מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים באשדוד
 

החלפת מנעולים


באשדוד


24 שעות
החלפת מנעולים באשדוד
 


באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים באשדוד?

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה
  • קושי בפתיחה ונעילה של הדלת: יכול לקרות מסיבות רבות ומגוונות. או שהמפתח מסתובב בקלות רבה מידי- בדרך כלל המצב מעיד על שחיקה של הצילינדר זהו הזמן להחליפו. 
  • מעבר דירה: מומלץ להחליף מנעול מיד לאחר מעבר לדירה חדשה.
  • המפתח נתקע במנעול ולא ניתן להוציא אותו בעדינות זהו סימן ברור שהמנעול איננו תקין ועלול להיתקע בפעם הבאה שתנעלו את הדלת.

חשוב לדעת ששימוש בכוח פיזי לשם הוצאה של המפתח מהמנעול מביאה לשחיקה חמורה של הפינים העדינים הבנויים במנעול, משיכות נוספות כאלו בכוח, יגרמו במהירות רבה להריסת המנעול לחלוטין.
כפי שהזכרנו שבמקרה שמתרחשת פעולה הפוכה- שהמפתח מסתובב בחופשיות במנעול ללא כל התנגדות, משמע שחיקה של המנעול. במקרים שהמנעול מתרופף הפריצה הפלילית עלולה להתבצע במהירות ובקלות רבה ולעומת זאת במקרים אחרים תגיעו למצבים בהם לא תוכלו לנעול את הדלת כלל.

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים באשדוד, חשוב שההחלפה תעשה על ידי מנעולן מוסמך בלבד הבעל אישור משטרתי שיתן אחריות על העבודה. למה חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך? על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

 

החלפת מנעולים באשדוד במקרה של דירה חדשה ומקרים נוספים


האם חשבתם בעבר למי היו שייכים מפתחות הבית שלכם עד עכשיו? כמה ידיים עברו? האם שוכפלו? ומה יקרה אם הם יחליטו להשתמש במפתח לא למטרת ביקור?

אל תחכו להפתעות באמצע הלילה או כאשר תהיו בחופשה! החלפת צילינדר בדלת הכניסה לביתכם היא הצעד הנכון לדרך בטוחה ומוגנת. 

אנו מספקים החלפת צילינדר באשדוד במחיר זול יחסית לשוק, אנו בעלי תעודת מנעולן מורשה ומספקים מנעולים חדשים באריזות חדשות בלבד. נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים באשדוד באופן מקצועי אמין ויעיל.

מקרה נוסף שידרוש החלפת מנעולים באשדוד הוא אובדן / גניבת צרור המפתחות , לאחר שיפוץ נרחב של הבית שבו נמסר מפתח לקבלן השיפוצים או פועלי שיפוץ, או עובדי ניקיון. 

בכל אחת מן הסיטואציות האלו אתן נתונים לסכנה שהמפתח שלכם שוכפל אלא אם כן יש לכם מפתח עם כרטיס מוגן משכפול, במידה ולא מומלצת החלפת צילינדר גם אם הוחזר לכם המפתח המקורי, מכיוון שאין לדעת אם המפתח שוכפל.

 

מנעולן באשדוד מספק שירותי החלפת מנעולים באשדוד והסביבה:


אם אתם זקוקים למנעולן מקצועי לביצוע החלפת מנעולים באשדוד או שירותי פריצת מנעולים עבור דלת ביתכם, העסק שלכם, הכספת, או הרכב שלכם, לרוב מדובר במקרה חירום: ננעלתם מחוץ לרכב או לדירה, הילדים נעולים בבית והמפתח נשבר, צרור המפתחות אבד... במצבי חירום אלו אין זמן או אפשרות לבצע סקר שוק לחפש מנעולן מקצועי, אמין, וזול שיגיע במהירות על מנת לפרוץ או להחליף את המנעול שלכם. בגלל לחץ זה, לא מעט צרכנים נפלו כקורבנות למנעולנים חובבנים שלא הצליחו לבצע כראוי את העבודה שאליה הוזמנו או מנעולנים לא ישרים ללא שום רישיונות כ"מנעולן מורשה", ועקב בחירה חפוזה בהם נגרם נזק. 

אנו מנעולנים מוסמכים מחברת חי מנעולים ומבצעים החלפת מנגנוני נעילה באשדוד, החלפת מנעולים באשדוד לכל סוגי הדלתות, תיקון דלתות באשדוד ועוד. אנו נוקטים באמצעי בטיחות קפדניים בעת עבודות מסוג זה על מנת למנוע מקרי הונאה ופריצות. אנו פותחים את אריזת הצילינדר לעיני הלקוח.
 

בחרו בשירות החלפת מנעולים באשדוד ותצאו מרוצים

מנעולן באשדוד מטעם חברת חי מנעולים, כמו כל הצוות, הינם בעלי רשיון ומעניקים בסיום עבודתנו אחריות על החלפת מנעולים באשדוד וזה תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות ולנו תעודת יושר מהמשטרה, כי במסגרת עבודתנו אנו נדרשים לפרוץ בתים
, לבצע החלפת מנעולים באשדוד - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן מהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן ע"י משרד העבודה המפקח על הנושא.
מנעולן באשדוד ישמח להעניק לכם תושבי אשדוד את שירותיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

החלפת מנעולים באשדוד
I להחליף מנעולים באשדוד I פורץ דלתות באשדוד I להחליף מנעול באשדוד I מנעול באשדוד I החלפת מנעול רב בריח באשדוד I החלפת מנעול פלדלת אשדוד I החלפת צילינדר באשדוד I מנעולן באשדוד I פורץ מנעולים באשדוד I החלפת מנעולים I פורץ רכבים באשדוד I תיקון דלתות באשדוד

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים