החלפת מנעולים ברחובות ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים ברחובותהחלפת מנעולים ברחובות

בעיית נעילה מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעול הדלת להלן עצות איך למניעת נזק בדלת:

  • טריקת דלת- כאשר טורקים את הדלת מנגנון הנעילה מקבל זעזוע וכן כל חלקי הדלת הפנימיים, לאורך זמן הם עלולים להתקלקל ולזוז ממקומם.
  • שימון המנעול באמצעות שמנים לא מתאימים כמו שמן בישול הגורם להדבקות אבק ולכלוך על גבי המנעול וכן מדביק בין החלקים העדינים של מנגנון הנעילה וכתוצאה מכך הוא יפסיק לעבוד.
  • תליית משקל על ידית הדלת לאורך זמן תגרום לעומס בלתי מבוקר על המנעול. כתוצאה משחיקה זו לא יהיה מנוס אלא לבצע החלפת מנעולים ברחובות.

 

החלפת מנעולים ברחובות- מתי מבצעים החלפת צילינדר ברחובות

ישנם סיטואציות שונות אשר בהם דיירים זקוקים לשירותי החלפת מנעולים ברחובות או בכל מקום אחר,לדוגמה לאחר מעבר דירה או שיפוץ גדול מומלץ להחליף צילינדר אך לא רק. דוגמאות נוספות מובאות בהמשך:

החלפת מנעול לאחר פרידה

בני זוג או שותפים לדירה שנפרדים מחליטים לבצע החלפת מנעול בדירה. החלפת מנעולים ברחובות בזמן יכולה לחסוך ממכם עגמת נפש, דאגות רבות ואם יחליטו לגנוב ממכם אז גם תחסכו כסף.

קלקול או תקלה במנעול

במקרים שהמנעול הישן מתקלקל, מחליד או מתחיל לזייף מומלץ להחליף את המנעול כדי להימנע מצרות עתידיות כמו תקיעה של הדלת וכתוצאה מכך הצורך בפריצה.
הרי להיתקע מחוץ לביתכם או בתוכו זו הרגשה מאוד לא נעימה ומתסכלת. מומלץ לפנות אלינו, אנו חברה העוסקת במיגון ומנעולנות אשר מנוסה וידועה.
נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים ב
רחובות במסירות ובמקצועיות.

מקרה של אובדן מפתחות מחייב החלפת מנעולים

כאשר דיירים מאבדים את מפתחות הבית כדאי להיזהר ולא לקחת סיכון שהמפתחות של ביתכם יגיעו לידיים פליליות לצורך פריצה או מעשה פלילי אחר. מומלץ לבצע החלפת המנעולים בביתכם על מנת למנוע כל סיכון. 

כאשר אתם מחליפים את המנעולים ברחובות, בביתכם, אתם יודעים שכרגע אתם משפחתכם ורכושכם בטוחים הרבה יותר.
ולפעמים פשוט אין ברירה כי אין יותר עותקים של מפתחות ולא ניתן לשכפל, אז החלפת צילינדר היא האפשרות היחידה שנותרה.


 

באילו מקרים נדרשת החלפת מנעולים ברחובות?

  • בעת מעבר דירה- חשוב להחליף מנעול בדירה החדשה מיד לאחר כניסתכם אליה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר ומסתובב כרגע אצל אנשים זרים כמו הקבלן של הדירה החדשה, בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם איך לדעת.. לכן כדאי מאוד שלא תיקחו צ'אנס שיפרצו לכם ותבצעו החלפת מנעולים ברחובות.
  • במקרה של גניבה או איבוד המפתח:  כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים ברחובות, על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח המקורי שלכם! במקרה כזה הוא לא ישאיר סימני פריצה ואז אפילו לא תוכלו להוכיח שפרצו לכם ונגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון על דברים כאלה כי קרו מקרים מעולם.
  • שבירת המנעול: אם המנעול נשבר ללא כוונה או שבניסיון פריצה תידרש החלפת מנעולים ברחובות.
  • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילה/פתיחה של הדלת הצילינדר אינו מגיב ומסתובב- ישנם כמה אפשרויות- או שהוא עם חלודה או שהוא זקוק לשימון, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה זה אין מנוס והפעולה הדרושה היא החלפת מנעולים ברחובות.

  • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כולם- מגיעים הבייתה ומוצאים את דלת הבית פרוצה והכל הפוך.. או שהדלת נעולה ונראה שהכל בסדר אך לפתע המפתח לא פותח וכנראה שסגרו מבפנים את סוגר הביטחון המחשבות רצות- "אבל איך זה יכול להיות", "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו באותו הרגע למשטרה וכמובן למנעולן מוסמך שיגיעו במהירות! אנו נפרוץ את הדלת ולאחר מכן נבצע כמובן החלפת מנעולים ברחובות.

מה לעשות אם פרצו לדירה שלכם ברחובות?

לאחר פריצה לבית יש כמה צעדים שחובה לנקוט בהם, כמובן שזוהי חוויה לא נעימה וקשה, התחושה שזרים שהו במקום הפרטי שלך ראו ונגעו לך בדברים זו הרגשה שאי אפשר לתאר במילים.

ראשית, יש לפנות למשטרה ולחברת הביטוח וגם למנעולן על מנת שיבדוק מדוע הצליחו לפרוץ לדירתכם ומה ניתן לעשות על מנת למנוע את הפריצה הבאה – ישנן מספר צעדים שניתן לבצע מבחינת אבטחה וזה אינדיבידואלי ומצריך הגעת מנעולן לדירה על מנת להחליט מה יוכל לעזור למניעת פריצה חוזרת.

כמו בצרות אחרות בחיים השיטה הטובה ביותר להתמודדות היא מניעת הצרה, כמובן שאין לנו שליטה מלאה על הדברים אך בהחלט לפעמים אפשר לנקוט בצעדים אשר עשויים למנוע צרות. אפשר להקשות על הפורץ ולמגן את הדלת באופן מקסימלי, לדוגמא להתקין מנעול עליון נוסף או להשקיע בצילינדר נגד קידוח ובעל רמת מיגון גבוהה, בדקו שמדובר בצילינדר חדש מהאריזה הסגורה ושלא נעשה בו שימוש קודם ובמיוחד שמפתחותיו אינם שוכפלו לעולם

 

החלפת צילינדר ברחובות על ידי מנעולן מוסמך ומורשה

במקרים בהם נדרשת החלפת צילינדר ברחובות, חשוב שתבוצע על ידי מנעולן מוסמך בלבד המחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא יתן לכם מנעול עם מפתח ששוכפל עותק לעצמו או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

מנעולן ברחובות מעניק בסיום העבודה אחריות, במקרה בעבודת החלפת מנעולים ברחובות זמן האחריות שינתן משתנה, תלוי בסוג הצילינדר שתבחרו.
במסגרת העבודה שלנו אנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים ברחובות - פעולות אלו חודרות לפרטיות הלקוח ולכן ישנו אישור משטרתי הניתן למי שאיננו ביצע מעולם פשע פלילי. מנעולן ברחובות הינו מנעולן מוסמך שעבר קורס מנעולנות והוא מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה.
נשמח להעניק לכם את שירותנו החלפת מנעולים ברחובות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע - חברת חי מנעולים.

החלפת צילינדר

מנעולנים ברחובות חייבים להיות מקצוענים:

אנו מספקים שירותי מנעולנות בתחומים רבים. אנו מקצועיים ביותר ואמינים במיוחד, פועלים שנים רבות ברחובות ובעלי מוניטין רב ברחובות והסביבה.
כאשר אתם זקוקים למנעולן אמין אתם בטח מחפשים המלצות מחברים ומשפחה ואם אין מחפשים באינטרנט. לפעמים נופלים על מנעולן פחות מקצועי שרק יוצר נזק בדלת וגובה כסף בצורה מוגזמת- אנחנו לא כאלה! תקבלו שירות מקצועי וגם משתלם וזול.

אנו בעלי ניסיון רב בתחום המנעולים והדלתות ובזכות הניסיון הרב שרכשנו נבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר והעבודה תהיה איכותית ללא תקלות חוזרות בהתחייבות, אנו מספקים אחריות מלאה. 

 

ידע וניסיון חובה - מנעולן ברחובות מבצע החלפת צילינדר ברחובות:

בכל יום מנעולן ברחובות נתקל בעשרות מקרים של פריצות לבתים ומגיע במהירות רבה, מבצע החלפת צילינדר ברחובות ומאבטח בצורה טובה יותר את מקור הפריצה- במידה ופרצו מהחלון מנעולן ברחובות ידאג לתגבר את החלון במנעול מיוחד למניעת פריצות. חברתנו מספקת שירות אמין ומקצועי בשילוב מחיר משתלם והוגן לכל מוצר או שירות. אנו מבצעים תיקון דלתות ברחובות על הצד הטוב ביותר- באופן מקצועי ברמה גבוהה. 

כמה עולה להחליף מנעול או צילינדר?

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטלפון  ובהתאם לצורך שלך ותקציב שלך מנעולן ברחובות יוכל להמליץ ולהציע לך מנעול מתאים לדלת שלך, כמו גם לבצע עבורך החלפת צילינדר או מנעול במידת הצורך. 

קיימים גורמים רבים המשפיעים על עלות החלפת מנעולים, בין הגורמים יש לבדוק סוג המנעול הנדרש וייעודו. האם מדובר במנעול לדלת פלדלת? האם מדובר במנעול לשער חיצוני? האם מדובר בצילינדר של דלת עץ לחדר? האם מדובר במנעול כספת עליון לדירה? 
מהי רמת המיגון שלה אתם זקוקים? גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון- יש אלפי סוגי מנעולים וצילינדרים, ישנן דלתות שונות העשויות מחומרים שונים כמו - דלת פלדלת, דלת זכוכית, דלת עץ, דלת ברזל, דלת ממ"ד, דלת אלומיניום.. לכל דלת יתאים מנעול אחר. 

החלפת מנעולים ברחובות - תגיות חיפוש: להחליף מנעול ברחובות I מנעול ברחובות I החלפת מנעול רב בריח ברחובות I החלפת מנעול פלדלת ברחובות I החלפת צילינדר ברחובות | מנעולן ברחובות  I  החלפת מנעולים  I פורץ מנעולים ברחובות  I פורץ רכבים ברחובות  I  פורץ דלתות ברחובות I תיקון דלתות ברחובות

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר