החלפת מנעולים בראש העין ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בראש העיןהחלפת מנעולים בראש העין

 
כאשר מנעול הדלת מתקלקל, או במקרה של אובדן או גניבת מפתחות - יש פתרון מהיר וקל, בזמינות מיידית, וכמובן במקצועיות רבה. אנו מספקים עבורכם מנעולן מקצועי באישור משטרת ישראל, ובמחיר אטרקטיבי, מנעולן בראש העין יוכל לספק עבורכם את כל שירותי המנעולנות הקיימים בשוק בנוסף להחלפת מנעולים בראש העין.

החלפת מנעולים בראש העין רק על ידי מנעולן מקצוען! 

החלפת מנעול בראש העין חייבת להתבצע רק על ידי מנעולן בעל ניסיון וותק בהחלפת מנעולים או צילינדרים מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות, תוך שימוש בצילינדרים איכותיים אשר יבטיחו שתהיו שבעי רצון ומלאי ביטחון כאשר תהיו בחופשה או בלילה כאשר כולם ישנים.
המחירים האטרקטיביים של צילינדרים איכותיים מאפשרים לרוב האוכלוסיה לרכוש הגנה טובה עבורם ועבור בני ביתם, וכן עבור העסק שלהם. בעבר, מחירי הצילינדרים האיכותיים היו גבוהים מידי ורק העשירים והאמידים ביותר יכלו להינות מהם.
 
כאשר מדובר על השקט הנפשי והביטחון שלכם ושל משפחותיכם- אין מקום לפשרות, בוחרים במנעולן אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום, מכיוון שהחלפת מנעול באופן חובבני- לא מקצועי עלולה לגרום נזק רב לדלת הבית, למנגנון הנעילה או לגרום לתקיעת הדלת, הצורך בפריצה ותיקון הדלת אשר יעלו לכם הרבה יותר מאשר הייתם מזמינים מנעולן מקצועי מלכתחילה. 

כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בראש העין בצורה מקצועית?

החלפת צילינדר בראש העין על ידי חי מנעולים נעשית על ידי מנעולנים מורשים בלבד שהינה בעלי ניסיון ומיומנות גבוהה. אנו מחזיקים ברכב מבחר רחב של צילינדרים לבחירתכם לפי רמת מיגון ולפי תקציב.  אנו מכירים היטב את כל סוגי הדלתות והצילינדרים בשוק, וכמובן את כל המנעולים הקיימים. חשוב לציין כי דבר זה איננו מובן מאליו, מכיוון שקיימים בשוק סוגים רבים של צילינדרים, ושל מנעולים, חלקם תוצרת חוץ המיובאים לארץ וחלקם מיוצרים בישראל.

מנעולן צריך להכיר מקרוב את כל סוגי הצילינדרים המנעולים והדלתות על מנת להתאים לכם נכונה את הצילינדר לדלת הבית וגם להרכיב אותו באופן יסודי ומקצועי ללא בעיות בהמשך. לשם כך אנו מספקים אחריות על כל עבודה והן על החלק שהוחלף.
את החלפת הצילינדר בראש העין מבצע מנעולן בעזרת כלי עבודה שיש ברשותו וגם הודות לידע הרב שצבר עם השנים וטכניקות עבודה שונות.

 

כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בראש העין בצורה מקצועית?

החלפת צילינדר בראש העין נעשית בעזרת מנעולנים מורשים בלבד שהינם בעלי ניסיון ובעלי מיומנות גבוהה. מנעולן בראש העין מחזיק ברכב מבחר רחב של צילינדרים מנעולים וידיות לבחירתכם לפי רמת מיגון שתבחרו ולפי תקציבכם. 

החלפת צילינדר בראש העין מסוגים שונים:


קיימים סוגים רבים ושונים של מנעולים ושל צילינדרים וכל סוג מתאים לדלת שונה, לכן לפני שאתם רוכשים מנעול בחנות בדקו מה סוג הדלת ואיזה גודל מנעול יכנס שם כדי שלא תיקנו סתם. הדבר הכי פשוט זה להזמין את מנעולן בראש העין אליכם הביתה והוא כבר יבצע את ההתאמה וההתקנה וזה יצא בסופו של דבר מחיר זהה עם כל ההתרוצצות שלכם. 

בחרו במנעולן מורשה עם תעודה מוסדרת ויציג לכם אותה ממש בתחילת העבודה.

 

באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים בראש העין?

  • במקרה של גניבה או איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים בראש העין, בכדי שהפורץ לא ייפרוץ לדירתכם בעזרת המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר כלל סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם וגנבו לכם דברים- כי הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון על כאלה דברים כי קרו מקרים מעולם.
  • בעת מעבר דירה- מיד בכניסתכם לדירה חדשה חשוב להחליף מיד מנעול מכיוון שהסיכוי שהמפתח שוכפל בעבר ומסתובב כרגע אצל אנשים זרים למא אצלדוג הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או  אצל הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא לקחת צ'אנס שיפרצו לכם ולבצע החלפת מנעולים בראש העין
  • במקרה של צילינדר תקול: הצילינדר בדלת אינו מגיב ומסתובב ומנגנון הנעילה אולי התקלקל- ישנם כמה אפשרויות- או שהצילינדר עם חלודה או שהוא זקוק לשימון, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה זה אין מנוס והפעולה הדרושה היא החלפת מנעולים בראש העין
  • שבירת המנעול או המפתח: בשוגג או לאחר נסיון פריצה
  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אדם- אתם מגיעים הבייתה ומוצאים את דלת הבית פרוצה והכל הפוך.. או שהדלת נעולה ונראה שהכל בסדר אך לפתע המפתח איננו פותח וכנראה שסגרו מבפנים את סוגר הביטחון..! המחשבות רצות- "אבל איך זה יכול להיות", "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה וכמובן למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות!
  • במקרה זה מנעולן בראש העין יפרוץ את הדלת במהירות, ולאחר מכן יבצע בזריזות כמובן החלפת מנעולים בראש העין.
  • רצון לשדרוג הצילינדר לטובת חדש ואיכותי יותר.


במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בראש העין, חשוב שהיא תבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד, המחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך בכדי שלא יתן לכם מנעול עם מפתחות ששוכפלו והעותק נשאר אצלו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו מעניקים בסיום עבודתנו אחריות על העבודה שבוצעה במקרה זה החלפת מנעולים בראש העין וזמן האחריות שתינתן תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים בראש העין - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן ישנו מוענק אישור משטרתי למי שאינו ביצע מעולם פשע פלילי. אנו מנעולנים מוסמכים שעברנו קורס מנעולנות מקצועי ולנו תעודת יושר מהמשטרה.
נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים בראש העין 24 שעות ביממה.החלפת מנעולים בראש העין - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בראש העין I מנעול בראש העין I החלפת מנעול רב בריח בראש העין I החלפת מנעול פלדלת בראש העין I פורץ דלתות בראש העין I תיקון דלתות בראש העין I החלפת צילינדר בראש העין | מנעולן בראש העין I פורץ מנעולים בראש העין I  פורץ רכבים בראש העיןהחלפת מנעולים 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר