מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים בלהבים
 


החלפת מנעולים


בלהבים


24 שעות
החלפת מנעולים בלהבים
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בלהבים
 
 

במקרים אלו נדרשת החלפת מנעולים בלהבים:

  • שבירת המנעול: בשוגג או לאחר נסיון פריצה או לאחר הזמנת פריצה של המנעולן.

  • בעת מעבר דירה- סיכוי גדול שהמפתח של המנעול שבדירה שוכפל בעבר וכעת מסתובב אצל אנשים זרים כמו הקבלן, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם דרך לדעת.. לכן אל תיקחו סיכון שיפרצו לכם ותבצעו בהזדמנות הראשונה החלפת מנעולים בלהבים.
  • במקרה של גניבת/ אובדן המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים בלהבים או בכל מקום אחר, על מנת שהפורץ לא יכנס לביתכם עם המפתח המקורי שלכם! הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו וגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון בדברים כאלה כי לצערנו קרו מקרים.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילת או פתיחת הדלת הצילינדר איננו מגיב ומסתובב- או שהוא עם חלודה או שאיננו משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין מנוס ומבצעים החלפת מנעולים בלהבים או שנאבחן במקום בעיה אחרת.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אחד- להגיע הביתה למצוא את דלת הכניסה פתוחה לרווחה וכל הבית הפוך.. או שהדלת נעולה ע"י סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות.. -> "אבל איך זה יתכן?" "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! אנו נפרוץ את הדלת ולאחר מכן נבצע החלפת מנעולים בלהבים.

 

שימוש במנעולן מורשה באישור משטרת ישראל:

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בלהבים או בכל עיר אחרת, חשוב שההחלפה תיעשה על ידי מנעולן מורשה/ מוסמך בלבד המחזיק באישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא יתן לכם מנעול משומש או מנעול עם מפתח ששיכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו מעניקים בסיום עבודתנו אחריות על החלפת מנעולים בלהבים וזמן האחריות תלוי בסוג הצילינדר שיותקן עבורכם

מנעולן בלהבים הינו מנעולן מוסמך אשר עבר קורס מנעולנות ויש לו תעודת יושר מהמשטרה, כי במסגרת העבודה שלנו בחברת חי מנעולים זה הכרחי, צוות המנעולנים בחברה נדרשים באופן יומיומי לפרוץ מנעולים ודלתות, לבצע החלפת מנעולים בלהבים ועוד - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ומהוות חלק חשוב ובלתי נפרד מהגנת הצרכן. אנו דיסקרטיים בעבודתנו. הפיקוח נעשה ע"י משרד העבודה.

 

שירותי החלפת מנעולים בלהבים יעילים גם במקרי חירום של אובדן מפתח, תקיעת מפתח בצילינדר תקיעת הדלת במצב נעול וכדומה, וגם במקרים שרוצים להשתדרג, ובמעבר דירה.
מנעולן בלהבים מעניק עבור לקוחותיו בנוסף להחלפת מנעולים וצילינדרים גם מגוון רחב של שירותים הקשורים לדלת הבית. ומספק מענה לבעיות שונות בדלתות ובמנעולים מכל הסוגים.

שירותי תיקון עבור כל סוגי הדלתות

לעיתים כאשר נוצרת תקלה בדלת ניתן לפתור אותה על ידי תיקון פשוט, דבר המונע הוצאת כסף רב על החלפת דלת. בבואכם להזמין תיקון דלת בלהבים, חשוב לבחור במנעולן מומחה המכיר היטב את מנגנון הנעילה של הדלת ואת הסוג עצמו, מכיוון שישנם סוגים רבים של דלתות באיכויות שונות.
בדלת הבית מבצעים שימוש אינטנסיבי יומיומי ולכן היא נשחקת עם השנים והצילינדר מתבלה, הדבר עלול לגרום לתקיעת הדלת וחוסר אפשרות לפתוח אותה שוב ללא עזרת מנעולן. לכן במקרה של חשש לתקלה מסויימת בדלת הבית, חשוב לא להזניח ולדחות את הגעתו של המנעולן.

זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בלהבים?


חייגו 054-355-8887 ומנעולן בלהבים יגיע אליכם במהירות.
חי מנעולים מספקים מעל 13 שנים שירותי מנעולנות ומיגון בדרום הארץ וישמחו לשרת אתכם נאמנות.

סוגים שונים של מנעולים

בתחום המנעולים, ניתן למצוא המון מותגים וסוגים שונים של מנעולים, חלקם איכותיים וחזקים וחלקם פחות, לכן במידה ואתם זקוקים להחליף מנעול או צילינדר, ישנה חשיבות רבה בווידוא איכות המנעול, האם עשוי מחומרים חזקים? האם מגיע עם כרטיס בקרת שכפול? האם יש לו פין נגד קידוח? האם הוא עמיד בפני פריצה שקטה?
אם תבחרו נכון המנעול ישמר לכם לאורך זמן רק ויעניק לכם הגנה מלאה על הבית.

איכותו של הצילינדר המוחלף על ידי מנעולן

ראשית, החלפת צילינדר בלהבים, חייבת להתבצע על ידי מנעולן מורשה ומקצועי בתחום, שהרי איכותו של הצילינדר חשובה מאוד בכל נושא ההגנה על הבית וביטחון הצרכנים.
מנעולן מקצועי, ידע לתכנן היטב את בחירת הצילינדר לדלת שלכם ויבחר אחדצילינדר בעל חומר גלם טוב, צילינדר איכותי מבחינת איכות הייצור של החלקים הפנימיים בצילינדר.
חשוב לציין שהתקנת מנעול וגם צילינדר איכותיים בדלת שלכם ישפיעו על הביטחון שלכם וגם יחזיקו לכם לאורך שנים רבות, כך שלא תזדקקו כלל וכלל להתעסק עם הנושא.
עליכם לדעת שצילינדר באיכות נמוכה, עלול לחרוק לאחר תקופה מסוימת, מה שיכול לגרום לכם להוצאה כספית לא צפויה של שירות מנעולן מעבר להחלפת הצילינדר והמנעול בלהבים.

נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים בלהבים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 0543558887
 

החלפת מנעולים בלהבים - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בלהבים I מנעול בלהבים I החלפת מנעול רב בריח בלהבים I החלפת מנעול פלדלת בלהבים I תיקון דלתות בלהבים I פורץ דלתות בלהבים I החלפת צילינדר בלהבים | מנעולן בלהבים I החלפת מנעולים I פורץ מנעולים בלהבים I פורץ רכבים בלהבים

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים