החלפת מנעולים בקרית גת ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים בקרית גתהחלפת מנעולים בקרית גת


באילו מקרים נבצע החלפת מנעולים?

 • בעת כניסה לדירה חדשה- כדי שהמפתח שלכם ישאר אך ורק אצלכם ולא יסתובב אצל זרים, מכיוון שייתכן שמוחזק עותק של המפתח המורכב כעת אצל הדייר הקודם או בעל הבית או המתווך וכו- ולא ניתן לדעת זאת.
 • תקלה בצילינדר- התקלות בקושי בניסיון לסיבוב לשם פתיחת ונעילת הדלת. במקרים מתקדמים הצילינדר התקול יגרום לתקיעת הדלת. הצילינדר ככל הנראה התקלקל ולכן לא יהיה מנוס מלהחליפו ועדיף לפני תקיעת הדלת שיאלץ אותכם לבצע פריצה.
 • אובדן/ גניבת מפתח.
   

מומלץ לבצע החלפת מנעולים בקרית גת בעזרת מנעולן מורשה בלבד:

החלפת מנעולים בקרית גת דורשת מנעולן מנוסה ואמין בעל תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. ועדיף לבחור בחברה גדולה שעובדת בקרית גת והסביבה או בפריסה ארצית. 
 
לחברת חי מנעולים קיים רשיון משטרתי, אנו מספקים מחירים נוחים ומשתלמים. לנו צוות מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים, תוכל להיות בטוח שאנו נבצע עבודה מקצועית ואיכותית. מנעולן בקרית גת הינו מנעולן מוסמך שעבר קורס הסמכה בתחום המנעולים כמו כל צוות המנעולנים של חי מנעולים.
 

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילינדר משונן -  צילינדר מסוג פשוט ביותר, משמש דלתות פנים לרוב. מחירו של צילינדר מסוג זה נמוך יחסית.
צילינדר רב בריחי- מיועד לכל דלתות הפלדלת- עובד באמצעות גלגל שיניים הגורם לתנועתם של הבריחים במנגנון ומאפשר מנגנון נעילת דלת באופן בטוח במיוחד. ישנם צילינדרים פשוטים וזולים וישנם יקרים שיתרונותם הוא רמת מיגון גבוהה יותר וכן שימוש לאורך שנים רבות.
מנעולי תלייה- אלו מנעולים שמתקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק ואחראים לנעילת הדלת ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה
צילינדר "פרפר"-  צילנדר עם כפתור פנימי להקלה על פעולת הנעילה.

 
החלפת מנעולים בבית או בעסק לעיתים מרגישה בהתחלה כמו דבר טריוויאלי. בחירת בעל מקצוע נכון יכול לעשות את ההבדל האמיתי מבחינת בטיחונך האישי. התוצאה של ביטחון בבית ומניעת פריצות היא הדבר החשוב, המנעולן חייב להיות מקצועי ולדעת איזה מנעול מתאים לדלת שלכם ודבר חשוב יותר מזה הוא כיצד המנעול הותקן.
 

החלפת מנעול בקרית גת שתתבצע על ידי מנעולן מקצוען היא בחירה נכונה וטובה יותר מאשר להחליף מנעול בעצמך ממספר סיבות:

 1. התקנה נכונה של המנעול- במידה וההתקנה לא מתבצעת כראוי קל מאוד לפרוץ את הדלת, חשוב להבין את מבנה הדלת ותפקיד המנעול כאשר מתעסקים בהחלפת מנעולים בקרית גת.

 2. זמן שווה כסף- הרי ידוע בכל תחום שאם אתה משתמש בבעל מקצוע הוא עושה את זה כל כך מהר ולך זה יכול לקחת שעות. נניח התקנת ארון לצורך העיניין, איזו עבודת פרך.. אבל המתקינים מבצעים את ההרכבה כל כך מהר ויעיל, זה ממש מוריד אבן מהלב כשלא מתעסקים במשהו שלא מבינים בו.
  מעבר לכך, אם חלילה תבצע פגיעה במנגנון הדלת, או שלא תחזיר את כל הברגים למקום זה עלול להיות כואב בכיס, כי לא רק שעבדת שעות לנסות לחסוך כמה שקלים, בסופו של דבר גם עבדת וגם שילמת הרבה יותר- גם על העבודה וגם על הנזק שיצרת. החלפת מנעולים בקרית גת באופן מקצועי תוכל למנוע פריצות ולהתריע גנבים.

 3. אחריות- לאחר סיום עבודתו של המנעולן תקבלו אחריות, דבר ששווה מאוד לכל צרכן, דבר שלא הייתם מקבלים את הייתם מתקינים בעצמכם את המנעול.

 
להזמנת שירות החלפת מנעול בקרית גת, החלפת מנעולים בקרית גת, החלפת צילינדרים בקרית גת, החלפת מנעול לדלת פלדלת בקרית גת, החלפת מנעולים לדלתות בקרית גת חייגו 054-355-8887
 

חי מנעולים הבחירה הנכונה


כאשר נגיע אליכם על מנת לבצע החלפת מנעולים בקרית גת נציג בפניכם מבחר רחב של צילינדרים שונים המיועדים לדלת רב בריח במידה וזה הצורך, ואתם תבחרו את המתאים לכם ביותר לפי רמת המיגון הנדרשת וכן לפי תקציבכם. המגוון הוא רחב-  ישנם צילינדרים המגיעים עם כרטיס בקרת שיכפול שתפקידו לבקר שרק בעל הבית יוכל לשכפל את מפתחו הפרטי שלו ובכך ימנע שכפול המפתח לא רצוי ע"י זרים לדוגמא- העוזרת בית, השכן, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח ביום מן הימים.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בקרית גת באופן מהיר ומקצועי 0543558887
 

החלפת מנעולים בקרית גת:

כאשר אתם נתקעים מאחורי דלת נעולה הצעד הראשון שנכון עבורכם הוא להזמין מנעולן מקצועי שידע לפרוץ את הדלת ולהחליף מנעולים בקרית גת באופן מקצועי ללא הסבת נזק.
מנעולן מורשה הוא האדם הנכון שאותו יש להזמין במקרים של בעיות נעילה בעיות במנעולים ודלתות. הוא יוכל לפרוץ עבורכם את הדלת באופן בטיחותי ולהתקין עבורכם מנעול איכותי שיעבוד למשך שנים ללא תקלות.

במידה וצרור המפתחות אבד לכם תוכלו ליצור עימנו קשר ונוכל לדאוג לכם גם למפתח חדש לרכב וגם למפתח חדש לבית, במקרה זה החלפת מנעולים ב
קרית גת תהיה הכרחית. מנעולן מוסמך מבצע החלפת מנעולים בקרית גת באופן מקצועי עם תעודת אחריות בקלות ומהירות.

 

החלפת צילינדר בקרית גת על ידי מנעולן מקצועי

 • המפתח נשבר בתוך המנעול או מחוצה לו

 • המפתח אבד? נגנב? למען ביטחונכם החלפת צילינדר בקרית גת היא הפתרון הנכון

 • לאחר פריצה לביתכם

 • בעת מעבר דירה

 • הצילינדר תקול? ישן ושחוק?


החלפת מנעולים זהו צעד חכם למניעת הפריצה הבאה

 

סוגים שונים של צילינדרים:

קיים מגוון רחב של מנעולים וצילינדרים המיועדים לדלתות כניסה חלקם בעלי רמות מיגון גבוהות וחלקם פשוטים או סטנדרטים. מנעולי צילינדר מגיעים במידות וגדלים שונים שכן כל דלת שונה מהשניה, מנעולן מקצועי ידע להתאים עבור הדלת שלכם את הסוג המתאים ויציג בפניכם מספר סוגים של צילינדרים ותוכלו לבחור במסגרת החלפת מנעולים בקרית גת.

מנעול צילינדר נחשב למנעול הנפוץ ביותר בדלתות בישראל ולכן מוכר לכולם. ישנם סוגים רבים של צילינדרים הנבדלים האחד מן השני ברמת המיגון שלהם. כמובן שהעלות שונה, ישנם צילינדרים הנמכרים ב 250 ש"ח כולל עבודה ויש שנמכרים ב 700 ש"ח. כמובן שבינהם ישנם עשרות סוגים שנוכל להציע ולהתאים לכם, ולכן אנו מגיעים עם ניידת שירות עד אליכם ומציעים את שירותי החלפת מנעולים בקרית גת.
 

חשוב להבחין במספר נקודות בעת החלפת מנעולים בקרית גת:

כאשר מנעולן מגיע אליכם על מנת לבצע החלפת מנעולים בקרית גת, מחובתכם לשים לב שהוא אמין. כיצד? להבחין איזה צילינדר הוא מתקין לכם, האם הוא באריזה אטומה וכו.. שימו לב שאתם מקבלים 3-5 מפתחות ספייר באריזה (משתנה מדגם לדגם של צילינדר)
תעודות: המנעולן חייב להגיע עם תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל. כאשר אתם מזמינים מנעולן לעבוד אצלכם תוודאו שהוא מנעולן מקצועי ומוסמך ולא חובבן. 

החלפת מנעולים בקרית גת - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בקרית גת I מנעול בקרית גת I החלפת מנעול רב בריח בקרית גת I החלפת מנעול פלדלת בקרית גת I החלפת צילינדר בקרית | מנעולן בקרית גת  I החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים בקרית גת I פורץ רכבים בקרית גת I תיקון דלתות בקרית גת I פורץ דלתות בקרית גת
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר