החלפת מנעולים בבת ים ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בבת ים



החלפת מנעולים בבת ים

במסגרת עבודתנו כמנעולנים אנו מעניקים שירות החלפת מנעולים בבת ים לכם תושבי בת ים והסביבה ונשמח לעזור בכל בעיה במנעולים שלכם בין אם מדובר בתקלה במנעול, בצירים או במנגנון של הדלת אנו נדע לטפל בבעיה מהשורש ביסודיות ונדאג שתצאו מרוצים.

מה הסיבה להחליף מנעולים לאחר פריצה?

רוב הפריצות מצריכות לשם ביצוע הפריצה - קדיחה בצילינדר ושבירתו ולכן יש צורך להחליף את הצילינדר.
מנעולן בבת ים מנוסה מאוד כשמדובר במתן שירותי מנעולנות 24 שעות, פריצות חירום החלפת צילינדר בבת ים או תיקון דלתות. כלומר, בהחלט תוכלו לנוח ברוגע ושלווה בידיעה שאתם בידיים טובות בזמן שאנחנו מבצעים אצלכם את העבודה הדרושה.

חי מנעולים מונה צוות מנעולנים מקצועיים - התברכנו בצוות פנטסטי של מנעולנים מומחים ומורשים בעלי ניסיון של שנים ויכולים לפתור כל בעיה בדלת ובנעילה. אנו שואפים תמיד לעזור וכמה שיותר במחירים אטרקטיביים ומשתלמים.
 

הפעולה הראשונה שמנעולן בבת ים ממליץ לעשות לאחר פריצת דלת באופן פלילי היא החלפת צילינדר למקורי בעל רמת מיגון גבוהה יותר כנגד פריצה שקטה.
החלפת מנעולים בבת ים ודרכים למיגון דלת הכניסה לאחר פריצה פלילית

פרצו לדירה שלכם? על מנת שתצליחו להתאושש ולדאוג שזו תהיה הפעם האחרונה, נשמח לתת לכם ייעוץ ושירות מונע. לחוות פריצה לבית זו חוויה לא נעימה וקשה. תארו לכם שאתם מגיעים לביתכם ורואים שהוא מבולגן, מלווה אתכם תחושה שזרים בילו בביתכם ללא אישורכם, חיטטו בחפציכם, פלשו למקומות הכי אינטימיים שלכם, מדובר בתחושות קשות.


חוץ מפנייה למשטרה ולחברת הביטוח כדאי לזכור שאין אבטחה מוחלטת, כל מנעול ניתן לפרוץ אבל יש דרכים לשפר את האבטחה ולתגבר אותה, אפשר להקשות על הפורץ ולגרום לו לוותר על פריצת הדלת שלכם. ישנן דרכים רבות שמסייעות להקשות על הפורץ.

מנעולן בבת ים מבצע החלפת צילינדר בבת ים 24/7

מנעולן בבת ים יוכל להמליץ לכם על מנעולים או צילינדרים מסוגים שונים, מומלץ לבצע התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה למניעת פריצה חוזרת שכן מי שפרץ פעם אחת ישוב לאותו המקום על מנת לפרוץ, במיוחד כשהתנאים נוחים לביצוע הפריצה. 

לאחר פריצה פלילית מומלץ לשקול מעבר למנעול ביומטרי (יעיל גם במקרים שאתם מאבדים או שוכחים מפתח לעיתים קרובות ) או קודן.

שירות מנעולן מקיף לכל תחום:

בתחום עבודתנו אנו מתעסקים גם במפתחות לרכבים, פריצות רכבים, בנושא הכספות- התקנת כספות ופריצתן.
תוכלו לסמוך עלינו ולבחון המלצות רבות שניתנו עלינו במהלך שנות עבודתנו הרבות.
מסיבה זו מצורפת לאתר תעודת המנעולן מוסמך של חי מנעולים מנהל העסק שהינו עבר הסמכה בקורס מסודר לפני מספר שנים וקיבל אישור מטעם משטרת ישראל.
בחברת חי מנעולים איננו מחזיקים מנעולנים שאינם מוסמכים. המנעולנים שלנו מוסמכים ובעלי אישור משטרתי ויגשו לעבודה שאליהם הזמנתם אותם במקרה זה מדובר על החלפת מנעולים בבת ים.

 

סיבות נפוצות להחלפת מנעולים בבת ים

ישנן סיבות מגוונות מדוע לקוחות מבצעים החלפת מנעולים בבת ים, הנפוצה ביותר היא אובדן מפתח. עקב אובדן מפתח יש לבצע פריצה ע"י קדיחת הצילינדר של הדלת, ולהחליפו. בדרך כלל לא יהיה צורך להחליף את כל הנעול, אך בכל זאת פעולה זאת נקראת החלפת מנעולים בבת ים.

סיבה נפוצה שניה היא מעבר דירה, הרי כאשר עוברים דירה אין לנו אפשרות לדעת האם קיימים עותקים של המפתח שלנו אצל זרים, אצל בעל הדירה, הדייר הקודם המתווך ועוד, וכדאי להיות רגועים מומלץ לבצע החלפת מנעולים בבת ים.

אנו מתעסק בכל מה הקשור לדלתות ומנעולים, החלפת מנעולים לדלתות מכל סוג כולל דלתות רב בריח, שריונית חוסם, עכביש, פנדור, החלפת צילינדר לדלתות שריונית חוסם, החלפת מנעולים לדלתות פלדלת, החלפת מנעולים לדלתות עץ, החלפת מנעולים לדלתות ברזל ואלומיניום, ואף החלפת מנעולים לדלתות זכוכית כולל החלפת משאבה רצפתית בחנויות.

אנו מבצעים קיצור דלתות ממ"ד בבת ים וכן התקנת מנעולי רתק לסורגים , התקנת מנעולי רתק לדלתות ברזל, אנו מתקינים מנעולים מתוחכמים נגד פריצות, מנעולי כספת, מנעולי גואל, מנעולי רתק ועוד. 

 

התקלות בצורך לבצע החלפת מנעולים הוא תדיר מאוד, מבצעים פעולה זו כתוצאה מסיבות מגוונות - בלאי של המנעול / צילינדר הקיים, אובדן מפתח, מעבר דירה או תקלה במנגנון הנעילה. בכל מקרה כזה או אחר, חשוב לדעת שהחלפת המנעול או הצילינדר תהיה חייבת להיות מלווה על ידי מנעולן מוסמך מנוסה בתחום.
 

סוגים שונים של החלפת מנעולים

מנעולן מקצועי מטעמנו ידע לבצע החלפת מנעולים מקצועית עבור כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות. המנעולן ידע לבצע את ההחלפה כנדרש- או למנעול מאותו הסוג שהיה אצלכם בדלת או לייעץ לכם האם מומלץ עבורכם להחליף את הסוג של הצילינדר או את סוג המנגנון לסוג אחר ממה שהיה מותקן בדלת.
אנו נגיע עם מספר סוגי צילינדרים או מספר סוגי מנעולים , בהתאם לחלק אותו אתם צריכים, נציג בפניכם את הבחירות המתאימות ביותר עבורכם.

המנעולן מביא איתו סוגים רבים של מנעולים מהסיבה שמדובר באופי עבודה של מעכשיו לעכשיו, וגם כדי לתת ללקוחות פתרון מיידי בכדי לא להשאיר אותם עם דלת פתוחה.
אם גם אתם זקוקים לשירות מאיתנו או ייעוץ בנושא החלפת מנעולים, פריצת מנעולים ועוד, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ.

 

החלפת מנעולים בבת ים לאחר מעבר דירה:

במצב בו אתם מחליפים מנעולים לאחר מעבר דירה יש לכם סיבות רבות להיות מרוצים על ההחלטה הנבונה שלכם ותהיו בטוחים שמדובר על הוצאה שולית לעומת ההוצאה שהייתה עלולה להתממש אם לא הייתם מחליפים את הצילינדר בדלת הכניסה לבית החדש.
לאחר מעבר דירה ישנה חשיבות רבה להחלפת צילינדר בדלת הכניסה ואם יש דלתות כניסה נוספות גם בהן יש להחליף מנעול כמובן כדי להימנע מפריצה. כדי שתהיו בטוחים שאתם היחידים אשר מחזיקים במפתח לביתכם.

לא תוכלו להיות בטוחים שאין עותק של המפתח שלכם אצל הדיירים הקודמים או אצל השיפוצניקים שעבדו בדירה לפני שנכנסתם.. תתארו לכם סיטואציה שהמפתח אכן שוכפל והגיע לאדם פלילי שרוצה לגנוב, בשעה שלא תהיו בבית או בלילה כשתישנו הוא יכנס בעזרת המפתח, יגנוב דברים וכסף או במקרה גרוע יותר תתיקלו בו באמצע הלילה! יש לכם אפשרות להימנע ממצבים אלו כי הם קורים כל כך הרבה...הם ניתנים למניעה בקלות על ידי החלפת מנעול בבת ים או בכל מקום אחר. 

צוות המנעולנים שלנו ישמחו להציג בפניכם מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים, את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, וגם יציגו לכם מנעול כספת עליון , כי כאשר גנבים רואים את דלת אשר מתוגברת במנעול כספת הםמוותרים מייד כי זמן פריצה של מנעול זה הוא ארוך מאוד, מרעיש במיוחד ובעל קושי רב.

 

החלפת מנעול בבת ים בדירות פרטיות תתרחש כאשר:

  • פריצה או ניסיון פריצה- ונגרם הרס של המנעול או לחלופין פריצה מקצועית של מנעולן אשר במהלך הפריצה קדח את הצילינדר.
  • אובדן מפתח - ללא הצלחה לאתר היכן נפל ומתי
  • מעבר דירה
  • לאחר שיפוץ מקיף שבמהלכו נכנסו לדירה בעלי מקצוע רבים עם המפתח שלכם ללא נוכחותכם.
 
החלפת מנעולים בבת ים - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בבת ים I מנעול בבת ים I החלפת מנעול רב בריח בבת ים  I החלפת מנעול פלדלת בבת ים I החלפת צילינדר בבת ים I מנעולן בבת ים I  פורץ מנעולים בבת ים I  פורץ רכבים בבת ים I פורץ דלתות בבת ים I החלפת מנעולים  I תיקון דלתות בבת ים

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר