החלפת מנעולים בראשון לציון ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בראשון לציוןהחלפת מנעולים בראשון לציון

כמו כל מוצר, גם מנעול עלול להתקלקל ולהתיישן עם הזמן, אם המנעול (מנגנון הפנימי הגדול ) שלכם ישן מאוד יותר מ 20 שנה בדלת יש סיכוי גדול שהוא לא יצליח לעמוד בפני פריצה אגרסיבית של פורץ, הרי חוק התיישנות החומר מוכיח זאת ומהחשש לפריצה מוטב שתחליפו למנגנון נעילה חזק ועמיד שיהיה חזק ועמיד בפני פריצות.

אנו מבצעים החלפת צילינדר והחלפת מנעולים בראשון לציון מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות באופן מקצועי עם אחריות מלאה על המנעול ועל העבודה. העבודה מתבצעת על ידי מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרתי, אמין מקצועי ואדיב. 

בחברה שלנו מועסקים אך ורק מנעולנים מוסמכים העובדים באישור ממשטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה המעידה שעברו קורס הכשרה בנושא.


אנו מספקים שירות מעל 15 שנים בתחום המנעולים והדלתות ונשמח לתת לכם מספר טיפים לשמירה על ביטחונכם:

  • בחירת המנעול- נפרוס בפניכם מגוון רחב של מנעולים לעולם אל תתפשרו על איכותם של המנעולים, דרשו את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו שלמנעול יש תו תקן. עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה.
    לא בהכרח אבל אם מחירו של הצילינדר גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא יותר טוב. לאחר בחירת המנעול אנו נבצע עבורכם החלפת מנעולים בראשון לציון
  • מקצועיות- לצערנו ישנם בעלי מקצוע רבים שמסתובבים בניסיון להתפרנס ולא כולם מחפשים את הדרך הישרה. חשוב לזכור שלא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן "מנעולן מוסמך", לא כל מי שמסתובב עם כלי פריצה יכול על פי חוק לפרוץ דלתות ולהחליף מנעולים. לכן יש לדרוש תעודת יושר ממשטרת ישראל ותעודת מנעולן מורשה. את תעודתו של חי מנעולים כמובן ניתן למצוא בצירוף לאתר בלשונית תעודות והסמכות. או לבקש את הצגתה של התעודה טרם העבודה.
  • זיהוי- לפני ביצוע החלפת מנעולים בראשון לציון תידרשו להזדהות מול המנעולן ע"י הצגת אסמכתא שאכן אתם בעלי הדירה וזאת על מנת למנוע הונאה, תצטרכו להציג תעודת זיהוי או כל תעודה או מסמך אחר שמאשרים שאכן מדובר בנכס שלך או לחלופין שיש לך אישור מבעל הנכס להחליף מנעול.
    במידה והמנעולן לא יבצע זיהוי שכזה הוא עלול להתגלות כנוכל שאינו מנעולן מורשה, שצריך להיזהר ממנו, תהליך הזיהוי חייב להתבצע על פי חוק ע"י מנעולנים מורשים וזאת על מנת למנוע מגנבים לפרוץ לדירות.
  • איזור השירות - במידה ואתה מעוניין לחסוך זמן וכסף או ממליצים לך להזמין מנעולן מוסמך מאיזור ראשון לציון או עיר סמוכה או לחלופין חברה שנותנת שירות בפריסה ארצית. במידה ותזמין מנעולן רחוק זמן ההמתנה עלול להיות גדול מאוד וכן יהיה תשלום נוסף עבור המרחק שהמנעולן נאלץ לעבור כדי להגיע לדירתך..
 

החלפת מנעולים בראשון לציון באופן מקצועי

החלפת מנעולים זו פעולה שנדרשת לעיתים קרובות ולא רק לאחר כאשר מאבדים מפתח, ישנן סיבות רבות לביצוע החלפת מנעול בדלת. 
מנעולן בראשון לציון הינו מנעולן מקצועי שעבר קורס הסמכה וצבר ניסיון של 12 שנים בתחום ולכן הוא יבצע כל עבודה שקשורה במנעולים ודלתות באופן מקצועי ואיכותי. כאשר מבצעים תיקון דלת או החלפת צילינדר חשוב לוודא שזה נעשה כראוי בידי מנעולן בעל ניסיון שיבצע זאת במהירות ללא תקלות ונזק.


 

המפתח לדלת הבית אבד? אתם במעבר דירה? החלפת מנעולים בראשון לציון זה חי מנעולים.
 

החלפת צילינדר בראשון לציון מתבצעת בעיקר מסיבות אלו אך לא רק. גם לאחר פריצה אנו ממליצים להחליף צילינדר או במקרה של אובד מפתח.
מנעולן בראשון לציון יספק עבורכם שירות אמין מהיר ומקצועי בעת החלפת מנעולים בראשון לציון או כל עבודה אחרת הקשורה למנעולים ודלתות.

 

שירותי מנעולנות נוספים שאנו מבצעים: 

החלפת מנעולים לדלתות רב בריח, מנעולים לדלתות חוסם, מנעולים לדלתות פלדלת שונות, החלפת מנעולים לדלתות עץ, החלפת מנעולים לדלתות ברזל, החלפת מנעולים לדלתות זכוכית.
מנעולן בראשון לציון מתקין 
מנעולי רתק לסורגים מלחים מנעולי רתק לדלתות ברזל, מנעולן בראשון לציון מתקין מנעולים מתוחכמים נגד פריצה כמו מנעולי קוד מנעולי שבת, מנעול כספת, מנעול גואל, מנעולי רתק. 

מנעולן בראשון לציון מתקין מנעולים לפי דרישות חברות ביטוח.

 

לאחר מעבר דירה חובה להחליף צילינדר, כאשר לא מחליפים צילינדר בדלת הכניסה בדירה החדשה לוקחים סיכון גדול. הרי לא הייתם נותנים את המפתח לדלת הכניסה בביתכם לאדם זר נכון?

אם כך, למה הרבה דיירים שעוברים לדירות שכורות לא מבצעים החלפת מנעולים בראשון לציון? אולי מקור המחשבה הזו הוא החיסכון בכסף או פשוט בחוסר מודעות שהם לוקחים סיכון כל כך גדול.. אנחנו רואים כל כך הרבה מקרים כאלה של פריצות לבתים באמצעות מפתח, ואין על זה ביטוח רבותיי.. ואין מי שיאמין לכם שמשהו נגנב כי אין טביעות אצבעות אין סימני פריצה.. הם רק חשבו שהם חסכו את ה250 ש"ח האלה אבל הם איבדו כל כך הרבה.. יש משהו יותר חשוב מהביטחון שלכם? מהמשפחה שלכם? מהרכוש שלכם? אסור לקחת סיכון. 
 

החלפת צילינדר בראשון לציון - מנעולן בראשל"צ

ישנם שירותי מנעולנות חירום, וישנם שירותי מנעולנות בראשון לציון שיהיו בשגרה ושאפשר יהיה לקבוע אותם מראש בלי לחץ.  פריצת לבית בראשון לציון, פריצת דלת- זהו שירות חירום. בנוסף לכך - פריצת רכב או פריצת ארגז אופנוע יהיו שירותי חירום לרוב.

ישנם שירותי מנעולנות שאינם שירותי חירום והם שגרתיים כמו תיקון דלתות בראשון לציון, כיוון דלת, שדרוג לצילינדר או למנעול איכותיים יותר, החלפת צילינדר לאחר מעבר דירה, החלפת מנעול בתיבת דואר, החלפת אביזרים לדלת כמו- החלפת ידיות, מנעול כספת, ידיות בהלה, מחזיר דלת ועוד. 


 

החלפת מנעולים בראשון לציון לאחר מעבר דירה

אם לא החלפתם מנעול בראשון לציון בכניסה לדירה עדיין, אולי אנשים זרים מחזיקים את המפתח לדלת הכניסה שלכם, כדאי לכם להחליף כמה שיותר מהם לפני שההזדמנות תיפול להם לידיים.
עצם העובדה שבשלב זה או אחר של חייהם הדיירים הקודמים התגוררו בדירה שכרגע אתם שוכרים לא אומרת שהם אנשים טובי לב או ישרים. כמו כן, אתם לא יכולים לדעת אם המפתח בכלל אצל שיפוצניק או פועל אחר שעבר בדירה ומסרו לו מפתח והוא שיכפל.. אסור לסמוך על אף אחד.

אז מה עושים? מחליפים מנעולים בראשון לציון

זהו הפתרון הטוב ביותר והחכם ביותר. מה שכן כדאי לברר זה עלויות ולהשות עם אחרים, זה האם המנעולן מורשה באישור משטרת ישראל? האם הוא זמין להגעה מיידית בשעות שנוח לנו?
אנו זמינים עבורכם מיידית 24/7 ונוכל לספק לכם שירות החלפת מנעולים בראשון לציון במקצועיות עם אחריות באופן זריז ונעים. 
בתהליך בחירת הצילינדר וודאו שהוא מגיע באריזה סגורה, לרוב עם 5 מפתחות. בקשו אחריות על המוצר ועל ההתקנה.

החלפת מנעולים בראשון לציון - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בראשל"צ | להחליף מנעול בראשון לציון I מנעול בראשון לציון I החלפת מנעול רב בריח בראשון לציון  I החלפת מנעול פלדלת בראשון לציון I תיקון דלתות בראשון לציון | החלפת צילינדר בראשון לציון I מנעולן בראשון לציון I פורץ מנעולים בראשון לציון I  פורץ רכבים בראשון לציון I פורץ דלתות בראשון לציון

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר