החלפת מנעולים במרכז זה חי מנעולים! • 24 שעות: 054-355-8887
 החלפת מנעולים במרכז

אנו ממליצים לבצע החלפת מנעולים במרכז במקרים הבאים:

קיימים לא מעט מצבים שהחלפת מנעולים במרכז היא לא המלצה אלא הכרח אמיתי, להלן המקרים:
• בעת כניסה לדירה חדשה
• צילינדר תקול המקשה בעת סיבוב לשם פתיחת וסגירת הדלת. או במקרים מתקדמים תקע את הדלת.
• אובדן או גניבת מפתח.

החלפת צילינדר במרכז

החלפת מנעולים במרכז מתבצעת באמצעות מנעולן במרכז שמעניק שירות מקצועי אדיב ואמין 24 שעות ביממה, מספק לא רק החלפת צילינדר או מנעול אלא את כל השירותי מנעולנות שהלקוח דורש, אנו מקצוענים בעלי ניסיון של 15 שנים ולכן נוכל לפתור כל תקלה שתיהיה באופן מקצועי ומהיר.
 

החלפת מנעול על ידי מנעולן מוסמך

מנעולן במרכז הינו מורשה ומוסמך בעל הכשרה למקצוע מנעולן באישור משטרת ישראל, אנו עובדים על פי נהלי חברה נוקשים ומספקים ללקוח שירות אדיב מקצועי מהיר וללא נזק. 
לנו יש ניסיון רב בפריצת דלתות, החלפת מנעולים מכל סוג, החלפת צילינדר לדלת, אנו מספקים מחירים משתלמים ונוחים ודואגים שתהיו מרוצים.

 

החלפת צילינדר במרכז בדלתות מכל הסוגים

המנעול הוא החלק המרכזי במיגון הבית שלכם, 60% מהפריצות מתרחשות מהדלת, 40% מתרחשות מהחלון. הדלת מגדירה את ביתכם כמקום מאובטח ופרטי אך זוהי גם הפרצה לגנב, עליכם לדעת כיצד למגן את הדלת באופן הבטוח ביותר כדי להצליח למנוע את הפריצה הבאה. 

לעיתים החלפת צילינדר במרכז זה לא בגדר המלצה אלא חובה לדוגמא כאשר המפתח אבד או נגנב ומוצא המפתח עלול למצוא את הבית נניח כתוב על המפתח או לידו את הכתובת או תיק של אישה עם ת.ז או מסמך מהדואר שאובד יחד עם המפתח עלול לסכן א ביטחונכם בבית, במקרה כזה חובה להחליף צילינדר.

 

החלפת מנעול - כיצד להימנע מטעויות?

בעת הזמנת שירות מאת מנעולן מנוסה ומקצועי, באפשרותך להימנע מטעויות שאנשים רבים חוזרים עליהם בכך שתוכל לשאול במידת הצורך אודות המנעול או הצילינדר על מנת לוודא את התאמתו אליך- ישנם אנשים שמבקשים סוג מסויים של צילינדר ולפעמים הוא לא מתאים לדלת שלהם כלל. כאשר אתה בוחר מנעול עלייך לוודא את כמות עותקי המפתחות שמגיעים עם המפתח, אם תרצה לשכל לפעמים ניתן לעשות זאת במקום והדבר יחסוך לך כסף וטרטור.

כמו כן מומלץ לוודא שאכן בזמן התקנת המנעול שאכן מדובר במנעול חדש ולא משומש או ששוכפלו מפתחותיו.
באפשרותך לדרוש שיציגו בפניך תעודת מנעולן בתוקף באישור ממשטרת ישראל. על מנת להבטיח לעצמך את השקט והביטחון שאותו אתה מחפש, מומלץ לבקש הסבר אודות מתן האחריות בגין ביצוע החלפת הצילינדר ומהי תוקפה.

 

החלפת מנעולים במרכז רק בעזרת מנעולן מוסמך:

החלפת מנעולים במרכז דורשת חברה אמינה בעלת תעודות ממשטרת ישראל ותעודת מקצוע של מנעולן מוסמך. לנו צוות מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכלו להיות בטוחים שנבצע עבודה מקצועית ואיכותית. אנו נציג בפניכם מבחר של צילינדרים ואתם תבחרו את המתאים לכם על פי רמת המיגון הנדרשת וכן על פי המחיר שמתאים לכיסכם.
ברשותנו רשיון משטרתי לביצוע העבודה, אנו מספקים מחירים נוחים ומשתלמים.
 

חשוב לשים לב למספר פרמטרים בעת החלפת מנעולים במרכז:

  • מומלץ לבחור צילינדר בעל רמת מיגון גבוהה מחברה ידועה ומוכרת בעל פין נגד קידוח
  • לבחור צילינדר המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול- מונע שיכפול של מפתח ללא הכרטיס עצמו, ובכך תבטיחו לעצמכם שאם נתתם מפתח לשכן, לילד, למנקה, או למישהו אחר תדעו שאינו יוכל לשכפל לעצמו העתק מפתח נוסף, וכך לא יסתובב לו העתק המפתח של דירתנו בין זרים.
  • חשוב לוודא שהצילינדר מגיע סגור בשקית אטומה או קרטון ואיננו שוכפל בעבר.

מדוע מבצעים החלפת מנעולים במרכז? 

החלפת מנעולים זוהי פעולה שיכולה להידרש ממספר סיבות
הנפוצות ביותר הם אובדן מפתח, גניבת מפתח, שבירת המפתח, קלקול המנעול או מעבר דירה.

בין אם אתם מתעניינים לגביי החלפת המנעול שלכם ובין אם ברכישת מנעול חדש, כדאי לכם לדעת שישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים בשוק, דבר שעשוי להשפיע במידה רבה על סוג המנעול שתחליטו לרכוש בסופו של דבר.
כך למשל, אם תרצו לרכוש מנעול יוקרתי ובעל רמת מיגון גבוהה במיוחד, העלות תהיה בהתאם, אך אם אתם רוצים להשקיע סכום כסף קטן בלבד, אין ספק שתוכלו למצוא בקלות מנעול שיתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם ולא יעלה לכם סכום כסף רב.
לא חייבים לשלם 1500 ש"ח בשביל מנעול טוב. עד 700 ש"ח תוכלו למצוא מנעולים נהדרים בעלי מיגון ברמה גבוהה ובעלי טכנולוגיה מתקדמת. במיוחד כאשר מדובר בהחלפת מנעולים במרכז הארץ, ששם התחרות גדולה יותר.

החלפת מנעולים במרכז- הקשר בין דלת מנעול ורמת מיגון

תפקיד הדלת הוא להגדיר את ביתכם כמקום פרטי בטוח וסגור לציבור.  בין כל קירות הבית, דלת הכניסה הראשית לביתכם וחלונות הם מקומות מהם ניתן לחדור לביתכם, וכמה שהם מהוות ביטחון בעת סגירתן, הן עלולות להוות נקודות פירצה בעת השארתן במצב פתוח או לא נעול בצורה הרמטית. על כן, חשוב למגן אותן היטב ולמנוע את פריצתן ע"י גנבים החפצים בכך.

בכך מנעול הדלת הופך את הדלת לפריט מרכזי במיגון היום יומי בבית. בשל היותו פריט חשוב במיוחד לביטחוננו, עלינו לדעת כיצד לשמור עליו לאורך זמן, ומתי פעולת החלפת מנעולים הופכת לחובה חשובה.

החלפת מנעול רב בריח זו פעולה שניתן למצוא תמורה לעלות זניחה הודות לכך שמוצר זה נמכר בכמויות, ונפוץ במיוחד על כן המנעולן יתקין לכם את הצילינדר ללא עלויות כספיות שיכבידו עליכם. לקוחות רבים חוששים מנושא המחירים שכרוכים בעבודת החלפת מנעול במרכז או החלפת צילינדר, אבל דעו לכם שאין לכם מה לחשוש כלל, שכן, כפי שהזכרנו קודם לכן, כיום ניתן למצוא מנעולנים שידאגו להחליף לכם מנעול תמורה לסכום כסף נמוך במיוחד כאשר מדובר על החלפת מנעולים במרכז.

דבר נוסף שחשוב לנו להביא לידיעתכם הוא שאם אתם רוצים לבצע החלפת מנעול פלדלת במחיר נמוך, תוכלו למצוא במחירים משתנים בהתאם לסוג המנעול שתבחרו להתקין.
בין שירותי החלפת מנעולים במרכז הפופולאריים ביותר ניתן למנות החלפת מנעול תיבת דואר, החלפת מנעול פלדלת החלפת מנעול דלת עץ ואף החלפת מנעול רב בריח.
כל פעולה שכזו מתומחרת באופן שונה, בהתאם לדלת, למנעול שתבחרו ולרמת המיגון שתרצו. כאשר העניין יהיה שולי למדי במידה ותהיו מעוניינים במנעול איכותי שיחזיק לאורך זמן רב.

 

החלפת מנעולים בשביל הביטחון

כאשר משקיעים במנעול איכותי הדבר מקנה שקט נפשי ואת האפשרות לישון ברוגע ונחת תוך ידיעה שהבית מוגן ברמה גבוהה. ביטחון הבית זהו הדבר החשוב ביותר, במיוחד כאשר כל הקרובים לנו גרים בו.
במידה והמשפחה שלכם ורכושכם אלו הדברים החשובים לכם ביותר בחיים אשר הייתם מעוניינים לשמור עליהם ככל שניתן, דעו לכם שההשקעה במנעול איכותי וחזק תשתלם לכם ותהיה הפתרון הטוב ביותר שתעשו בעניין שמירה על בטחונם.
בעזרת התקנת מנעול מסיבי תוכלו להפחית באופן משמעותי ודרסטי את הסיכון לפריצה לביתכם, דבר אשר אנשים רבים שוכחים ומזלזלים בו ותמיד יש המון פריצות.

לפיכך, כאשר מדובר בשמירה על הבית שלכם, הדבר הראשון שאמור לעמוד לנגד עינכם הוא מנעול הדלת שבו אתם משתמשים. ככל שהמנעול יהיה יותר חזק כך יהיה יותר טוב עבורכם. אז למה אתם מחכים? רכשו עוד היום מנעול חזק ואיכותי ותוכלו לשכוח מכאבי הראש אחת ולתמיד!


אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים במרכז באופן מהיר ומקצועי 0543558887!
 

החלפת מנעולים ברמת גן

החלפת מנעולים ברמת גן 24 שעות החל מ- 199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים ברמת גן תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בתל אביב

החלפת מנעולים בתל אביב 24 שעות החל מ- 199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בתל אביב תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בראשון לציון

החלפת מנעולים בראשון לציון 24 שעות החל מ- 199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בראשון לציון תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים באור יהודה

החלפת מנעולים באור יהודה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים באור יהודה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בגבעתיים

החלפת מנעולים בגבעתיים 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בגבעתיים תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בפתח תקווה

החלפת מנעולים בפתח תקווה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בפתח תקווה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בגבעת שמואל

החלפת מנעולים בגבעת שמואל 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בגבעת שמואל תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בבני ברק

החלפת מנעולים בבני ברק 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בבני ברק תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים באזור

החלפת מנעולים באזור 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים באזור תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בחולון

החלפת מנעולים בחולון 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בחולון תוך 20 דקות. חייגו : 054-355-8887.

החלפת מנעולים בבת ים

החלפת מנעולים בבת ים 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בבת ים תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בסביון

החלפת מנעולים בסביון 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בסביון תוך 30 דקות. חייגו : 054-355-8887.

החלפת מנעולים בקרית אונו

החלפת מנעולים בקרית אונו 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בקרית אונו תוך 30 דקות. חייגו : 054-355-8887.

החלפת מנעולים ביהוד

החלפת מנעולים ביהוד 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים ביהוד תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים ביפו

שירות החלפת מנעולים ביפו באחריות במחירים משתלמים ונוחים על ידי מנעולן מוסמך ומקצועי, החלפת צילינדר מכל סיבה לכל דלת. חייגו 054-355-8887

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר