מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בקרית אונו
 


החלפת מנעולים


בקרית אונו


24 שעות
החלפת מנעולים בקרית אונו
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בקרית אונו
 

מחפשים שירות החלפת מנעולים בקרית אונו? חי מנעולים מספקים שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים. זמינות, אמינות ואיכות השירות הם בראש מעיינינו. אנו דוגלים בשירות מקצועי ובמחירים הוגנים ונוחים.

  • אנו נושאים עמנו תעודת יושר משטרתית המאפשרת לנו על פי חוק לעסוק במקצוע, ומקנה לנו את האישור החוקי לפרוץ מנעולים ולבצע עבורכם החלפת מנעולים בקרית אונו. לא לכל המגדיר עצמו מנעולן ישנה תעודת יושר מהמשטרה ולכן יש להיזהר ממנעולנים שאין להם אישור מכיוון שהם עלולים להתגלות כנוכלים ולבצע לכם פריצה וגניבה. אנו ממליצים לבקש מהמנעולן אותו אתם מזמינים להציג לכם את האישור ממשטרת ישראל שמעידה על היושר שלו. ובנוסף תעודת הסמכה כמנעולן מורשה המעידה על קורס והשתלמויות שעבר במקצוע.
  • בעת הגיענו לביתכם על מנת לבצע את העבודה לשמה הזמנתם אותנו במקרה זה החלפת מנעולים בקרית אונו נציג בפניכם מגוון צילנדרים בהתאם לתקציבכם ובהתאם לרמת המיגון הנדרשת ותוכלו לבחור במקום.
  • בתור מנעולן בקרית אונו חשוב לי להצהיר שאני נושא עימי תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל,

רשיונות וביטחונות:

  • חשוב שאתם כלקוחות תזמינו אך ורק מנעולן בקרית אונו אשר נושא תעודה זו, כי מחובתו להציגה לפני עבודה בתחום, או ללקוח או לשוטר המלווה את העבודה. תעודת הסמכה של מנעולן מורשה מעידה על כך שבוצע קורס בהצלחה ושלא קיים עבר פלילי. הרי שהמנעולן אמין. רק אדם שנושא עימו תעודות אלו רשאי על פי חוק לבצע החלפת מנעולים בקרית אונו, או פריצתם.

פעמים רבות אנשים מתבלבלים בין המושג החלפת מנעולים להחלפת צילינדרים, וניתן להבין אותם, אפילו בספרות זה מוצג כמקשה אחת ולא מופרד. אך ברצוננו להסביר מהו ההבדל בין צילינדר למול.
צילינדר - החלק הקטן בתוך המנעול (מנגנון הנעילה של הדלת) אליו מכניסים את המפתח.

מנעול- החלק הגדול שממלא את כל הדלת, הוא למעשה מכיל בתוכו את הצילינדר. 

מהו צילינדר איכותי?

מנעולן בקרית אונו מספק שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, וכן החלפת מנעולים בקרית אונו. לאחר הפריצה צריך להחליף צילינדר היות ובמהלך הפריצה הוא נקדח.
בתהליך החלפת צילינדר בקרית אונו תידרשו לבחור צילינדר, ועדיף באיכותי ביותר.
מהו צילינדר איכותי?  ישנם צילינדרים שמוגנים מפני קדיחה, אחרים דורשים המון זמן כדי להצליח לפרוץ אותם, וישנם צילינדרים פשוטים מאוד שאפשר לפרוץ אותם אפילו בלי להרעיש ובלי לקדוח וזה אורך כמה דקות בודדות. חשוב לבדוק איזה צילינדר מתקינים לכם. 

האם כל אחד יכול לספק שירותי פריצה?

לא כל אחד רשאי לספק שירותי פריצה על פי החוק. מנעולן בקרית אונו, חייב להחזיק בתעודת מנעולן מורשה, את התעודה הוא מקבל בגמר לימוד קורס מנעולנות ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. רישיון זה מעיד על אמינותו של הפורץ, שהרי פריצת דלת או מנעול ללא רישיון הינה עבירה פלילית לכל דבר, לכך כאשר אתם מזמינים מנעולן עליכם לוודא כי הוא מחזיק ברשותו את רישיון של מנעולן מורשה עם תמונתו.
מנעולן בקרית אונו מספק שירותי פריצת דלתות מכל הסוגים וכן החלפת מנעולים בקרית אונו.

בצעו סקר שוק מעמיק טרם בחירת המנעולן

כאשר אתם מתקשרים להזמין מנעולן, חשוב לשאול מחיר ולהשוות לפחות עם עוד מנעולן אחד על מנת לאמוד את המחיר המקובל בשוק. לפעמים אתם תקבלו מחיר מופקע ותחשבו שזה בסדר אך בשיחה עם מנעולן נוסף תקבלו חצי מחיר.. כדאי לבדוק כי אין מחיר אחיד בשום מקום למעט פריצת רכב שזה דבר יותר מובנה ופחות מסובך לתמחור.
 

החלפת מנעולים בקרית אונו - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בקריית אונו | להחליף מנעול בקרית אונו I מנעול בקרית אונו I החלפת מנעול רב בריח בקרית אונו  I החלפת מנעול פלדלת בקרית אונו I החלפת צילינדר בקרית אונו I מנעולן בקרית אונו I פורץ מנעולים בקרית אונו I  פורץ רכבים בקרית אונו  I פורץ דלתות בקרית אונו  I החלפת מנעולים I תיקון דלתות בקרית אונו

 


מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים