מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים ברחובות

החלפת מנעולים ברחובות


24 שעות
החלפת מנעולים ברחובות
חייגו: 054-355-8887

החלפת צילינדר ברחובות
 

החלפת מנעולים ברחובות-  שחיקת המנעול בעקבות שימוש אגרסיבי או שגוי

בעיית נעילה מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעול הדלת להלן עצות איך למניעת נזק בדלת:

  • טריקת דלת- כאשר טורקים את הדלת מנגנון הנעילה מקבל זעזוע וכן כל חלקי הדלת הפנימיים, לאורך זמן הם עלולים להתקלקל ולזוז ממקומם.
  • שימון המנעול באמצעות שמנים לא מתאימים כמו שמן בישול הגורם להדבקות אבק ולכלוך על גבי המנעול וכן מדביק בין החלקים העדינים של מנגנון הנעילה וכתוצאה מכך הוא יפסיק לעבוד.
  • תליית משקל על ידית הדלת לאורך זמן תגרום לעומס בלתי מבוקר על המנעול. כתוצאה משחיקה זו לא יהיה מנוס אלא לבצע החלפת מנעולים ברחובות.

 

החלפת מנעולים ברחובות- מתי מבצעים החלפת צילינדר ברחובות

ישנם סיטואציות שונות אשר בהם דיירים זקוקים לשירותי החלפת מנעולים ברחובות או בכל מקום אחר,לדוגמה לאחר מעבר דירה או שיפוץ גדול מומלץ להחליף צילינדר אך לא רק. דוגמאות נוספות מובאות בהמשך:

החלפת מנעול לאחר פרידה

בני זוג או שותפים לדירה שנפרדים מחליטים לבצע החלפת מנעול בדירה. החלפת מנעולים ברחובות בזמן יכולה לחסוך ממכם עגמת נפש, דאגות רבות ואם יחליטו לגנוב ממכם אז גם תחסכו כסף.

קלקול או תקלה במנעול

במקרים שהמנעול הישן מתקלקל, מחליד או מתחיל לזייף מומלץ להחליף את המנעול כדי להימנע מצרות עתידיות כמו תקיעה של הדלת וכתוצאה מכך הצורך בפריצה.
הרי להיתקע מחוץ לביתכם או בתוכו זו הרגשה מאוד לא נעימה ומתסכלת. מומלץ לפנות אלינו, אנו חברה העוסקת במיגון ומנעולנות אשר מנוסה וידועה.
נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים ב
רחובות במסירות ובמקצועיות.

מקרה של אובדן מפתחות מחייב החלפת מנעולים

כאשר דיירים מאבדים את מפתחות הבית כדאי להיזהר ולא לקחת סיכון שהמפתחות של ביתכם יגיעו לידיים פליליות לצורך פריצה או מעשה פלילי אחר. מומלץ לבצע החלפת המנעולים בביתכם על מנת למנוע כל סיכון. 

כאשר אתם מחליפים את המנעולים ברחובות, בביתכם, אתם יודעים שכרגע אתם משפחתכם ורכושכם בטוחים הרבה יותר.
ולפעמים פשוט אין ברירה כי אין יותר עותקים של מפתחות ולא ניתן לשכפל, אז החלפת צילינדר היא האפשרות היחידה שנותרה.

 

באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים ברחובות?

  • בעת מעבר דירה- חשוב להחליף מנעול בדירה החדשה מיד לאחר כניסתכם אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר ומסתובב כרגע אצל אנשים זרים כמו הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא תיקחו צ'אנס שיפרצו לכם ותבצעו החלפת מנעולים ברחובות.
  • במקרה של גניבה או איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים ברחובות, על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם ונגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון על דברים כאלה כי קרו מקרים מעולם.
  • שבירת המנעול: אם המנעול נשבר ללא כוונה או שבניסיון פריצה תידרש החלפת מנעולים ברחובות.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילה/פתיחה של הדלת הצילינדר אינו מגיב ומסתובב- ישנם כמה אפשרויות- או שהוא עם חלודה או שהוא זקוק לשימון, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה זה אין מנוס והפעולה הדרושה היא החלפת מנעולים ברחובות.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כולם- מגיעים הבייתה ומוצאים את דלת הבית פרוצה והכל הפוך.. או שהדלת נעולה ונראה שהכל בסדר אך לפתע המפתח לא פותח וכנראה שסגרו מבפנים את סוגר הביטחון המחשבות רצות- "אבל איך זה יכול להיות", "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה וכמובן למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! אנו נפרוץ את הדלת ולאחר מכן נבצע כמובן החלפת מנעולים ברחובות.

החלפת צילינדר ברחובות על ידי מנעולן מוסמך ומורשה

במקרים בהם נדרשת החלפת צילינדר ברחובות, חשוב שתבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד המחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

מנעולן ברחובות מעניק בסיום העבודה אחריות, במקרה בעבודת החלפת מנעולים ברחובות זמן האחריות שינתן משתנה, תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים ברחובות - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן ישנו אישור משטרתי הניתן למי שאיננו ביצע מעולם פשע פלילי. מנעולן ברחובות הינו מנעולן מוסמך שעבר קורס מנעולנות והוא מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה.
נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים ברחובות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע - חברת חי מנעולים.
 

החלפת מנעולים ברחובות - תגיות חיפוש: להחליף מנעול ברחובות I מנעול ברחובות I החלפת מנעול רב בריח ברחובות I החלפת מנעול פלדלת ברחובות I החלפת צילינדר ברחובות | מנעולן ברחובות  I  החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים ברחובות  I פורץ רכבים ברחובות  I  פורץ דלתות ברחובות I תיקון דלתות ברחובות

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים