מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בסביון
 


החלפת מנעולים בסביון


24 שעות
החלפת מנעולים בסביון
 

מעוניינים בשירות החלפת מנעולים בסביון? 

 
מנעולן בסביון מחזיק בניידת השירות שלו מגוון רחב של צילינדרים מכל הסוגים והחברות לכל הדלתות הקיימות.
המנעולנים של חי מנעולים מבצעים את העבודה הנדרשת בצורה מקצועית ואמינה. אנו פועלים באישור משטרתי כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם. מנעולן בסביון הינו מנעולן מוסמך אשר עבר קורס מנעולנות מקצועי והוסמך על פי חוק להחליף מנעולים בסביון (או בכל מקום אחר) וכן לפרוץ דלתות.

 

באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים בסביון?


 
בעת מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף מנעול בדירה החדשה מיד בכניסתנו אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר וכרגע מסתובב אצל אנשים אחרים כמו הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לנו איך לדעת.. לכן כדאי שלא לקחת סיכונים שיפרצו לכם ולבצע החלפת מנעולים בסביון.

במקרה של גניבת/ אובדן המפתח:  מומלץ לבצע החלפת מנעולים במקרה כזה של אובדן עותק ממפתח בכדי למנוע את הסיכון שיש אדם שמסתובב עם עותק המפתח וינסה לפתוח בעזרתו את הדלת שלכם. במידה ויצליח לא יהיו סימני פריצה והוא יוכל לגנוב בשקט כל מה שחפץ בליבו, להסתלק ולכם לא תהיה הוכחה כלל שמישהו בכלל היה בדירתכם. חשוב לציין שמקרה כזה הביטוח לא מכסה. 

במקרה של צילינדר תקול: אם ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת מנעולים בסביון בדרך כלל או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל מי שתשאלו אותו - למצוא את ביתו פרוץ-  הדלת פתוחה וכל הבית מבולגן עם ריהוט זרוק ברצפה.. או שהדלת נעולה והמפתח איננו פותח וכנראה שסגרו מהצד הפנימי את סוגר הביטחון- המחשבות רצות - "איך זה ייתכן" "האם ייתכן שהפורץ עדיין בדירה?" במקרים אלו אל תתמהמהו קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! לאחר הפריצה מנעולן בסביון יבצע כמובן החלפת מנעולים בסביון.
 

החלפת מנעולים בסביון עשויה למנוע פריצה לביתכם 

ישנן דרכים רבות אשר באמצעותן תוכלו להפחית באופן דרסטי את הסיכון לפריצה לביתכם. כאשר נוקטים בכמה משיטות אלה או אפילו באחת מהן - תיווצר תחושת ביטחון בבית. רוב הדרכים הללו קשורות להתקנת אביזרי נעילה יעילים ומתוחכמים הן על הדלתות והן על חלונות, מרפסת או פתחים אחרים בבית.
בדלת הכניסה לבית כדאי שיהיו שני מנגנוני נעילה- אחד רגיל והשני מנעול כספת עליון. מנעול כספת עליון משלש את ההגנה של הדלת ומשמש גם כגורם הרתעה לגנבים.

אמצעי נעילה שונים המסייעים בשמירה על ביטחון

חלונות- חשוב לוודא שהחלונות יהיו סגורים כאשר לא נמצאים בבית או כאשר הולכים לישון.
חלונות הזזה- אנו ממליצים לתגבר אותם במנעולים לחלונות, היות וחלונות הזזה ניתנים להרמה והזזה גם אם אתם חושבים שניתן לנעול אותם, הם קלים מאוד לפריצה.

עינית וסגר עליון (סוגר ביטחון פנימי)- כאשר תישמע דפיקה בדלת מומלץ להציץ דרך חור העינית ולזהות מי האורח בצד השני של הדלת. במידה ולא מזהים- תוכלו לפתוח לכדי חריץ קטן ולנעול באמצעות הסוגר עליון אשר מאפשר פתיחה מינימלית כדי להבין במי מדובר ולפתוח במידה וניתן.

כאשר מתרגלים להתנהג בזהירות אין ספק שהסיכון לפריצה יהיה נמוך משמעותית עד כדי בלתי אפשרי. מומלץ להזמין מנעולן מדי פעם לבדוק את תקינות המנעולים וכן לבדוק שאינם מקומות אשר מועדים לפורענות שדרכם ניתן לפרוץ בקלות ולא הבחנתם בכך. בנוסף מומלץ לבצע החלפת מנעולים בסביון לפחות כל 4 שנים.


חי מנעולים מעניקים שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע ונשמח לעמוד לרשותכם.

שירותי מנעולנות בסביון הם רבים במספרם ומונים בתוכם גם שירותי חירום הניתנים 24 שעות ביממה במקרים שלא ניתן להיכנס לרכב או לבית מסיבות שונות.
לאור ריבוי הפריצות באזורים רבים ברחבי הארץ, בינהם סביון נראה כי דיירים רבים מחליפים את מנעול ביתם ומצטיידים במנעולים איכותיים למניעת מקרה חירום שדלת הבית לא תיפתח כלל וגם בכדי להרגיש בטוחים יותר כאשר הם אינם בביתם או בשעות הלילה. מעבר לעובדה שדיירים מתקינים אמצעי מיגון בדלת הכניסה ובחלונות בביתם הם לא מוותרים על התקנת אזעקות ומצלמות בנוסף אשר מקנים להם ביטחון רב. נראה שכאשר מדובר במנעול הבית, אין מקום לפשרות וכדי למנוע מקרי חירום בזמן ההכי לא מתאים, חשוב לתקן מראש כל תקלה במנעול. 


 

כולם נתקלו או יתקלו באחד הימים בצורך לבצע החלפת מנעולים כתוצאה מסיבות מגוונות- בין אם מדובר בבלאי של המנעול הקיים, אובדן מפתח או תקלה במנגנון הנעילה. כך או כך, חשוב לדעת שהחלפת המנעול או הצילינדר תהיה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן בתחום זה.

סוגים שונים של החלפת מנעולים

מנעולן מקצועי ידע לבצע החלפת מנעולים מקצועית לכל סוגי המנעולים. הוא יידע לבצע את ההחלפה למנעול מאותו הסוג או לייעץ האם מומלץ עבורכם להחליף את הסוג של הצילינדר או את סוג המנגנון לסוג אחר ממה שהיה מותקן בדלת.
המנעולן יגיע עם המון סוגי צילינדרים או המון סוגי מנעולים ויציג בפניכם את הבחירות המתאימות ביותר עבורכם, הוא מחזיק אצלו ברכב הרבה סוגים מהסיבה שזוהי עבודה של מעכשיו לעכשיו, וכן כדי לתת ללקוח פתרון מיידי בכדי לא להשאיר אותו עם מנעול תקול.

דברים נוספים שחשוב לדעת אודות החלפת מנעולים בסביון

אדיבות, יושר ותקשורת חיובית גם הן תכונות שחשוב מאד שיהיו במנעולן שיגיע כדי להחליף מנעולים בסביון מפני שהלקוח חייב לדעת שהוא יכול לסמוך על המנעולן ב100% היות ותחום זה של נעילה ומנעולים היו רגיש מאוד. בנוסף, הלקוח נמצא בבעיה עם דלת תקועה או מנעול שלא עובד והוא חייב לקבל שירות מהיר עד כמה שניתן.
אם גם אתם זקוקים לסיוע או ייעוץ בנושא החלפת מנעולים בסביון, פריצת מנעולים ועוד אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו ולקבל הצעת מחיר או ייעוץ.

 

החלפת מנעולים בסביון לאחר מעבר דירה:

כאשר אתם מבצעים החלפת מנעולים לאחר מעבר דירה יש לכם את כל הסיבות להיות מרוצים על ההחלטה ותהיו בטוחים שמדובר על הוצאה שולית לעומת ההוצאה שיכלה להתרחש אם לא הייתם מחליפים צילינדר בדלת הכניסה לבית.
לאחר מעבר דירה חשוב ביותר להחליף צילינדר בדלת הכניסה ואם יש עוד דלתות כניסה גם בהן להחליף כדי להימנע מפריצה. כדי שתהיו בטוחים שרק אתם מחזיקים במפתח לביתכם ולא אף אחד אחר.. לא תוכלו להיות בטוחים שעותק של המפתח לא נמצא אצל הדיירים הקודמים או אצל פועלים שעבדו בדירה לפני שנכנסתם..תתארו לכם מצב שהמפתח שוכפל והגיע לאדם פלילי שמחפש לגנוב, בשעה שתהיו בעבודה או תישנו הוא יכנס בעזרת המפתח יגנוב דברים וכסף או במקרה הגרוע תתיקלו בו באמצע הלילה! הימנעו ממצבים אלו כי הם קורים כל כך הרבה.... וניתן למנוע אותם בקלות על ידי החלפת צילינדר בסביון או בכל מקום אחר. 
צוות חי מנעולים ישמחו להציג בפניכם סוגים שונים של מנעולים וגם מנעול כספת עליון , כי כאשר גנבים רואים את הדלת מתוגברת במנעול זה הם עוברים ליעד הבא ולא מתעסקים עם מנעול כזה. 
בנוסף, תוכלו להחליף בעזרתנו את מנעול תיבת הדואר על מנת שהמפתח יהיה אצלכם בלבד.החלפת מנעולים בסביון - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בסביון | להחליף מנעול בסביון I מנעול בסביון I החלפת מנעול רב בריח בסביון  I החלפת מנעול פלדלת בסביון I החלפת צילינדר בסביון I מנעולן בסביון I פורץ מנעולים בסביון I  פורץ רכבים בסביון  I פורץ דלתות בסביון I החלפת מנעולים I תיקון דלתות בסביון

 
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים