מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בראש העין
 


החלפת מנעולים


בראש העין


24 שעות
החלפת מנעולים בראש העין
חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעולים בראש העין
 
כאשר מנעול הדלת מתקלקל, או במקרה של אובדן או גניבת מפתחות - יש פתרון מהיר וקל, בזמינות מיידית, וכמובן במקצועיות רבה. אנו מספקים עבורכם מנעולן מקצועי באישור משטרת ישראל, ובמחיר אטרקטיבי, מנעולן בראש העין יוכל לספק עבורכם את כל שירותי המנעולנות הקיימים בשוק בנוסף להחלפת מנעולים בראש העין.

החלפת מנעולים בראש העין רק על ידי מנעולן מקצוען! 

החלפת מנעול בראש העין חייבת להתבצע רק על ידי מנעולן בעל ניסיון וותק בהחלפת מנעולים או צילינדרים מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות, תוך שימוש בצילינדרים איכותיים אשר יבטיחו שתהיו שבעי רצון ומלאי ביטחון כאשר תהיו בחופשה או בלילה כאשר כולם ישנים.
המחירים האטרקטיביים של צילינדרים איכותיים מאפשרים לרוב האוכלוסיה לרכוש הגנה טובה עבורם ועבור בני ביתם, וכן עבור העסק שלהם. בעבר, מחירי הצילינדרים האיכותיים היו גבוהים מידי ורק העשירים והאמידים ביותר יכלו להינות מהם.
 
כאשר מדובר על השקט הנפשי והביטחון שלכם ושל משפחותיכם- אין מקום לפשרות, בוחרים במנעולן אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום, מכיוון שהחלפת מנעול באופן חובבני- לא מקצועי עלולה לגרום נזק רב לדלת הבית, למנגנון הנעילה או לגרום לתקיעת הדלת, הצורך בפריצה ותיקון הדלת אשר יעלו לכם הרבה יותר מאשר הייתם מזמינים מנעולן מקצועי מלכתחילה. 

כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בראש העין בצורה מקצועית?

החלפת צילינדר בראש העין על ידי חי מנעולים נעשית על ידי מנעולנים מורשים בלבד שהינה בעלי ניסיון ומיומנות גבוהה. אנו מחזיקים ברכב מבחר רחב של צילינדרים לבחירתכם לפי רמת מיגון ולפי תקציב.  אנו מכירים היטב את כל סוגי הדלתות והצילינדרים בשוק, וכמובן את כל המנעולים הקיימים. חשוב לציין כי דבר זה איננו מובן מאליו, מכיוון שקיימים בשוק סוגים רבים של צילינדרים, ושל מנעולים, חלקם תוצרת חוץ המיובאים לארץ וחלקם מיוצרים בישראל.
מנעולן צריך להכיר מקרוב את כל סוגי הצילינדרים המנעולים והדלתות על מנת להתאים לכם נכונה את הצילינדר לדלת הבית וגם להרכיב אותו באופן יסודי ומקצועי ללא בעיות בהמשך. לשם כך אנו מספקים אחריות על כל עבודה והן על החלק שהוחלף.
את החלפת הצילינדר בראש העין מבצע מנעולן בעזרת כלי עבודה שיש ברשותו וגם הודות לידע הרב שצבר עם השנים וטכניקות עבודה שונות.


 


באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים בראש העין?

  • במקרה של גניבה או איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים בראש העין, בכדי שהפורץ לא ייפרוץ לדירתכם בעזרת המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר כלל סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם וגנבו לכם דברים- כי הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון על כאלה דברים כי קרו מקרים מעולם.
  • בעת מעבר דירה- מיד בכניסתכם לדירה חדשה חשוב להחליף מיד מנעול מכיוון שהסיכוי שהמפתח שוכפל בעבר ומסתובב כרגע אצל אנשים זרים למא אצלדוג הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או  אצל הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא לקחת צ'אנס שיפרצו לכם ולבצע החלפת מנעולים בראש העין
  • במקרה של צילינדר תקול: הצילינדר בדלת אינו מגיב ומסתובב ומנגנון הנעילה אולי התקלקל- ישנם כמה אפשרויות- או שהצילינדר עם חלודה או שהוא זקוק לשימון, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה זה אין מנוס והפעולה הדרושה היא החלפת מנעולים בראש העין

  • שבירת המנעול או המפתח: בשוגג או לאחר נסיון פריצה
  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אדם- אתם מגיעים הבייתה ומוצאים את דלת הבית פרוצה והכל הפוך.. או שהדלת נעולה ונראה שהכל בסדר אך לפתע המפתח איננו פותח וכנראה שסגרו מבפנים את סוגר הביטחון..! המחשבות רצות- "אבל איך זה יכול להיות", "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה וכמובן למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות!
    במקרה זה מנעולן בראש העין יפרוץ את הדלת במהירות, ולאחר מכן יבצע בזריזות כמובן החלפת מנעולים בראש העין.
  • רצון לשדרוג הצילינדר לטובת חדש ואיכותי יותר.

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בראש העין, חשוב שהיא תבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד, המחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך בכדי שלא יתן לכם מנעול עם מפתחות ששוכפלו והעותק נשאר אצלו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו מעניקים בסיום עבודתנו אחריות על העבודה שבוצעה במקרה זה החלפת מנעולים בראש העין וזמן האחריות שתינתן תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים בראש העין - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן ישנו מוענק אישור משטרתי למי שאינו ביצע מעולם פשע פלילי. אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות מקצועי ולנו תעודת יושר מהמשטרה.
נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים בראש העין 24 שעות ביממה.החלפת מנעולים בראש העין - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בראש העין I מנעול בראש העין I החלפת מנעול רב בריח בראש העין I החלפת מנעול פלדלת בראש העין I פורץ דלתות בראש העין I תיקון דלתות בראש העין I החלפת צילינדר בראש העין | מנעולן בראש העין I פורץ מנעולים בראש העין I  פורץ רכבים בראש העיןהחלפת מנעולים 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים