החלפת מנעולים בקרית אונו ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בקרית אונוהחלפת מנעולים בקרית אונו

מחפשים שירות החלפת מנעולים בקרית אונו? חי מנעולים מספקים שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים. זמינות, אמינות ואיכות השירות הם בראש מעיינינו. אנו דוגלים בשירות מקצועי ובמחירים הוגנים ונוחים.

  • אנו נושאים עמנו תעודת יושר משטרתית המאפשרת לנו על פי חוק לעסוק במקצוע, ומקנה לנו את האישור החוקי לפרוץ מנעולים ולבצע עבורכם החלפת מנעולים בקרית אונו. לא לכל המגדיר עצמו מנעולן ישנה תעודת יושר מהמשטרה ולכן יש להיזהר ממנעולנים שאין להם אישור מכיוון שהם עלולים להתגלות כנוכלים ולבצע לכם פריצה וגניבה. אנו ממליצים לבקש מהמנעולן אותו אתם מזמינים להציג לכם את האישור ממשטרת ישראל שמעידה על היושר שלו. ובנוסף תעודת הסמכה כמנעולן מורשה המעידה על קורס והשתלמויות שעבר במקצוע.
  •  
  • כאשר נגיע לביתכם על מנת לבצע את העבודה שבגינה הזמנתם אותנו אנו נציג בפניכם מגוון צילנדרים בהתאם לתקציבכם ובהתאם לרמת המיגון הנדרשת ותוכלו לבחור במקום.
  • לא רק החלפת צילינדר בקרית אונו

אנו מבצעים גם פריצת כספות ביתיות קטנות, ועד כספות גדולות במיוחד שמוצבות בעסקים גדולים, בנקים וחנויות גדולות ומנעולן בקרית אונו הוא מקצוען בפריצת כספות.
מנעולן בקרית אונו נותן שירות במגוון רחב של תחומים - פריצת רכבים ללא נזק, התקנת מנעול כספת לדלת, התקנת והחלפת מנעולים, פריצת כספות, שירותי מנעולן רכב ועוד.
כל השירותים ניתנים על ידי מנעולן בקרית אונו שהוא מנעולן מוסמך, מקצועי בעל ניסיון וותק של שנים בתחום המנעולים.

החלפת מנעולים בקרית אונו

זוהי עבודה הנדרשת ממנעולן מסיבות רבות, הסיבה המרכזית היא אובדן מפתח.

החלפת מנעולים בקרית אונו מתבצעת על ידי מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל, אנו מספקים שירותי מנעולנות ובעיקר החלפת מנעולים וצילינדר לאורך כל שעות היממה בכל ימות השבוע.
החלפת מנעולים בקרית אונו תבוצע באופן מקצועי על ידי שימוש בכלי עבודה מקצועיים ומיועדים לכך ללא הסבת נזק ועם אחריות מלאה על כל עבודה. 

רשיונות וביטחונות:

  • חשוב שאתם כלקוחות תזמינו אך ורק מנעולן בקרית אונו אשר נושא תעודה זו, כי מחובתו להציגה לפני עבודה בתחום, או ללקוח או לשוטר המלווה את העבודה. תעודת הסמכה של מנעולן מורשה מעידה על כך שבוצע קורס בהצלחה ושלא קיים עבר פלילי. הרי שהמנעולן אמין. רק אדם שנושא עימו תעודות אלו רשאי על פי חוק לבצע החלפת מנעולים בקרית אונו, או פריצתם.

פעמים רבות אנשים מתבלבלים בין המושג החלפת מנעולים להחלפת צילינדרים, וניתן להבין אותם, אפילו בספרות זה מוצג כמקשה אחת ולא מופרד. אך ברצוננו להסביר מהו ההבדל בין צילינדר למול.
צילינדר - החלק הקטן בתוך המנעול (מנגנון הנעילה של הדלת) אליו מכניסים את המפתח.

מנעול- החלק הגדול שממלא את כל הדלת, הוא למעשה מכיל בתוכו את הצילינדר. 

מהו צילינדר איכותי?

מנעולן בקרית אונו מספק שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, וכן החלפת מנעולים בקרית אונו. לאחר הפריצה צריך להחליף צילינדר היות ובמהלך הפריצה הוא נקדח.
בתהליך החלפת צילינדר בקרית אונו תידרשו לבחור צילינדר, ועדיף באיכותי ביותר.
מהו צילינדר איכותי?  ישנם צילינדרים שמוגנים מפני קדיחה, אחרים דורשים המון זמן כדי להצליח לפרוץ אותם, וישנם צילינדרים פשוטים מאוד שאפשר לפרוץ אותם אפילו בלי להרעיש ובלי לקדוח וזה אורך כמה דקות בודדות. חשוב לבדוק איזה צילינדר מתקינים לכם. 

האם כל אחד יכול לספק שירותי פריצה?

לא כל אחד רשאי לספק שירותי פריצה על פי החוק. מנעולן בקרית אונו, חייב להחזיק בתעודת מנעולן מורשה, את התעודה הוא מקבל בגמר לימוד קורס מנעולנות ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. רישיון זה מעיד על אמינותו של הפורץ, שהרי פריצת דלת או מנעול ללא רישיון הינה עבירה פלילית לכל דבר, לכך כאשר אתם מזמינים מנעולן עליכם לוודא כי הוא מחזיק ברשותו את רישיון של מנעולן מורשה עם תמונתו.
מנעולן בקרית אונו מספק שירותי פריצת דלתות מכל הסוגים וכן החלפת מנעולים בקרית אונו.

בצעו סקר שוק מעמיק טרם בחירת המנעולן

כאשר אתם מתקשרים להזמין מנעולן, חשוב לשאול מחיר ולהשוות לפחות עם עוד מנעולן אחד על מנת לאמוד את המחיר המקובל בשוק. לפעמים אתם תקבלו מחיר מופקע ותחשבו שזה בסדר אך בשיחה עם מנעולן נוסף תקבלו חצי מחיר.. כדאי לבדוק כי אין מחיר אחיד בשום מקום למעט פריצת רכב שזה דבר יותר מובנה ופחות מסובך לתמחור.
 

החלפת מנעולים בקרית אונו - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בקריית אונו | להחליף מנעול בקרית אונו I מנעול בקרית אונו I החלפת מנעול רב בריח בקרית אונו  I החלפת מנעול פלדלת בקרית אונו I החלפת צילינדר בקרית אונו I מנעולן בקרית אונו I פורץ מנעולים בקרית אונו I  פורץ רכבים בקרית אונו  I פורץ דלתות בקרית אונו  I החלפת מנעולים I תיקון דלתות בקרית אונו

 

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר