוסמך בלבד

על מנת שהחלפת המנעול באבן יהודה תתבצע באופן מקצועי ושתוכלו להיות בטוחים שאין סיכוי שנשאר עותק של מפתח אצל האדם שהחליף לכם צילינדר השתמשו מנעולן מוסמך, מקצועי ואמין בלבד. אל תקחו סיכונים ותתנו לחאפר או לאדם פלילי לבצע את החלפת המנעול אצלכם כי זה יותר זול! בקשו מן המנעולן תעודת מנעולן מורשה והרגישו בטוחים.
תבקשו תעודת אחריות על העבודה כדי שאם משהו ישתבש יהיה לכם למי לפנות.


 

המפתח אבד או נגנב? תקועים מחוץ לדירה? הזמינו מנעולן באבן יהודה

מנעולן באבן יהודה מספק שירות החלפת מנעולים באבן יהודה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בכל שעה שאתה זקוק לשירות אנו כאן בשבילך. אם יש צורך בפריצת הדלת נבצע פריצה לפי סוג הדלת, אם לא מדובר בדלת טרוקה יש צורך לקדוח את הצילינדר. אנו מבצעים עבודה מקצועית ללא נזק למנגנון הדלת או לחלקים אחרים בדלת. החלפת צילינדר באבן יהודה במחירים משתלמים ונוחים.

 

מנעולן באבן יהודה מספק מגוון רחב של שירותי פריצת מנעולים 24 שעות ביממה באיזור אבן יהודה .

תחומי ההתמחות שלנו:

 • פריצת מנעולים באבן יהודה מכל הסוגים.

 • פריצת דלתות בבית/במשרד והחלפת מנעולים באבן יהודה

 • פריצת מכונית, פריצת רכבים שונים - מקטנוע ועד משאית.

 • החלפת צילינדר באבן יהודה

 • פריצת כספות באבן יהודה


בכל מה שנוגע לפריצת מנעולים באבן יהודה אנחנו מספקים פתרונות מהירים ויעילים עבור הלקוחות שלנו.
תמיד קיים סיכון כלשהו שתמצאו את עצמכם נעולים מחוץ לבית או למכונית שלכם. במקרה כזה, תמיד חשוב להישאר רגועים ולמצוא פתרון הגיוני וסביר על מנת להימנע מהחלטות חפוזות כמו שבירת חלון במכונית או התעסקות יתר במפתח או הדלת.

במקרים רבים ייתכן ותזדקקו לשירות מנעולן באבן יהודה ובלי להיות מוכנים זה יכול לקרות ברגעים שאינם צפויים כלל.

 

החלפת צילינדר באבן יהודה:

מקרה נפוץ של החלפת צילינדר מתבצע לאחר מעבר דירה. חשוב מאוד להיות עירניים ולבצע החלפת צילנדר בכל מקרה מכיוון שקרוב לוודאי יש לא מעט אנשים שיש בידם מפתח לדירה החדשה שלכם, מכיוון שאין לכם אפשרות לדעת אצל מי וכמה עותקים מסתובבים להם כדאי לבצע החלפת הצילינדר מיידית ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי. מנעולן באבן יהודה ממליץ לבצע החלפת צילינדר כבר ביום הראשון להעברת הריהוט והארגזים לדירה החדשה. ורק אז תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שיש להם מפתח לדירה- ואין לזרים כל אפשרות לחדור למרחב הפרטי שלכם, לדירה שלכם.
 

תיקון דלתות באבן יהודה:

במידה והינכם מתגוררים באיזור השרון, אבן יהודה והסביבה, ויש בעיה בדלת שלכם, או שהמפתח נתקע או נשבר בתוך הצילינדר, זה הזמן להזמין מנעולן באבן יהודה לצורך החלפת מנעול או כדי שיתקן את הדלת. מומלץ להסביר למנעולן באופן טלפוני בטרם הגעתו באיזו בעיה מדובר, עד כמה שתוכלו לפרט, לא רק בשביל לדעת מהי העלות המדוייקת אלא בשביל שהוא יגיע עם כל הציוד הנדרש כולל צילינדרים מסוגים שונים לשם החלפה. 

מנעולן באבן יהודה יוכל להגיע לעזרתכם בשמחה 24 שעות ביממה. במקרים דחופים ושירותי חירום נגיע תוך מספר דקות. תלוי בחומרת הבעיה, אם הבעיה סובלת דיחוי יהיה ניתן לקבוע שעה נוחה , לדוגמא לאחר שעות העבודה, והמנעולן יגיע אליכם. חייגו 0543558887 והגיעו למומחים- חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל.

 

קניתם או שכרתם דירה? בוודאי תהיתם האם לבצע החלפת מנעולים בדירה החדשה? 

מאוד כדאי ואפילו חובה!! כאשר נכנסתם לדירה חדשה מפתח הדירה נמצא אצל בעל הבית, אצל הדייר הקודם, אצל המתווך, ואולי גם אצל הקבלן.. גם אם הם מסרו לכם את המפתח שלהם- עלול להימצא בידם עותק נוסף של המפתח... לא תוכלו לדעת.

במידה והכנסת את חפציך כבר לדירה החדשה ולא החלפת מנעולים זה עלול ליצור איום על החפצים הפרטיים שלך שנמצאים בדירה, מזומן או צ'קים שהשארת בדירתך, עלולים חלילה להיגנב, במיוחד אם אין שום סימן פריצה! הרי הדלת של הדירה נפתחה בעזרת מפתח.. פריצה זו נקראת פריצה שקטה והיא הכי מסוכנת כי לא תוכלו להוכיח לחברת הביטוח שפרצו לכם..
מסיבה זו אנו ממלצים בחום ללבצע החלפת מנעולים לדירה החדשה אפילו ביום הראשון, כאמור יש לזכור לבצע החלפת מנעולים באבן יהודה ע"י מנעולן מוסמך בלבד. 


תיקון צילינדר לעומת החלפת צילינדר באבן יהודה באופן עצמאי:

ישנם גורמים שיכולים להיתקע בצילינדר ולגרום למנעול להסתובב בקושי רב בינהם לכלוך, רטיבות וחלודה לכן, יש צורך לקרוא למנעולן שיבצע החלפת מנעולים באבן יהודה.
טיפ קטן- במידה ואתם לא מעוניינים להחליף צילינדר למרות שמומלץ - על מנת למנוע מהמנעול להיתקע שנית, מומלץ לרסס אותו פעם בחודש בעזרת תרסיס לשחרור חלקים נעים. אותו תרסיס פשוט שמשתמשים בו לשימון אופניים או חלקים ברכב. אנו מזהירים לא לשמן את המנעול בשמן קנולה או שמן ביתי כי הדבר יגרום לנזק בלתי הפיך. שימו לב תיקון זה הוא זמני בהחלט וייתכן שיווצר מצב שתתקעו יום אחד מאחורי דלת נעולה והדבר יצריך אתכם לבצע פריצה של הדלת בנוסף.

 

שימון מנעולים:

ברוב במקרים אין צורך בשימון המנעול והדבר נעשה אך ורק במקרים קיצוניים.
אם המנעול מסתובב בקושי רב תוכלו לבדוק את הדברים בעצמכם ואף לתקן לבד, ללא סיוע של מנעולן באבן יהודה. ראשית כדאי לבדוק שאין כשלים אחרים כגון לכלוך בחורי הבריחים במשקוף, והאם הצירים מכוונים ואת אופן ההתקנה של הפרזול.
במידה והכל בסדר עד כה והמפתח לא נכנס ויוצא חלק ויש קושי בניסיון לסובב אותו כנראה שהפתרון הנכון הוא שימון.עשה זאת בעצמך - יש להוריד את הידית של הדלת כך שהלשונית תיכנס לגוף המנעול ולהתיז לתוכו כמות נדיבה של WD40 או שמן שווה ערך.
בשום אופן אין לשמן את הצילינדר, אך ורק את המנעול, במידה ותעשו כך ידבק אבק לצילינדר והוא עלול להיתקע.
מנעולן באבן יהודה מזהיר ששימוש בשמן שאינו מיועד לשימון מנעולים עלול לגרום ללכלוך ובוץ בתוך המנעול ולבסוף יחריף את הבעיה.

 

החלפת מנעולים באבן יהודה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול באבן יהודה I מנעולן באבן יהודה I פורץ דלתות באבן יהודה I החלפת מנעול רב בריח באבן יהודה I החלפת מנעול פלדלת באבן יהודה I החלפת צילינדר באבן יהודה I מנעול באבן יהודה I פורץ מנעולים באבן יהודה I תיקון דלתות באבן יהודה I פורץ רכבים באבן יהודה I החלפת מנעול באבן יהודה

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר