החלפת מנעולים במודיעין ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים במודיעיןהחלפת מנעולים במודיעין

מתעניינים בשירות החלפת מנעולים? 

הגעתם למקום הנכון, הצוות של חי מנעולים מחזיקים מנעולים מכל הסוגים והחברות המתאימות לכל הדלתות בשוק ומבצעים את ההחלפת מנעולים במודיעין בצורה מקצועית ואמינה במיוחד.
מנעולן במודיעין  עובד כמובן באישור משטרתי, כמנעולן מורשה, כמו כל צוות המנעולנים בחברת חי מנעולים, כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם.
כל המנעולנים שמעניקים שירות מטעמנו הינם מנעולנים מוסמכים שעברו קורס הסמכה למנעולן מורשה.
 

החלפת מנעולים במודיעין לכל סוגי הדלתות

העבודה הנפוצה ביותר של המנעולן הא החלפת מנעולים בדלתות מכל הסוגים: דלתות עץ, ברזל, פלדלת, דלתות ממ"ד, החלפת מנעולים של רב בריח, החלפת מנעולים שריונית חוסם, רב זרועות, עכביש, ועוד... 

מנעולן במודיעין מתמחה בין היתר גם בהחלפת מנעולי דלתות והתקנת מיגון נוסף לדלת הנקרא מנעול כספת עליון. התקנת מנעול כספת עליון תורמת רבות לרמת המיגון בבית, והחלפת מנעול כספת עליון נגרמת לעיתים רחוקות בשל אובדן כל המפתחות של המנעול או בשל ניסיון פריצה ופגיעה במנעול.

מנעולן במודיעין מבצע עבודות נוספות בדלת במידת הצורך כגון התקנת עינית רגילה או עינית דיגיטלית לדלת, התקנת סוגר בטחון, החלפת ידיות לדלתות וכל פרזול אחר אשר תידרשו.
לקבלת שירות אמין, אדיב, מהיר ומקצועי לדלת שלכם פנו אלינו ותצאו מרוצים. 

מנעולן במודיעין מחליף מנעולים באופן מקצועי , הינו בעל ניסיון ומעניק אחריות מלאה על כל עבודות המנעולנות

 

החלפת צילינדר במודיעין כחלק מפריצת דלת

החלפת מנעולים במודיעין או החלפת צילינדר במודיעין מתבצעת או לדרישת הלקוח או כחלק מפריצת דלת, שכן, לאחר שפורץ מנעולים קודח את הצילינדר בדלת - יהיה צורך להחליף מנעול.
מחליפים מנעול גם במקרה שאבד המפתח של הדלת או כאשר הוא נגנב וכן כאשר נשבר או התעקם ואין מפתחות רזרביים, נוספים.

החלפת מנעולים מומלץ לבצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד שיתן אחריות ושתדעו שהצילינדר שלכם לא עבר שכפול וכן כדי שההתקנה תתבצע כהלכה ולא בצורה עקומה.
מנעולן מוסמך הוא בעל מקצוע בתחום המנעולים אשר מחזיק בתעודת הסמכה לאחר סיום קורס וכן יש לו אישור יושר משטרתי.
החלפת צילינדר זוהי פעולה חודרנית לביטחון הלקוח ויש לוודא את מי אתם מכניסים לביתכם.

 

באילו מקרים נדרשת החלפת צילינדר במודיעין?

בעת מעבר דירה - להחלפת מנעול בדירה החדשה ישנה משמעות גדולה מיד בכניסתנו אליה לשם סיכול פריצה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכרגע מסתובב אצל אנשים אחרים כמו- הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית , או הדייר הקודם.. בהתאם לזאת כדאי מאוד לא לקחת סיכונים שיפרצו לנו ולבצע החלפת מנעולים במודיעין
 
במקרה של גניבת/ איבוד המפתח -  על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח שלכם כדאי מאוד להחליף למפתח חדש- לבצע החלפת ציליהדר, במקרה כזה שיש לגנב את המפתח המקורי שלנו הוא יוכל לפרוץ ללא השארת סימני פריצה ובמקרה כזה לא תוכלו להוכיח שאכן נגנבו לכם חפצים וכספים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול -  במידה ועשיתם ניסיונות חוזרים ונשנים לנעול או לפתוח את הדלת אך להפתעתכם הצילינדר איננו מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול.. אנו נגיע לבדוק את הנושא ונאמר לכם במה מדובר. לעיתים ניתן לדעת מהי הבעיה על פי תיאור טלפוני, אך לא תמיד.

במקרה של פריצה לביתכם - הגעתם לדירתכם סוף סוף אך פתאום אתם מבחינים שהדלת פתוחה!!! כל הבית הפוך!! קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! לאחר הפריצה חשוב מאוד מאוד לבצע החלפת מנעולים במודיעין על מנת למנוע פריצה חוזרת.
 

זקוקים למנעולן במודיעין שאפשר לסמוך עליו? בעל מקצוע אמין ומקצועי זה נכס, ואם מצאתם אחד כזה כדאי לשמור עליו קרוב למקרה שתזדקקו לו וזה נכון במיוחד כשמדובר במנעולן. שכן פריצת דלתות בתים ורכבים, פריצת כספת נעולה, החלפת מנגנון נעילה ועוד דורשים ידיים טובות, ניסיון והכי חשוב אמינות.
 

החלפת מנגנוני נעילה איכותיים במודיעין

מזה שנים שאנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים בכל הארץ כולל איזור מודיעין. לעיתים קרובות אנו נתקלים בתקלות שונות הקשורות למנגנוני נעילה שהותקנו באופן רשלני או שנעשה שימוש בחלקי חילוף לדלת אשר אינם מקוריים. הבדל המחיר בין חלפים מקוריים ללא מקוריים אינו מצדיק כלל את ההימור על הביטחון שלכם ולכן כדאי להתעקש שהמנעולן יתקין בדלת שלכם אך ורק חלפים איכותיים מקופסא סגורה. במיוחד לאור העובדה המצערת שבאיזור מודיעין יש הרבה פריצות.
 

שמירה על מנעולים במודיעין

הסיבה השניה שבגללה מזמינים את שירותינו היא טיפול במנעולים תקועים. המנעול של דלת כניסה הינו מורכב ועם השנים נוטה להתבלות. במיוחד אם מדובר בדלת או שער אשר חשופים לגשם שמש ולחות.
שימון קל של מנגנון הנעילה יכול בהחלט להאריך את חייו באופן משמעותי ולחסוך לכם כסף והפתעות לא נעימות.
החלפת צילינדר במודיעין באופן יזום בהחלט עשויה למנוע בעיות גם מבחינת פריצות. לכן, בעת מעבר דירה לדירה חדשה או לאחר שיפוץ בבית או בעסק אשר המפתח נמסר לפועלים, כדאי להחליף צילינדר.
בדלת ראשית ההמלצה היא לבצע החלפת צילינדר אחת לארבע שנים וכך להימנע מתקלות שישאירו אתכם מחוץ לבית.

 

החלפת מנעולים במודיעין בזמינות מלאה

גם דלתות חדשות עלולות להפתיע עם מפתח שישבר לפתע במנעול או כל תקלה אחרת שלא תאפשר לכם גישה להיכנס לביתכם או לעסק שלכם. במצבים אלו כדאי לשמור מראש מספר טלפון של מנעולן אמין וזמין מהסביבה וכך תחסכו זמן על חיפושים בשעת לחץ.
אז שימרו את המספר טלפון שלנו ונשמח לסייע במקרה הצורך  054-355-8887

 

אנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לרשותכם

שירות לפלדלת במודיעין, שירות לדלת רב בריח במודיעין, שירות לדלתות מודיעין, התקנת צילינדר לדלת במודיעין, שירות תיקון במודיעין, דלתות מודיעין, טכנאי שירות לדלתות מודיעין ,פריצת דלת טרוקה במודיעין, התקנת מנעולי סורגים מודיעין , תיקון מנעולים מודיעין, פתיחת דלת טרוקה מודיעין, תיקון מנעולי סורגים במודיעין, תיקון דלת זכוכית במודיעין, החלפת משאבה רצפתית במודיעין, התקנת מיגון לדלת במודיעין, תיקון נזק בדלת מודיעין, תיקון נזק לאחר פריצה לבית מודיעין, התקנת מנעולי ביטחון מודיעין, פריצת רכבים מודיעין, פריצת מנעולי תליה מודיעין, תיקון דלת חורקת מודיעין, כיוון דלתות מודיעין, מיגון ומנעולים לעסק מודיעין, מחזירי דלת לדלתות אש מודיעין, דלתות ביטחון מודיעין. שירות מנעולן עד הבית מודיעין, שירות לעסק מודיעין, שחרור מנעול תקוע מודיעין, החלפת מנעולים במודיעין.

מנעולן במודיעין מספק גם התקנת מנעול למחסן במודיעין, התקנת מנעול חשמלי לפלדלת במודיעין, שירות לפלדלת במודיעין, רב בריח במודיעין, התקנת מנעול לשער מודיעין, מחזירי דלת מודיעין, תיקון מנגנון חוסם לדלת מודיעין, התקנת מנגנון חוסם מודיעין, פריצת רכבים במודיעין, פריצת מנעולי רתק, התקנת מנעול כספת בדלת פלדלת, תיקון דלתות כניסה במודיעין, פורץ דלתות במודיעין, החלפת מנעולים במודיעין למחסן , התקנת מנעולים למחסנים, פריצת מנעולים למחסנים חנויות, מנעולן במודיעין מוסמך ומורשה נושא תעודה ורשיון. 
החלפת מנעולים במודיעין - תגיות חיפוש: להחליף מנעול במודיעין I מנעול במודיעין I החלפת מנעול רב בריח במודיעין I החלפת מנעול פלדלת במודיעין I תיקון דלתות במודיעין I החלפת צילינדר במודיעין | מנעולן במודיעין | פורץ מנעולים במודיעין | פורץ רכבים במודיעין I פורץ דלתות במודיעין

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר