החלפת מנעולים בכפר סבא ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בשרון >> החלפת מנעולים בכפר סבאהחלפת מנעולים בכפר סבא

החלפת מנעולים או צילינדרים בכפר סבא - 

לעתים אנשים נתקעים מחוץ לדלת ביתם או דלת עבודתם בגלל מפתח שנגנב או אבד או בגלל שצילינדר התקלקל, או בגלל שהמפתח נשבר בחור המנעול. במקרים כאלו, לא מספיק שמנעולן יהיה מומחה בפריצת דלתות, אלא יש צורך שהמנעולן יתמחה גם בהחלפת מנעולים וצילינדרים ותיקון דלתות. באופן זה, המנעולן יוכל לפתור כל בעיית נעילה.
 

מנעולן בכפר סבא להחלפת צילינדר:

כאשר מזמינים מנעולן חשוב מאוד לבחור במנעולן אמין ומקצועי בעל יושרה מקצועית גבוהה שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שתחום המנעולים והפריצות הינו תחום מאוד רגיל ולכן בעייתי, התעסקות במקצוע זה ללא הסמכה הינה פלילית.
על מנת לזכות בתואר מנעולן נדרש לקבל תעודת יושר ורישיון ממשטרת ישראל על מנת לוודא שאנשים מפוקפקים לא יעסקו בפריצת דלתות למטרות פליליות, וחשוב לוודא שאותו מנעולן שהזמנתם אכן מחזיק בתעודת יושר מן המשטרה או תעודת מנעולן מורשה, אחרת, תהיו עלולים לגלות שביתכם חלילה נפרץ ורוקן כמה ימים לאחר שהזמנתם מנעולן ללא רישיון, וזהו מצב מאוד לא נעים.

מנעולן מכפר סבא הוא מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל, מעניק אחריות מלאה לאחר ביצוע העבודה. האחריות ניתנת גם על החלקים שהוחלפו בדלת וגם על העבודה.

 

באילו מקרים נאלץ לבצע החלפת מנעולים בכפר סבא?

יש כמה וכמה סיבות לבצע החלפת מנעול בכפר סבא: אם נגנבו לכם המפתחות, המפתחות אבדו או שנכנסתם לדירה חדשה, או אולי המנעול הישן כבר חורק.
אנו ממליצים בחום להחליף מנעול בכפר סבא גם מיד לאחר סיום שיפוץ הדירה, שכן אין לדעת אם אחד מפועלי השיפוץ שכפל לעצמו עותק מהמפתחות שלכם לאחר סיום העבודה.

כדאי שלפני שתמהרו לבצע החלפת מנעולים בכפר סבא שתלמדו מעט על הנושא בכדי לבחור בחירה חכמה ומושכלת יותר מאשר הייתם עושים ללא ידע, כמו כל נושא בחיים.
ראשית כדאי לדעת שלא כל תקלה במנעול תוביל בהכרח להחלפת מנעול באופן מיידי.
יתרה מכך, ישנן תקלות פשוטות שאותן אפילו בעצמכם תוכלו לנסות לתקן. לדוגמא במקרה של חריקת המנעול אולי שימון יעזור, אך אולי יש צורך בכיוון דלת. ניתן לנסות לשמן את המנעול ולבדוק האם הבעיה נפתרה.

הדרכה נכונה תוכל לעזור לכם לשמור על המנעול מבלי להזדקק להחלפת מנעולים ובכך לחסוך מכם את אי הנעימות המלווה מקלקול המנעול.

לעומת זאת, החלפת מנעולים צריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה שכן, עבודה לא מקצועית או מרושלת עלולה לגרום לנזקים בהמשך. ישנה חשיבות רבה לוודא שהמנעולן שלכם הוא מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל וכמו כן עליכם לוודא שחלקי החילוף לדלתות תהיינה מקוריים וסגורים באריזה. החלפת מנעולים בכפר סבא אינה צריכה לקחת זמן ארוך, זמ ממוצע להחלפת מנעול הוא 25 דקות.

מנעולן בכפר סבא מחזיק בכל התעודות והרשיונות הנחוצים, הינו מנעולן מורשה ומוסמך , מקצועי ומיומן.


 

זמינות ואמינות בראש ובראשונה בעת הזמנת שירות החלפת מנעולים בכפר סבא:

כל אדם שחווה את הסיטואציה המתסכלת של עמידה מול דלת נעולה, הדלת שלך, בין אם מדובר בבית או ברכב, מבין ששתי התכונות החשובות ביותר שצריך להיות במנעולן הן זמינות ואמינות במיוחד כאשר הוא מגיע לשם ביצוע החלפת מנעולים בכפר סבא, בביתך או בעסק שלך.
זמינות- כדי שתוכלו לחזור לשגרה ולסדר היום במהרה. כדי שיהיה לכם מפתח חדש ובטוח.
אמינות- כי אתם מפקידים בידיו של המנעולן את המפתח לבית או לרכב שלכם.
אם אתם מחפשים שירות החלפת מנעולים בכפר סבא שיהיה מיידי, מקצועי וישר וללא נזק הרי שהגעתם למקום הנכון.
מנעולן בכפר סבא יספק החלפת מנעולים בכפר סבא במחירים אטרקטיביים. 

 

החלפת מנעולים בכפר סבא לבית ולרכב- יש הרבה מנעולנים, אבל אין הרבה מקצוענים

הגעה מיידית בפרק זמן שלא יעלה על חצי שעה, לכל מקום. אנו נעשה את כל מאמצינו על מנת להגיע אליכם במהירות על מנת שתקבלו מענה מיידי ללא המתנה מייגעת.

החלפת מנעולים במקצועיות זה אנחנו, היות וצברנו במהלך השנים ידע מקצועי וניסיון רב. אנו מכירים בעיניים עצומות את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה השונים.
 

שירות החלפת מנעולים בכפר סבא תתבצע באופן רגוע בקור רוח, בסבלנות, בדייקנות, ללא הפעלת כוח וכך נצליח לפתוח כל מנעול של דלת ולבצע החלפת מנעול ללא הסבת נזקים ולמניעת הוצאות כספיות מיותרות.

במשך 15 שנות עבודה פרצנו והחלפנו אינספור מנעולים, על כן נדע לתת לכם מענה מהיר ומקצועי בכל תקלה בלתי שגרתית ובלתי צפויה. 
בעת החלפת מנעולים בכפר סבא משתמשים בכל שיטות הפריצה, עם פתרונות יצירתיים לכל מצב ולכל תקלה.

 

מתי מבצעים החלפת מנעולים בכפר סבא?

ישנם מקרים שבהם אין ברירה ומזמינים שירות החלפת מנעולים בכפר סבא מסיבות שונות. לעיתים בגלל אובדן מפתח, תקיעת מפתח בצילינדר, לאחר פריצה, לאחר מעבר דירה, לאחר שיפוץ דירה ועוד. 
 

החלפת צילינדר בכפר סבא - מקצועיות מעל הכל

אנו שמים דגש על העסקת מנעולנים מוסמכים בלבד בעלי אישור ממשטרת ישראל בכדי שנוכל לספק שירות מקצועי ואמין לקהל לקוחותינו. כל המנעולנים בצוות שלנו הינם עם הסמכה והכשרה הדרושה לעבודה בתחום המנעולנות על פי חוק.

צוות המנעולנים שלנו מתמחה בהחלפת מנעולים בכפר סבא, בפריצת מנעולים מכל הסוגים, אנו מקפידים על כך שכל עבודה שאנו מבצעים תתבצע ביעילות וזהירות.
בנוסף, אנו מצוידים בכלי העבודה וכלי הפריצה מהטובים בשוק שהינם בעלי טכנולוגיה מתקדמת בשביל שנוכל לספק עבורכם פתרון לכל בעיה. 

 

החלפת מנעולים בכפר סבא באישור משטרת ישראל 

חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל, מחזיקים בכל האישורים הנחוצים לעיסוק חוקי בנוגע למנעולים ודלתות.
כאשר אתם זקוקים להחלפת מנעולים בכפר סבא, במידה ותזמינו את שירותנו יובטח לכם שקט נפשי מכיוון שתהיו בידיים אמינות ומנוסות של שנים רבות. השירות כולל בין היתר החלפת מנעול צילינדר פשוט, החלפת מנעול דלת פלדלת, יתרה מכך אנו מחליפים מנעולים גם לדלתות חכמות בעלות מנעולים אלקטרוניים והחלפת מנעולים לכספות. 

הטכנולוגיה בעולם התפתחה מאוד בעשור האחרון וכך גם בתחום המנעולים. אמצעי המיגון והמנעולים החדשים והמודרניים הינם יעילים יותר ומרתיעים גנבים הרבה יותר מאשר מנעולים מכניים.

 

חשיבותו של המנעול למיגון ומניעת פריצה בכפר סבא

ישנו הבדל עצום בין בית או עסק שאליו יש מספר דלתות כניסה לבית דירה נניח בקומה 3 לדוגמה, מתוך 8 קומות. הכניסה אליה יכול להיות מדלת הבית בלבד. במקרה זה לצילינדר חשיבות גבוהה ביותר מהסיבה שהוא השוער העיקרי לפריצה לדירה. במקרה זה חשוב לבחור בצילינדר איכותי בעל רמת מיגון גבוהה. 

במידה ומדובר על בית פרטי בעל חלונות הזזה רבים, דלתות כניסה נוספות ועוד פרצות, אחריות הצילינדר כממגן ראשי לכניסה יורדת בהרבה, ואז חשוב לקחת צילינדר טוב וחסין נגד פריצות אך לחלוטין אין סיבה לבחור בטוב ביותר, ולהקפיד כמובן במיגון החלונות על ידי מנעולים לחלונות הזזה ולשקול מצלמות אבטחה.

 


החלפת מנעולים בכפר סבא - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בכפר סבא I מנעולן בכפר סבא I החלפת מנעול רב בריח בכפר סבא I החלפת מנעול פלדלת בכפר סבא I החלפת צילינדר בכפר סבא I פורץ דלתות בכפר סבא I מנעול בכפר סבא I פורץ מנעולים בכפר סבא I תיקון דלתות בכפר סבא I פורץ רכבים בכפר סבא

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר