מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים ביהוד
 


החלפת מנעולים ביהוד


24 שעות
החלפת מנעולים ביהוד

מעוניינים בשירות החלפת מנעולים ביהוד? 

חי מנעולים מחזיקים מנעולים מכל הסוגים והחברות והמתאימות לכל הדלתות בשוק ומבצעים את העבודה בצורה מקצועית ואמינה.
אנו פועלים באישור משטרתי כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם. בנוסף מנעולן ביהוד הינו מנעולן מוסמך שעברו קורס מקצועי והוא בעל אישור יושר ממשטרת ישראל.


באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים ביהוד?

בעת מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף מנעול בדירה החדשה מיד בכניסתנו אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכרגע מסתובב אצל אנשים אחרים לדוגמא- הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית , או הדייר הקודם.. לכן כדאי מאוד לא לקחת סיכונים שיפרצו לנו ולבצע החלפת מנעולים ביהוד.

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח:  על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס עם המפתח כדאי מאוד להחליף למפתח חדש- לבצע החלפת מנעולים ביהוד, במקרה כזה שיש לגנב את המפתח המקורי שלנו הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שנגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול: אם ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול או בעיה אחרת לחלוטין.. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר בדרך כלל או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: זהו הסיוט של כל אדם- בהגיעו הביתה למצוא את הדלת פרוצה וכל הבית מבולגן.. או מקרה שבו הדלת נעולה והמפתח איננו פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות – "אבל איך זה ייתכן" "אולי הפורץ עדין בפנים?!?" במקרה כזה אנו ממליצים בחום פשוט לקרוא למשטרה ובמקביל למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! לאחר הפריצה נבצע כמובן החלפת מנעולים ביהוד.
 

החלפת מנעולים ביהוד בכניסה לדירה חדשה:

החלפת מנעולים ביהוד זוהי פעולה חשובה מאוד שחובה לעשות ברגע שאתם עוברים לדירה חדשה בין אם מדובר בדירה בשכירות או חדשה מקבלן או לאחר קניית דירה. לעולם אין לדעת איפה מסתובבים העותקים של המפתח שלכם וכמה עותקים כאלה יש, והכי חשוב לאיזה ידיים הם הגיעו.. אם הגיעו לאדם שרק מחפש לגנוב והוא פועל שבמקרה עשה שיפוץ קטן אצלכם בדירה קיבל מפתח יום אחד ומיד ניצל את ההזדמנות ושיכפל? החלפת מנעולים ביהוד זוהי פעולה שאסור לוותר עליה בשום אופן והיא איננה יקרה במיוחד.
 

מנעולן מקצועי הוא תנאי הכרחי לביטחון בעת החלפת מנעולים ביהוד:

כאשר אתה מחליט להזמין מנעולן, חשוב לדעת עליו קצת יותר.. אתם רוצה להיות בטוח הוא אכן מנעולן מקצועי שיבצע החלפת צילינדר או מנעול בקלות ומהירות, ולא יגרום נזק לדלת או עגמת נפש לך בתור לקוח.

כאשר אתה זקוק להחלפת מנעול ביהוד, עליך להרגיש בטוח שהמנעולן שאתה מזמין עובד בחברה רצינית וותיקה, אשר מאחוריה נסיון של שנים, שיש עם מי לדבר ולאן לפנות, עם שנים של נתינת שירותי מנעולנות ברמה גבוהה ללקוחותיה. חברת חי מנעולים היא בדיוק החברה שאתה צריך, עם מאות לקוחות מרוצים, חברתינו היא החברה המתאימה ביותר לבצע החלפת מנעולים באמינות מוחלטת, במקצועיות רבה, החלפת מנעולים ביהוד לכל סוגי הדלתות. חשוב לדעת שמנעולן, כל מנעולן, חייב להיות מורשה באישורם  של משטרת ישראל לבצע פעולות מנעולנות. 

מנעולן מוסמך נושא תעודת מנעולן מורשה. תעודה זו מאשרת כי הוא עבר בהצלחה קורס בנושא מנעולים, אשר הקנה לו ידע תאורטי ומעשי לביצוע פעולות שמנעולן מבצע במסגרת עבודתו, אשר כוללות את פעולת החלפת מנעולים ביהוד.אנו מעניקים שירותי מנעולנות ביהוד 24 שעות ביממה ומנעולן ביהוד מטעמנו ישמח לעמוד לרשותכם 0543558887החלפת מנעולים ביהוד - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים ביהוד | להחליף מנעול ביהוד I מנעול ביהוד I החלפת מנעול רב בריח ביהוד I החלפת מנעול פלדלת ביהוד I החלפת צילינדר ביהוד I מנעולן ביהוד I פורץ רכבים ביהוד I  פורץ מנעולים ביהוד I  פורץ דלתות ביהוד I תיקון דלתות ביהוד 
 
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים