מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בנס ציונה

החלפת מנעולים בנס ציונה

24 שעות
החלפת מנעולים בנס ציונה
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בנס ציונה
 

במידה והינכם זקוקים לשירות של החלפת מנעולים בנס ציונה נשמח לספר לכם שהגעתם למומחים בשוק המנעולים.
החלפת צילינדר הינה אחת העבודות הנפוצות ביותר, שכן החלפת מנעולים בנס ציונה בדלת פלדלת מתרחשת בתדירות גבוהה.
חשוב לדעת שמבנה המנעול של דלת פלדלת שונה מהמבנה של מנעול פשוט משונן - במרכזו ישנו גלגל שיניים המניע את הבריחים בדלת, הוא מורכב מפינים נגד קידוח ומופעל על ידי מפתח חורים המעניק הגנה גדולה בהרבה מפני שכפול לא רצוי. בכל דלת פלדלת קיים מנעול כזה ובכל זאת ישנם סוגים שונים ומגוונים.

 

המקרים בהם נבצע החלפת מנעולים בנס ציונה:


1. לאחר פריצה של גנב חלילה
2. מעבר לדירה חדשה והצורך הברור להחליף מנעול ולקבל מפתחות שלאף אחד אחר אין עותק
3. אובדן עותק של מפתח הדלת המביא לחשש מפני פריצה.
4. שחיקת הצילינדר והיתקלות בקושי בניסיון לפתיחת המנעול או לחלופין פתיחתו בקלות יתר על המידה.
5. הדלת נתקעה ולא ניתן לפתוח אותה באמצעות המפתח והידית
 

החלפת מנעולים בנס ציונה לפעמים הוא חובה

• מעבר דירה של בית / עסק חדש
• מנעול הדלת או הצילינדר התקלקלו, מתחילים להראות סימני שחיקה
• גניבת / אובדן מפתח דלת הבית

היתרונות בהחלפת מנעול עם חי מנעולים

  • חברה גדולה- עם חברה גדולה תמיד יש למי לפנות במקרה שיש בעיה לאחר העבודה, אחריות מסודרת, ומנעולנים מוסמכים בלבד.
  • יושר ואמינות- אנו עובדים באישור משטרת ישראל, המנעולנים שלנו הינם בעלי תעודת מנעולן מוסמך, מבצעים עבודה מקצועית וישרה, אנו הוגנים ונוקבים במחיר לפני ביצוע העבודה.
  • עבודה מושלמת- הצוות שלנו הינו מקצועי וותיק בתחום המנעולים עם ניסיון רב, והעבודה מתבצעת באופן מקצועי ללא ספק. תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תושלם בהצלחה ללא תקלות חוזרות עם ההגנה הטובה ביותר.
  • מחירים הוגנים ונוחים- שירותי החלפת מנעולים בנס ציונה באופן מקצועי מבלי להתפשר על מחיר, הגעה מיידית, 24 שעות ביממה. המחיר יהיה מסוכם מראש לפני תחילת העבודה.

 

הפתרון לשמירה על בטיחונכם הוא החלפת מנעולים בנס ציונה באופן מקצועי


לרוב דיירים לא מצליחים לפתור תקלות אקראיות בנעילה באופן עצמאי, ואם נדרשת החלפת מנעול, במיוחד בדלת הכניסה לנכס, שהיא מסיבית וקשה יותר לעבוד איתה, אנו ממליצים להיעזר בשירותים מקצועיים ולא להסתבך עם זה. פעמים רבות לקוחות גורמים לדלת שלהם נזק שאחר כך צריך לתקן והעלות בסופו של דבר יוצאת גבוהה יותר מאשר היו נעזרים בשירות מנעולן מלכתחילה.
אם החלטתם להזמין מנעולן מאוד חשוב לשים דגש שהמנעולן שתכננתם להזמין לצורך החלפת מנעול בדלת שלכם יהיה אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב, על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.
חשוב שתבדקו שאכן הוא בעל תעודת מנעולן מורשה.

החלפת מנעולים בנס ציונה - המנעול כבר ישן

חשוב להחליף מנעול בדלת הכניסה לבית כל 4 שנים בגלל התקדמות הטכנולוגיה. ניתן למנוע פריצות כאשר משתמשים בדגמים חדשים של מנעולים אשר מקשים על הגנבים במהלך הפריצה.
כמובן שעלות החלפת מנעול תהיה זולה משמעותית מאשר נזק של פריצה פלילית לביתכם כמובן.

החלפת מנעולים ישנים, הינה פעולה חשובה להגברת רמת המיגון בביתכם. המנעול מתיישן ונשחק באופן טבעי, כמו כל חלק נע אחר, ולאחר שנים עבודתו פחות טובה, יש להיזהר עם 
מנעולים ישנים שכן פריצתם קלה הרבה יותר ממנעול חדש, ובנוסף גנבים מכירים מנעולים ישנים היטב ופיתחו שיטות לפרוץ אותם במהירות, לכן אל תהססו ובצעו החלפת מנעולים בנס ציונה במיוחד כאשר המנעול ישן.
החלפת מנעולים ב
נס ציונה או בכל מקום תדרוש קריאה לבעל מקצוע שיהיה מנעולן מורשה בעל אישור יושר ממשטרת ישראל, בעל ניסיון וידע בביצוע החלפת מנעולים, במיוחד כאשר לא מדובר בדלת פנים. 

 

חי מנעולים- לא מתפשרים על איכות בנס ציונה

בהזמנתכם אותנו תיחשפו לשיטת עבודתנו- נציג בפניכם מגוון רחב של מנעולים לבחירתכם, ותצטרכו לבחור לפי המחיר ובמיוחד לפי רמת המיגון הדרושה עבורך, נציג לך בכנות את יתרונותיו וחסרונותיו של כל צילינדר, ובעקבות זאת נבצע עבורך החלפת מנעולים בנס ציונה

אנו מומחים בתחום המיגון והמנעולנות, במשך שנים אנו מבצעים החלפת מנעולים בנס ציונה במקצועיות רבה ובשירות עם חיוך, לנו אלפי לקוחות מרוצים. חשוב לנו לספר שהטכנאים שעובדים בחברתנו בעלי אישור משטרתי והינם מנעולנים מוסמכים בלבד היודעים את העבודה על בוריה, ובנוסף הם עברו קורס הסמכה.

קיימים מנעולי פלדלת שמצורף להם כרטיס שכפול, תפקידו של הכרטיס הוא מניעת שכפול של המפתח ללא הצגת כרטיס ובעזרתו לא יהיה חשש שהמפתח יתגלגל לזרים. מומלץ להיוועץ עם מנעולן מקצועי לגביי הסוגים השונים.

אנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה ונשמח להעניק שירות יוצא דופן בכל עבודה. 0543558887

 

 

החלפת מנעולים בנס ציונה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בנס ציונה I מנעול בנס ציונה I החלפת מנעול רב בריח בנס ציונה I החלפת מנעול פלדלת בנס ציונה I תיקון דלתות בנס ציונה I החלפת צילינדר בנס ציונה | מנעולן בנס ציונה I החלפת מנעולים  I פורץ רכבים בנס ציונה I פורץ מנעולים בנס ציונה  I  פורץ דלתות בנס ציונה
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים