מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בבאר יעקב
 


החלפת מנעולים


בבאר יעקב


24 שעות
החלפת מנעולים בבאר יעקב

מעוניינים בהחלפת מנעולים בבאר יעקב? 

הגעתם למקום הנכון, חי מנעולים מחזיקים מנעולים מכל הסוגים והחברות והמתאימות לכל הדלתות בשוק ומבצעים את העבודה בצורה מקצועית ואמינה. אנו כמובן פועלים באישור משטרתי כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם. בנוסף כל טכנאי השירות שלנו הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס הסמכה למנעולן מורשה.

 
באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים בבאר יעקב?
 
בעת מעבר דירה- להחלפת מנעול בדירה החדשה ישנה משמעות גדולה מיד בכניסתנו אליה לשם סיכול פריצה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכרגע מסתובב אצל אנשים אחרים כמו- הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית , או הדייר הקודם.. בהתאם לזאת כדאי מאוד לא לקחת סיכונים שיפרצו לנו ולבצע החלפת מנעולים בבאר יעקב.
 

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח:  על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח שלכם כדאי מאוד להחליף למפתח חדש- לבצע החלפת מנעולים בבאר יעקב, במקרה כזה שיש לגנב את המפתח המקורי שלכם הוא יוכל לפרוץ ללא השארת סימני פריצה ובמקרה כזה הביטוח לא מכסה את הנזק. 
אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול:  ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך להפתעתכם הצילינדר איננו מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול.. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: הגעתם הבייתה סוף סוף אך לפתע אתם מבחינים שהדלת פתוחה!!! כל הבית מבולגן!! קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! לאחר הפריצה מומלץ כמובן לבצע החלפת מנעולים בבאר יעקב.

אנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה ומנעולן בבאר יעקב ישמח לעמוד לרשותכם 0543558887


 
החלפת מנעולים בבאר יעקב - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבאר יעקב I מנעול בבאר יעקב I החלפת מנעול רב בריח בבאר יעקב I החלפת מנעול פלדלת בבאר יעקב I תיקון דלתות בבאר יעקב I החלפת צילינדר בבאר יעקב | מנעולן בבאר יעקב  I פורץ מנעולים בבאר יעקב  I פורץ רכבים בבאר יעקב  I  החלפת מנעולים  I פורץ דלתות בבאר יעקב

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים