מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים באופקים
 


החלפת מנעולים


באופקים


24 שעות
החלפת מנעולים באופקים
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים באופקים
 

חי מנעולים מעניקים מגוון שירותי מיגון ומנעולנות בין היתר שירותי החלפת מנעולים באופקים 24 שעות ביממה.
מתי תזקקו לבצע החלפת מנעולים? במקרים רבים אנשים נתקלים בסיטואציה שבה הם מעוניינים להחליף מנעולים לדלתות קיימות. לעיתים בעת מעבר לדירה חדשה או בעת השכרת דירה, בעת פתיחת עסק חדש במקום קיים, במידה ונגנבו מפתחות שצמודים אליהם שמות הדלתות (במוסדות ציבור למשל וכדומה) ובמקרים נוספים. מטרת פעולת החלפת מנעולים באופקים היא להקנות את הבטחון הבסיסי בכל בית ועסק, והדבר מחייב מנעול חדש בכל אחת מהסיטואציות הללו על מנת למנוע מאנשים שאינם מורשים להיכנס למקום.

 

באילו מקרים נאלץ לבצע החלפת מנעולים באופקים והסביבה?

  • אובדן/ גניבת מפתח.
  • כניסה לבית חדש- מהסיבה הפשוטה שהמפתח שלכם ישאר אצלכם בלבד ולא יסתובב אצל זרים מומלץ להחליף צילינדר, מכיוון שייתכן שמוחזק עותק נוסף של המפתח אצל הדייר הקודם או בעל הבית או המתווך וכו'- ולא ניתן לדעת זאת.
  • בעת היתקלות בקושי בניסיון לסובב את הצילינדר לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה מתקדמת הדלת תיתקע.

חי מנעולים מחזיקים בכל האישורים הנחוצים כדי לעסוק בתחום זה בצורה חוקית ומקצועית וזה לא מובן מאליו. כאשר אתם זקוקים להחלפת מנעולים באופקים מכל סיבה שהיא תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים אמינות ומנוסות זה שנים רבות. השירות כולל החלפת מנעולי צילינדר פשוטים, מנעולי דלתות רב בריח, לדלתות חכמות והחלפת מנעולים לכספות. 
אנו ממליצים בחום להחליף את המנעול גם לאחר שיפוץ הדירה משום שאין לדעת מי מהעובדי שיפוץ מסתובב עם המפתחות שלכם
 לאחר סיום העבודות.

בנוסף לכך אנו ממליצים לכל הלקוחות שברשותם מנעול ישן יותר מ5 שנים להחליפו בחדש. אמצעי המיגון במנעולים החדישים והמודרניים הרבה יותר יעילים ומרתיעים פורצים וגנבים עוד בטרם הם ניסו להתעסק איתם.

 

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילינדר משונן -  זהו סוג הצילינדר הפשוט ביותר, הוא מורכב לרוב בדלתות עץ ואלומיניום וכן בדלתות פנים ולכן מחירם של צילינדרים אלה נמוך יחסית.
מנעול צילינדר - מיועד לכל דלתות הפלדלת- עובד באמצעות גלגל שיניים המניע את הבריחים בתוך המנגנון ומאפשר נעילת דלת בטוחה וחזקה במיוחד. ישנם צילינדרים פשוטים וזולים וישנם יקרים שמתאפיינים ברמת מיגון גבוהה יותר וכן שימוש לאורך שנים רבות.
מנעולי תלייה- את סוג מנעולים אלו מתקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק ואחראים לנעילת הדלת ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם במנעולי התלייה ישנם סוגים רבים זולים יותר או יקרים יותר הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים.
צילינדר פרפר, צילנדר כפתור- מחובר למעשה מן מפתח קבוע בדלת מהצד הפנימי המקל על עיניין נעילת הדלת.
 מותקן  בדרך כלל בבתים פרטיים בבתי אבות ובמקומות ציבוריים

 

מומלץ לבצע החלפת מנעולים באופקים בעזרת מנעולן מורשה:

 

החלפת מנעולים באופקים דורשת מנעולן מנוסה ואמין בעל תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת באופקים והסביבה או בפריסה ארצית. 
לחברת חי מנעולים קיים רשיון משטרתי, אנו מספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכלו להיות בטוחיים שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית. כל הטכנאים המועסקים אצלנו הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס הסמכה למקצוע מנעולן מורשה או מנעולן מוסמך.

 

חי מנעולים באופקים הבחירה הנכונה

 
כאשר מנעולן באופקים יגיע אליכם על מנת לבצע החלפת מנעולים באופקים הוא יציג בפניכם מבחר רחב של צילינדרים שונים המיועדים לדלתות פלדלת במידה וזה הצורך, ואתם תבחרו את הצילינדר המתאים לכם ביותר לפי רמת המיגון הנדרשת וכן לפי תקציבכם. המגוון הוא רחב-  ישנם צילינדרים המגיעים עם כרטיס בקרת שיכפול שתפקידו לבקר שרק בעל הבית יוכל לשכפל את מפתחותיו הפרטיים שלו ובכך ימנע שכפול מפתח לא רצוי ע"י זרים לדוגמא- השכן, עוזרת הבית, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד הימים.

מנעולן באופקים מתמודד עם כל סוגי הדלתות בקלות ויוכל להתקין לכם מנעול חדש בכל מקום. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי טלפונית אודות מנעולים חדישים בשוק וגם אתם תוכלו להצטייד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. מנעולן באופקים מטעם חי מנעולים מעניק שירותים מקיפים בתחום המיגון והמנעולנות החל מהחלפת מנעולים באופקים והסביבה, פריצת מנעולים בדלתות, ברכבים ובכספות, שכפול מפתחות ועוד..

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים באופקים והסביבה באופן מהיר ומקצועי 0543558887
 

החלפת מנעולים באופקים

הביקוש למנעולנים הולך וגובר עם השנים וצרכנים רבים מעדיפים להשתמש באנשי מקצוע מאשר להתעסק בעצמם ולהסתבך. הזמנת שירותי החלפת מנעולים באופקים וסביבתה נפוצה בשל סיבות שונות ומגוונות כמו למשל- אובדן מפתח הבית, תקלה במנעול, לאחר פריצה של גנבים, מעבר דירה, הצורך לשדרג מנעול או צילינדר ועוד מגוון רב של מקרים בהם אין ברירה אלא להיעזר במנעולנים המציעים שירותי פריצה והחלפת מנעולים באופקים והסביבה.

החלפת מנעולים באופקים איננה עיניין של מה בכך

החלפת מנעול נשמעת כמו פעולה פשוטה, אך אין כך הדבר. החלפת מנעול דורשת מיומנות מצד בעל המקצוע, במיוחד כאשר לא מדובר בדלת פנים פשוטה, הרי אי אפשר לשכוח שמדובר במנעול אשר מקנה לכם הצרכנים ביטחון רב בשעות הלילה או כאשר אתם בחופשה והבית ריק, לכן עליכם להשקיע בבחירת מנעול איכותי וצילינדר איכותי וכמובן מנעולן מקצועי שיבצע את ההחלפה כראוי בעת הצורך להחלפת מנעול לדלת באופקים.

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעול?

החלפת מנעול מבצעים במקרים מסוימים ובעיקר כאשר מדובר במנעול שחוק ובעל חלודה או במקרים כאשר המנעול תקול ולא ניתן לתקנו בשום דרך.
החלפת צילינדר היא פעולה נפוצה יותר, מחליפים צילינדר באופקים לאחר מעבר דירה, לאחר אובדן מפתח או לאחר פריצה. לרוב לאחר מעבר דירה דיירים מרבים להחליף את הצילינדר של המנעול כדי להיות רגועים שאין מפתחות נוספים המסתובבים אצל הדיירים הקודמים או פועלים ששיפצו את הדירה וניתן להם מפתח, החלפת צילינדר מעניקה ביטחון ומונעת הפתעות לא נעימות. לכן במקרים אלו, כבר ביום ההובלה, חשוב להזמין מנעולן שיבצע החלפת מנעול באופקים, כדי למנוע גניבת ציוד אישי ולקבל ביטחון מלא כבר מהיום הראשון.

הזמנת מנעולן בשעת חירום

מומלץ להזמין מנעולן כמה שיותר מהר כאשר ישנו חשש לאדם הנעול ברכב או בבית או כאשר מדובר במקרה חירום בו נתקעתם מחוץ לדלת הבית ללא מפתח או עם מפתח שבור ואתם מאחרים למקום מסויים.
כאשר מזמינים שירותי החלפת מנעולים באופקים חשוב לבחור במנעולן מומחה וודאי שלא בחובבן שעלול לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת. אך כיצד תוכלו לוודא האם המנעולן מקצועי? 
תוכלו לוודא זאת על ידי המלצות מחברים וכמובן על ידי הצגת תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל המעידה על רצינות ומקצועיות וסיום קורס מקצועי בתחום וכמובן אמינות- זהו אישור יושר ממשטרת ישראל.
החלפת מנעולים באופקים - תגיות חיפוש: להחליף מנעול באופקים I מנעול באופקים I החלפת מנעול רב בריח באופקים I החלפת מנעול פלדלת באופקים I החלפת צילינדר באופקים | מנעולן באופקים  I החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים באופקים  I פורץ רכבים באופקים I פורץ דלתות באופקים I תיקון דלתות באופקים


מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים