מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים באזור
 

החלפת מנעולים באזור


24 שעות
החלפת מנעולים באזור
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים באזור
 

זקוקים לשירות מנעולן באזור? החלפת מנעולים באזור?

הגעתם למקום הטוב ביותר. חברת חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות מעניקה שירותי מיגון ומנעולנות באזור ומנעולן באזור מטעמנו מגיע במהירות לביצוע העבודה שהזמנת במקרה זה החלפת מנעולים באזור.
מנעולן באזור הינו מנעולן מוסמך ומורשה העובד באישור משטרת ישראל ובעל תעודת מקצוע של מנעולן מוסמך המעידה שעבר קורס הכשרה בנושא ושאינו בעל עבר פילילי.

אנו מספקים שנים שירות בתחום המנעולנות ונשמח לכבד אותכם במספר טיפים לשמירה על ביטחונכם:

  • בחירת המנעול- נציג בפניכם מגוון רחב של מנעולים ותצטרכו לבחור מנעול על פי רמת המיגון הדרושה וכן על פי המחיר לפי תקציבכם. אל תתפשרו על איכותם של המנעולים כי הם המפרידים היחידים בינכם לבין הרחוב. דרשו רק את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו של ה המנעול שהינו בעל תו תקן. עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה. לא בהכרח אבל אם מחירו של המנעול גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא טוב יותר. לאחר בחירת המנעול נבצע עבורכם החלפת מנעולים באזור.
  • מקצועיות- לא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן מנעולן מוסמך, או בעל ניסיון אשר יודע לבצע עבודות מיגון ומנעולנות בצורה טובה, לכן יש לדרוש לראות תעודת יושר מטעם משטרת ישראל או תעודת מנעולן מורשה. קיימים בשוק המנעולים חובבנים רבים המנסים להתפרנס. היזהרו, קיימים גם אנשים שאינם ישרים ועלולים להתגלות כאנשים מהתחום הפלילי, על כן יש לדרוש אישור יושר משטרתי המעיד שלאדם אין קשר עם גורמים פליליים ואיננו ביצע בעבר עברות פליליות כגון פריצה לבתים לשם גניבה או גניבת רכבים וכדומה.
    את תעודת חי מנעולים כמובן ניתן למצוא מצורפת לאתר זה בלשונית תעודות והסמכות וניתן לבקש לראות לפני ביצוע העבודה, אך לא תמיד כל מנעולן מוסמך נושא עימו את התעודות.
  • איזור השירות - אנו מספקים שירות במהלך שנים רבות באזור. מנעולן באזור תמיד זמין לקריאותיכם וישמח לבצע עבודת החלפת מנעולים או פריצת מנעולים על פי דרישת הלקוח.
    מנעולן באזור עובד מטעם חברת חי מנעולים, על כן, תינתן אחריות על כל עבודה, יש תמיד למי לפנות- יש לכם אבא ואמא כמו שאומרים. נשמח לסייע בכל בעיה הקשורה במנעולים קשר ישיר או עקיף.

מנעולן באזור מספק שירות החלפת מנעולים באזור כבר כמעט 10 שנים. צוות המנעולנים שלנו הינם מוסמכים באישור משטרתי. ומעניקים את השירות הטוב ביותר.

שירותי החלפת מנעולים באזור מתבצעת 24 שעות ביממה, כך שאם חזרתם מבילוי באמצע הלילה ואתם לא מוצאים את המפתח אנו נוכל לעזור לכם, גם אם ממש מאוחר. 
 

מדוע זה הכי מהיר להזמין אותנו להחלפת מנעולים באזור?

אנו מחזיקים מנעולן מאוד מקצועי אשר מתגורר באזור הוא נמצא ומכיר את האיזור ויכול להגיע בתוך מספר דקות. לכן אין צורך להזמין מנעולן מאיזור אחר. אנו מספקים שירות לכל מי שגר באזור חולון והסביבה. 

החלפת מנעולים באזור בעת מעבר דירה

רוב הדיירים דואגים לבצע החלפת מנעולים באזור כאשר הם נכנסים לדירה שכורה חדשה.
במידה ותחליטו לא לבצע החלפת מנעולים ב
אזור זה ממש כמו לתת מפתחות לזרים גמורים של הדירה החדשה שלכם. מן הסתם זה לא רצוי ולכו תדעו מי האנשים שמחזיקים במפתח שלכם, לא כולם אנשים ישרים. אין לדעת מי גר בדירה לפניכם ואין לדעת כמה כסף הוא יוכל לקבל עבור המפתח לדירה שלכם.

חשוב להבין שהביטחון בדירה בהחלט שווה יותר מעלות החלפת צילינדר באזור. כמו כן, כאשר מבצעים החלפת מנעולים באזור, חשוב מאוד להתאים אותו לרמת המיגון הראויה ולהתקיןם מנעול נורמלי שיחזיק כמה שנים ולא כמה חודשים. חשבו על כך, תוספת של 100-200₪ יכולה בקלות לגרום לכם להיות רגועים ושלווים יותר בלילה.

מה חשוב לוודא לפני שמבצעים החלפת מנעולים באזור?

הדבר הראשון שיש לברר הוא מול מי אתם עובדים ,האם הוא אמין ומקצועי? כיצד תבררו זאת?
ובכן, ראשית אנו ממליצים לכם לבקש ממנו אישור מנעולן מורשה שמתיר לו לעסוק בתחום. שוחחו איתו ובדקו האם הוא עונה במקצועיות ולעיניין על שאלות שהוא נשאל.

לאחר מכן אנו ממליצים לכם לוודא שאכן המנעול שרכשתם הינו מנעול מקורי וכי הוא מגיע באריזה המקורית שלו שהיא אטומה עם חמישה מפתחות לרוב. בקשו ממנעולן באזור תעודת אחריות על עבודת ההתקנה וכמובן שגם חשבונית רשמית. ובכל הקשור לאריזה המקורית של הצילינדר או המנעול, וודאו שהוא פותח את האריזה בנוכחותכם..
 

בנוסף להחלפת מנעולים באזור אנו גם מבצעים פריצת רכבים באזור ע"י פורץ רכבים מקצועי המגיע ישירות אליכם תוך מספר דקות במחיר הוגן. 

החלפת מנעולים באזור - תגיות חיפוש: להחליף מנעול באזור I מנעול באזור I החלפת מנעול רב בריח באזור  I החלפת מנעול פלדלת באזור I החלפת צילינדר באזור I מנעולן באזור I פורץ מנעולים באזור I  פורץ רכבים באזור I  החלפת מנעול באזור I פורץ דלתות באזור I מחליף מנעול באזור I מחליף צילינדר לדלת באזור

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים