מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בראשון לציון
 


החלפת מנעולים


בראשון לציון


24 שעות
החלפת מנעולים בראשון לציון
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בראשון לציון
 

במידה ואתה זקוק למנעולן בראשון לציון הגעת למקום הנכון. חי מנעולים מעניקים שירות באיזור מגוריך ומגיעים במהירות האפשרית לביצוע העבודה שהזמנת במקרה זה החלפת מנעולים בראשון לציון.
בחברה שלנו מועסקים אך ורק מנעולנים מוסמכים העובדים באישור ממשטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה המעידה שעברו קורס הכשרה בנושא.
אנו שנים רבות בתחום ונשמח לתת לכם 
מספר טיפים לשמירה על ביטחונכם:

  • בחירת המנעול- נפרוס בפניכם מגוון רחב של מנעולים לעולם אל תתפשרו על איכותם של המנעולים, דרשו את הטוב ביותר ותוודאו לפני התקנתו שלמנעול יש תו תקן. עדיף להזמין מנעול מחברה מוכרת וידועה.
    לא בהכרח אבל אם מחירו של הצילינדר גבוה יותר רוב הסיכויים שהוא יותר טוב. לאחר בחירת המנעול אנו נבצע עבורכם החלפת מנעולים בראשון לציון
  • מקצועיות- לצערנו ישנם בעלי מקצוע רבים שמסתובבים בניסיון להתפרנס ולא כולם מחפשים את הדרך הישרה. חשוב לזכור שלא כל המגדיר את עצמו "מנעולן" הוא אכן "מנעולן מוסמך", לא כל מי שמסתובב עם כלי פריצה יכול על פי חוק לפרוץ דלתות ולהחליף מנעולים. לכן יש לדרוש תעודת יושר ממשטרת ישראל ותעודת מנעולן מורשה. את תעודתו של חי מנעולים כמובן ניתן למצוא בצירוף לאתר בלשונית תעודות והסמכות. או לבקש את הצגתה של התעודה טרם העבודה.
  • זיהוי- לפני ביצוע החלפת מנעולים בראשון לציון תידרשו להזדהות מול המנעולן ע"י הצגת אסמכתא שאכן אתם בעלי הדירה וזאת על מנת למנוע הונאה, תצטרכו להציג תעודת זיהוי או כל תעודה או מסמך אחר שמאשרים שאכן מדובר בנכס שלך או לחלופין שיש לך אישור מבעל הנכס להחליף מנעול.
    במידה והמנעולן לא יבצע זיהוי שכזה הוא עלול להתגלות כנוכל שאינו מנעולן מורשה, שצריך להיזהר ממנו, תהליך הזיהוי חייב להתבצע על פי חוק ע"י מנעולנים מורשים וזאת על מנת למנוע מגנבים לפרוץ לדירות.
  • איזור השירות - במידה ואתה מעוניין לחסוך זמן וכסף או ממליצים לך להזמין מנעולן מוסמך מאיזור ראשון לציון או עיר סמוכה או לחלופין חברה שנותנת שירות בפריסה ארצית. במידה ותזמין מנעולן רחוק זמן ההמתנה עלול להיות גדול מאוד וכן יהיה תשלום נוסף עבור המרחק שהמנעולן נאלץ לעבור כדי להגיע לדירתך..

המפתח לדלת הבית אבד? אתם במעבר דירה? החלפת מנעולים בראשון לציון זה חי מנעולים.

החלפת צילינדר בראשון לציון מתבצעת בעיקר מסיבות אלו אך לא רק. גם לאחר פריצה אנו ממליצים להחליף צילינדר או במקרה של אובד מפתח.

מנעולן בראשון לציון יספק עבורכם שירות אמין מהיר ומקצועי בעת החלפת מנעולים בראשון לציון או כל עבודה אחרת הקשורה למנעולים ודלתות.
בנוסף אנו מבצעים: 

החלפת מנעולים לדלתות רב בריח, מנעולים לדלתות חוסם, מנעולים לדלתות פלדלת שונות, החלפת מנעולים לדלתות עץ, החלפת מנעולים לדלתות ברזל, החלפת מנעולים לדלתות זכוכית.
מנעולן בראשון לציון מתקין 
מנעולי רתק לסורגים מלחים מנעולי רתק לדלתות ברזל, מנעולן בראשון לציון מתקין מנעולים מתוחכמים נגד פריצה כמו מנעולי קוד מנעולי שבת, מנעול כספת, מנעול גואל, מנעולי רתק. 

מנעולן בראשון לציון מתקין מנעולים לפי דרישות חברות ביטוח.

 

לאחר מעבר דירה חובה להחליף צילינדר, כאשר לא מחליפים צילינדר בדלת הכניסה בדירה החדשה לוקחים סיכון גדול. הרי לא הייתם נותנים את המפתח לדלת הכניסה בביתכם לאדם זר נכון?

אם כך, למה הרבה דיירים שעוברים לדירות שכורות לא מבצעים החלפת מנעולים בראשון לציון? אולי מקור המחשבה הזו הוא החיסכון בכסף או פשוט בחוסר מודעות שהם לוקחים סיכון כל כך גדול.. אנחנו רואים כל כך הרבה מקרים כאלה של פריצות לבתים באמצעות מפתח, ואין על זה ביטוח רבותיי.. ואין מי שיאמין לכם שמשהו נגנב כי אין טביעות אצבעות אין סימני פריצה.. הם רק חשבו שהם חסכו את ה250 ש"ח האלה אבל הם איבדו כל כך הרבה.. יש משהו יותר חשוב מהביטחון שלכם? מהמשפחה שלכם? מהרכוש שלכם? אסור לקחת סיכון. 

החלפת מנעולים בראשון לציון לאחר מעבר דירה

אם לא החלפתם מנעול בראשון לציון בכניסה לדירה עדיין, אולי אנשים זרים מחזיקים את המפתח לדלת הכניסה שלכם, כדאי לכם להחליף כמה שיותר מהם לפני שההזדמנות תיפול להם לידיים.
עצם העובדה שבשלב זה או אחר של חייהם הדיירים הקודמים התגוררו בדירה שכרגע אתם שוכרים לא אומרת שהם אנשים טובי לב או ישרים. כמו כן, אתם לא יכולים לדעת אם המפתח בכלל אצל שיפוצניק או פועל אחר שעבר בדירה ומסרו לו מפתח והוא שיכפל.. אסור לסמוך על אף אחד.

אז מה עושים? מחליפים מנעולים בראשון לציון

זהו הפתרון הטוב ביותר והחכם ביותר. מה שכן כדאי לברר זה עלויות ולהשות עם אחרים, זה האם המנעולן מורשה באישור משטרת ישראל? האם הוא זמין להגעה מיידית בשעות שנוח לנו?
אנו זמינים עבורכם מיידית 24/7 ונוכל לספק לכם שירות החלפת מנעולים בראשון לציון במקצועיות עם אחריות באופן זריז ונעים. 
בתהליך בחירת הצילינדר וודאו שהוא מגיע באריזה סגורה, לרוב עם 5 מפתחות. בקשו אחריות על המוצר ועל ההתקנה.

החלפת מנעולים בראשון לציון - תגיות חיפוש: החלפת מנעולים בראשל"צ | להחליף מנעול בראשון לציון I מנעול בראשון לציון I החלפת מנעול רב בריח בראשון לציון  I החלפת מנעול פלדלת בראשון לציון I תיקון דלתות בראשון לציון | החלפת צילינדר בראשון לציון I מנעולן בראשון לציון I פורץ מנעולים בראשון לציון I  פורץ רכבים בראשון לציון I פורץ דלתות בראשון לציון

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים