החלפת מנעולים באשדוד ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים באשדודהחלפת מנעולים באשדוד

באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים באשדוד?

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה
  • קושי בפתיחה ונעילה של הדלת: יכול לקרות מסיבות רבות ומגוונות. או שהמפתח מסתובב בקלות רבה מידי- בדרך כלל המצב מעיד על שחיקה של הצילינדר זהו הזמן להחליפו. 
  • מעבר דירה: מומלץ להחליף מנעול מיד לאחר מעבר לדירה חדשה.
  • המפתח נתקע במנעול ולא ניתן להוציא אותו בעדינות זהו סימן ברור שהמנעול איננו תקין ועלול להיתקע בפעם הבאה שתנעלו את הדלת.

חשוב לדעת ששימוש בכוח פיזי לשם הוצאה של המפתח מהמנעול מביאה לשחיקה חמורה של הפינים העדינים הבנויים במנעול, משיכות נוספות כאלו בכוח, יגרמו במהירות רבה להריסת המנעול לחלוטין.
כפי שהזכרנו שבמקרה שמתרחשת פעולה הפוכה- שהמפתח מסתובב בחופשיות במנעול ללא כל התנגדות, משמע שחיקה של המנעול. במקרים שהמנעול מתרופף הפריצה הפלילית עלולה להתבצע במהירות ובקלות רבה ולעומת זאת במקרים אחרים תגיעו למצבים בהם לא תוכלו לנעול את הדלת כלל.

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים באשדוד, חשוב שההחלפה תעשה על ידי מנעולן מוסמך בלבד הבעל אישור משטרתי שיתן אחריות על העבודה. למה חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך? על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

 

החלפת צילינדר באשדוד במקרה של דירה חדשה ומקרים נוספים

האם חשבתם בעבר למי היו שייכים מפתחות הבית שלכם עד עכשיו? כמה ידיים עברו? האם שוכפלו? ומה יקרה אם הם יחליטו להשתמש במפתח לא למטרת ביקור?

אל תחכו להפתעות באמצע הלילה או כאשר תהיו בחופשה! החלפת צילינדר בדלת הכניסה לביתכם היא הצעד הנכון לדרך בטוחה ומוגנת. 

אנו מספקים החלפת צילינדר באשדוד במחיר זול יחסית לשוק, אנו בעלי תעודת מנעולן מורשה ומספקים מנעולים חדשים באריזות חדשות בלבד. נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים באשדוד באופן מקצועי אמין ויעיל.

מקרה נוסף שידרוש החלפת מנעולים באשדוד הוא אובדן / גניבת צרור המפתחות , לאחר שיפוץ נרחב של הבית שבו נמסר מפתח לקבלן השיפוצים או פועלי שיפוץ, או עובדי ניקיון. 

בכל אחת מן הסיטואציות האלו אתן נתונים לסכנה שהמפתח שלכם שוכפל אלא אם כן יש לכם מפתח עם כרטיס מוגן משכפול, במידה ולא מומלצת החלפת צילינדר גם אם הוחזר לכם המפתח המקורי, מכיוון שאין לדעת אם המפתח שוכפל.


 

מנעולן באשדוד מספק שירותי החלפת מנעולים באשדוד והסביבה:

אם אתם זקוקים למנעולן מקצועי לביצוע החלפת מנעולים באשדוד או שירותי פריצת מנעולים עבור דלת ביתכם, העסק שלכם, הכספת, או הרכב שלכם, לרוב מדובר במקרה חירום: ננעלתם מחוץ לרכב או לדירה, הילדים נעולים בבית והמפתח נשבר, צרור המפתחות אבד... במצבי חירום אלו אין זמן או אפשרות לבצע סקר שוק לחפש מנעולן מקצועי, אמין, וזול שיגיע במהירות על מנת לפרוץ או להחליף את המנעול שלכם. בגלל לחץ זה, לא מעט צרכנים נפלו כקורבנות למנעולנים חובבנים שלא הצליחו לבצע כראוי את העבודה שאליה הוזמנו או מנעולנים לא ישרים ללא שום רישיונות כ"מנעולן מורשה", ועקב בחירה חפוזה בהם נגרם נזק. 

אנו מנעולנים מוסמכים מחברת חי מנעולים ומבצעים החלפת מנגנוני נעילה באשדוד, החלפת מנעולים באשדוד לכל סוגי הדלתות, תיקון דלתות באשדוד ועוד. אנו נוקטים באמצעי בטיחות קפדניים בעת עבודות מסוג זה על מנת למנוע מקרי הונאה ופריצות. אנו פותחים את אריזת הצילינדר לעיני הלקוח.

 

בחרו בשירות החלפת מנעולים באשדוד ותצאו מרוצים

מנעולן באשדוד מטעם חברת חי מנעולים, כמו כל הצוות, הינם בעלי רשיון ומעניקים בסיום עבודתנו אחריות על החלפת מנעולים באשדוד וזה תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.

אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות ולנו תעודת יושר מהמשטרה, כי במסגרת עבודתנו אנו נדרשים לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים באשדוד - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן מהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן ע"י משרד העבודה המפקח על הנושא.
מנעולן באשדוד ישמח להעניק לכם תושבי אשדוד את שירותיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 

מה כוללים השירותים של המנעולן? באלו שעות אפשר לקרוא למנעולן?

שירותיו של מנעולן באשדוד מוצעים 24/7 ומיועדים לכל מקרה בו אדם זקוק לעזרה במצועית בפריצה או תיקון של דלת, החלפת מנעול, פתיחת כל נעילה של דלת בית או חנות וגם רכב. 

החלפת צילינדר באשדוד תתבצע באופן מקצועי ואמין ללא נזק. המטרה של המנעולן וגם המטרה שלך היא לדאוג למצוא פתרון לבעיה בדלת בלי לפגוע במנגנון הנעילה של הדלת או בחלק אחר בדלת, ולאחר סיום ביקור המנעולן תוכלו להתנהל בשגרת החיים כרגיל ולהשתמש בדלת בצורה נוחה ללא בעיה.
 

כיצד אפשר לדעת אם מנעולן אכן מקצועי ומאושר לעבודה על ידי המשטרה?

לרוב כתוב אם הוא מנעולן באישור משטרת ישראל ואם עבר הסמכה, במידה ולא כתוב באתר שלו או שאתם רוצים להיות בטוחים תוכלו לשאול ולבקש לראות את הכרטיס של המנעולן מורשה, שכן המנעולן מסתובב עם התעודה איתו בארנק. מנעולן באשדוד זמין עבורכם בכל שעות היממה כולל שבתות וחגים. 

 

שירותי החלפת מנעולים באשדוד באופן מקצועי

ההתמחות שלנו היא החלפת מנעולים וכתוצאה מכך לא תצטרכו לחכות זמן מיותר ומבוזבז, הגעתנו היא מיידית ועבודתנו מהירה ויעילה.
בשביל אנשים מסוימים היא נחשבת עיר דרומית ובשביל אחרים היא שפלה. אשדוד נחשבת לאחת הערים התוססות ביותר וכוללת אזורים רבים הקורצים לגנבים, הגנבים יודעים כיצד לגשת למנעולים ודלתות ישנים ולפרוץ אותם ללא רעש תוך מספר דקות, אך את הצילינדרים החדשים שמוגנים בפני פריצה הם אינם מצליחים לפרוץ ומתרחקים מהם.

אנו מספקים שירותי מנעולנות ומיגון באזור הדרום השפלה והמרכז, ויש לנו מנעולנים מורשים רבים באיזור מגוריכם, כך שזמן ההגעה של מנעולן באשדוד הוא מהיר במיוחד ונוכל לבצע החלפת צילינדר ומנעולים באשדוד באופן מקצועי ומהיר.

המחירים שלנו הוגנים ומשתלמים, תמיד נדאג לעדכן את הלקוח מהו המחיר לפני ביצוע העבודה.
איכות העבודה שלנו היא מהגבוהות בארץ, אנחנו מקצוענים ויודעים את העבודה, מתעסקים בתחום מעל 15 שנים.
חלקי חילוף לדלתות באשדוד

מנעולן באשדוד לא יתקין בדלת שלכם לעולם מנעולים משומשים, צילינדרים בלויים או צילינדרים עם מפתחות ששוכפלו, הכל נפתח ברגע ההתקנה מאריזה חדשה אטומה ומקורית.
בסיום עבודת החלפת מנעולים אתם תקבלו אחריות ותצאו עם חיוך.


החלפת מנעולים באשדוד I להחליף מנעולים באשדוד I פורץ דלתות באשדוד I להחליף מנעול באשדוד I מנעול באשדוד I החלפת מנעול רב בריח באשדוד I החלפת מנעול פלדלת אשדוד I החלפת צילינדר באשדוד I מנעולן באשדוד I פורץ מנעולים באשדוד I החלפת מנעולים I פורץ רכבים באשדוד I תיקון דלתות באשדוד

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר