מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשרון >> החלפת מנעולים בנתניה

 

החלפת מנעולים


בנתניה


24 שעות
החלפת מנעולים בנתניה


שירותי החלפת מנעולים בנתניה ניתנים לאורך שנים ע"י מנעולן בנתניה שהינו מנעולן מוסמך מצוות המנעולנים של חי מנעולים. ישנן סיבות רבות להזמנת מנעולן בנתניה. הסיבה הנפוצה ביותר היא כאשר לקוחות נמצאים במצב שמנעול הדלת שלהם נעול או שאינו תקין.

מנעולן בנתניה שבאחריותו ביצוע מלאכת החלפת מנעולים בנתניה יודע בנוסף לבצע פריצת מנעולים, שכן, עבודות אלו הן חלק נכבד מהמקצוע מנעולנות ומן ההכשרה אותה עבר כמנעולן מוסמך. כמובן שמנעולן בנתניה אחראי על ביצוע עבודות רבות נוספות הקשורות למנעולים ודלתות. נשמח לשמוע ממכם באיזו תקלה נתקלתם או איזו שירות תצטרכו, אנו מתמחים בכל העבודות בתחום. 
במידה ומנגנון הנעילה בדלת איננו תקין או שתזדקקו להחלפת צילינדר תצטרכו להזמין את מנעולן בנתניה לשם ביצוע החלפת מנעולים או תיקון דלתות בנתניה.

לא כל אדם המחזיק עליו כלי פריצה וכלי עבודה המיועדים לפריצת מנעולים ודלתות נחשב למנעולן מורשה על פי החוק. יש לבדוק את הימצאותה של תעודת המנעולן בטרם ביצוע העבודה שכן ביצוע פריצה או החלפה של מנעול ללא תעודת הסמכה וללא אישור יושר משטרתי תיחשב לעבירה פלילית. יתרה מכך, כשחובבנים מבצעים פעולות אלו ללא שום ידע וניסיון הם עלולים להסב נזק לדלת, למשקוף, לרצפה מתחת לדלת, למנגנון הנעילה, או שהם עלולים להתקין מנעול בצורה שגויה ולגרום לכך שהפריצה של הגנבים תיעשה בקלות יתרה.

במידה והינכם מתגוררים באיזור השרון, נתניה והסביבה, ונתקלתם בבעיה בדלת שלכם, או שהמפתח נתקע או נשבר בצילינדר, זהו הזמן להזמין את מנעולן בנתניה לפתור את הבעיה, אולי ע"י החלפת מנעול או על ידי תיקון הדלת. מומלץ להסביר למנעולן טלפונית, כלומר בטרם הגעתו, באיזו בעיה מדובר, וככל שתוכלו לפרט יותר זה טוב לכם, לא רק בכדי לדעת מהי העלות המדוייקת של הביקור אלא בשביל שהוא יגיע מצוייד בכל כלי העבודה הנחוצים כולל צילינדרים מסוגים שונים במקרה שתידרש החלפה. 

מנעולן בנתניה יוכל להגיע לעזרתכם 24/7, כי במקרים דחופים ושירותי חירום נגיע תוך מספר דקות. אך אם הבעיה סובלת דיחוי יהיה ניתן לקבוע שעה נוחה , לדוגמא לאחר שעות העבודה שלכם, והמנעולן יגיע אליכם. חייגו 0543558887 והגיעו למומחים- חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל.
 
מנעולן בנתניה מעניק שירותי החלפת מנעולים בנתניה עבור כל סוגי הדלתות - דלתות זכוכית, דלתות פלדלת, עץ, אלומיניום, ברזל, ממ"ד ועוד..
גם אם מותקן בדלת שלכם מנעול של רב בריח, שריונית חוסם או מנעול פשוט של דלת פנים, במוקדם או במאוחר יווצר הצורך להחליפו ולכך קיימות סיבות שונות. ישנה חשיבות רבה למציאת מנעולן בנתניה
 שיהיה מקצועי ומורשה באישור ממשטרת ישראל כדי שיהיה לכם שקט נפשי. 
 

מתי מבצעים החלפת מנעולים בנתניה הקשור למעברי דירה?

  • קניית דירה חדשה מקבלן- הכל חדש, אפילו הדלת והמנעול, אבל אתם לא יודעים לגבי המפתח, מה קרה איתו לאחר שהתקינו הדלת.. אולי הפועלים או הקבלן שכפלו לעצמם העתק.. ואולי הצילינדר שם סטנדרטי ואתם רוצים צילינדר יותר איכותי ומתוחכם בעל רמת מיגון גבוהה יותר.. סיבות אלו מצדיקות את פעולת החלפת הצילינדר בנתניה לאחר מעבר דירה. הפעולה תספק לכם גם שקט ורוגע, במיוחד כשאתם ישנים בלילה או לא נמצאים בביתכם..
    בנוסף, אם יש לכם מחסן או דלת אחורית מומלץ שגם בדלתות אלו תבצעו החלפת מנעולים.

  • קניית דירה שאיננה חדשה - כאשר רכשת דירה שגרו בה לפניך רוב הסיכויים שישנם עותקים של מפתחות אצל הדיירים הקודמים, המתווך או אצל בעלי מקצוע שהתעסקו בשיפוץ הדירה ועוד..

  • דירה בשכירות- ייתכן שישנם עותקים של המפתח שלכם אצל הדייר הקודם. מומלץ לבצע החלפת צילינדר, גם אם בעל הבית מתעקש לא להחליף צילינדר, החליפו ותנו לו עותק מהמפתח החדש ובעזרת פעולה זו תהיו סבורים שאתם ובעל הנכס הינכם היחידים שמחזיקים במפתח לדירתכם ואין עותקים שמסתובבים אצל אנשים זרים.

החלפת מנעול בנתניה בעקבות תקלה במנעול


סיבה נפוצה להחלפת מנעול היא שחיקת המנעול. סיבות נוספות: שימוש באופן אגרסיבי ושגוי בתהליך סגירת הדלת (טריקה לדוגמא) ונעילת הדלת. לפני שאתם מזמינים שירות החלפת מנעולים בנתניה, מומלץ לבדוק שהתקלה לא נובעת ממפתח עקום על מנת שלא תבזבזו כספים שלא לצורך, עשו בדיקה ונסו לנעול עם מפתח נוסף. אך אם המפתח נתקע או נשבר בצילינדר אז אין ברירה אלא להזמין מנעולן בנתניה.
חלודה- עלול
 להיווצר במנעול חלודה אשר תגרום לתקיעת הדלת.. הדבר יחייב החלפת צילינדר ולפעמים גם החלפת מנעול, השאלה כמה חלודה נוצרה ועד לאן התפשטה.
טריקת דלתות עלולה לגרום לתקלות במנעול הדלת וכן תלייה של מגבות ,בגדים או תיקים על גביי ידית הדלת תגרום לתקלות ושחיקה עקב עומס גדול ולא טבעי על מנעול הדלת.

החלפת מנעולים בנתניה לאחר פריצה


לאחר פריצה לדירה חלילה, חשוב מאוד להחליף צילינדר. במקרים רבים אין ברירה אלא להחליף גם את מנגנון הנעילה של הדלת, המנעול, בגלל שהמנעול נהרס בתהליך הפריצה.
אם פרצו לכם לדירה כבר אתם לא מוגנים, עלולים לנסות לפרוץ שוב. מגנו טוב יותר את ביתכם ונסו לא לחזור על טעויות.  הפעם חשוב להתקין מנעול איכותי וממוגן מפני פריצות.
המלצה מעולה היא מנעול כספת עליון, מנעול נוסף לדלת אשר מספק הגנה מושלמת מפני פריצות ומתריע גנבים.
החלפת מנעולים בנתניה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בנתניה I מנעולן בנתניה I החלפת מנעול רב בריח בנתניה I החלפת מנעול פלדלת בנתניה I החלפת צילינדר בנתניה I מנעול בנתניה I פורץ מנעולים בנתניה I תיקון דלתות בנתניה I פורץ רכבים בנתניה I פורץ דלתות בנתניה

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים