החלפת מנעולים בבני ברק החל מ 99 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בבני ברקהחלפת מנעולים בבני ברק

זקוקים למנעולן בבני ברק? הגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים שירות בבני ברק והסביבה ומגיעים במהירות רבה לביצוע העבודה שהזמנת, במקרה זה החלפת מנעולים בבני ברק.
אנו מנעולנים מוסמכים העובדים באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת מקצוע המעידה שעברו קורס הכשרה בנושא. אנו עוסקים 15 שנים בתחום המנעולנות.

 

מספר טיפים לשמירה על ביטחונכם:

  • בעת החלפת מנעול תצטרכו לבחור מנעול- נציג לכם מגוון רחב של מנעולים ותצטרכו לבחור מנעול. לעולם אל תתפשרו על איכותם של המנעולים. דרשו רק את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו שלמנעול יש תו תקן. עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה. לא בהכרח אבל אם מחירו של הצילינדר גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא טוב יותר. לאחר בחירת המנעול אנו נבצע עבורכם החלפת מנעולים בבני ברק.

  • מקצועיות- חשוב לזכור שישנם נוכלים שמסתובבים ברחוב בניסיון להתפרנס ולא כולם מחפשים את הדרך הישרה. לא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן מנעולן מוסמך, לכן חשוב לדרוש תעודת יושר מטעם משטרת ישראל או תעודת מנעולן מורשה. את התעודה של חי מנעולים כמובן ניתן למצוא מצורפת לאתר זה בלשונית תעודות והסמכות..

  • זיהוי- בעת החלפת מנעולים בבני ברק תצטרך להזדהות מול המנעולן ע"י הצגת אסמכתא שאכן אתה בעל הדירה על מנת למנוע הונאה, תצטרך להציג תעודת זיהוי או כל תעודה או מסמך אחר שמאשרים שמאושר לך להחליף מנעול באותו הנכס או לחילופין שמדובר בנכס שלך. במידה והמנעולן לא יבצע זיהוי שכזה יכול להיות שאינו מנעולן מורשה, ועדיף מהיזהר ממנו, זיהוי זה חייב להתבצע על פי חוק ע"י מנעולנים מורשים וזאת על מנת למנוע מגנבים לפרוץ בתים.

  • איזור השירות - במידה ואתה מעוניין לחסוך בזמן וכסף אנו נמליץ לך שתזמין מנעולן מוסמך מאיזור בני ברק או עיר סמוכה או לחלופין חברה העובדת בפריסה ארצית. במידה ותזמין מנעולן רחוק זמן ההמתנה יהיה גדול יותר וכן יהיה תשלום עבור המרחק שהמנעולן נאלץ לנסוע.

החלפת מנעולים בבני ברק על ידי מנעולן בבני ברק

 מתי מבצעים החלפת מנעולים או החלפת צילינדר בבני ברק

יש מצבים שונים בהם אנשים זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בבני ברק או בכל מקום אחר,לדוגמה לאחר מעבר דירה או שיפוץ גדול מומלץ להחליף צילינדר.
 

החלפת מנעולים תתבצע מכמה סיבות

  • מעבר לדירה חדשה - יש צורך במפתחות חדשים ומחיקת מפתחות לדיירים קודמים.
  • המפתח אבד או נגנב
  • שחיקת המנעול- המפתח איננו מסתובב באופן תקין במנעול או תקוע בצילינדר.
  • שדרוג רמת המיגון בדלת לא רק לאחר פריצה


לפני שאתם מזמינים שירותי החלפת מנעולים בבני ברק חשוב ללמוד ולקרוא מעט את הטיפים להחלפת מנעולים שלנו:
 

טיפים בנושא החלפת מנעולים בבני ברק:

לא כל תקלה במנעול תחייב אתכם בהחלפת מנעולים בבני ברק, תהיינה תקלות שתוכלו לנסות לפתור בכוחות עצמכם! 
שמרו על המנעול של הדלת- הימנעו מלטרוק את הדלת, מתליה על ידית הדלת חפצים, אל תעמיסו יותר מידי בגדים במתלה מאחורי הדלת- הדבר יוצר עומס על מנגנון הנעילה של הדלת ומביא לשחיקה רבה שלו.

הדלת איננה משחק ילדים, אל תתנו לילדיכם לפתוח ולסגור את הדלת עשרות פעמים, לא טוב גם לבטיחות שלהם שהדלת לא תיסגר להם על האצבעות. אנו חייבים להדגיש זאת מכיוון שנתקלים בתופעה לא פעם.

לסיכום, שמירה חיי המנעול תמנע את הצורך בהזמנת שירות החלפת מנעולים בבני ברק ותחסוך לכם את אי הנעימות והפרוצדורה הנגרמים כתוצאה מקלקול המנעול. לפעמים התזת שמן WD40 משפרת מאוד את המצב ומשמשת מעין פלסטר זמני עד שתתפנו להזמין מנעולן.

מנעולן בבני ברק הינו מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל מספק שירות אמין מהיר ובמחיר אטרקטיבי.

החלפת מנעול לאחר פרידה

גם בני זוג שנפרדים או שותפים שנפרדים מוצאים לנכון לבצע החלפת מנעול בדירה. החלפת מנעולים בזמן יכולה לחסוך לכם עגמת נפש, דאגות רבות וכסף.

קלקול או תקלה במנעול

ישנם מקרים בהם המנעול הישן מתקלקל או מתחיל לזייף ולכן מומלץ להחליף את המנעול כדי למנוע צרות עתידיות כמו תקיעת הדלת והצורך בפריצה כתוצאה מכך. להיתקע מחוץ לבית או בתוכו זה לא נעים כלל וכלל. מומלץ לפנות אלינו, אנו מנוסים ונשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים בבני ברק במסירות ובמקצועיות.

מקרה של אובדן מפתחות מחייב החלפת מנעולים

יש מצבים מסויימים שבהם צריך מפתח חדש. למשל כאשר דיירים מאבדים את מפתחות הבית יש מי שנזהר ולא לוקח סיכון ומבצע החלפת המנעולים בביתו על מנת למנוע כל סיכוי שהמפתחות יגיעו לידיים פליליות לצורך פריצה או מעשה פשע אחר. כאשר אתם מחליפים את המנעולים בביתכם אתם יודעים שכעט אתם, משפחתכם ורכושכם בטוחים הרבה יותר.

בחירה בחברה גדולה ויציבה

במגוון מצבים שכאלה, לא כדאי להחליף מנעולים אצל מנעולן אנונימי, אחד שהוא לא ידוע ולא מוכר אפילו לא על ידי גוגל. חברה ידועה ומוכרת תיתן לכם לא רק אחריות ואופציה לדבר איתה אם תהיה חלילה בעיה אלא גם בטחון שביצוע תהליך ההחלפה של המנעולים יהיה יעיל מקצועי ואמין.

ישנה חשיבות רבה לתשומת לב לפרטים קטנים כמו למשל חשוב לראות שהמנעולן שמחליף לכם את המנעולים נותן לכם את כל המפתחות מן האריזה ולא משאיר חלילה מפתח אצלו. לאחר שהמנעולן סיים את עבודתו רגע לפני שהוא הולך בדקו את הצילינדר, פתחו וסגרו את הדלת והמנעול וודאו שהדלת עובדת בצורה טובה וחלקה. כך תבצעו באופן נכון וחכם החלפת מנעולים בבני ברק, בביתכם, מה שיתרום לשקט הנפשי שלכם ולתחושת הביטחון שלכם.

 

החלפת מנעולים בבני ברק - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבני ברק I מנעול בבני ברק I החלפת מנעול רב בריח בבני ברק  I החלפת מנעול פלדלת בבני ברק I תיקון דלתות בבני ברק I החלפת צילינדר בבני ברק I מנעולן בבני ברק I פורץ מנעולים בבני ברק I פורץ רכבים בבני ברק I פורץ דלתות בבני ברק I מחליף מנעול בבני ברק I מחליף צילינדר לדלת בבני ברק

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר