מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים ברמלה
 


החלפת מנעולים ברמלה


24 שעות
החלפת מנעולים ברמלה

 

זקוקים לשירותי החלפת מנעולים ברמלה? אנו נשמח להעניק לכם את השירות במהירות ויעילות.

לנו מגוון צילינדרים רחב בעלי רמות מיגון שונות ומחירים שונים, נציג בפניכים את המבחר ונבצע עבורכם החלפת מנעולים ברמלה.

מחירי הצילינדרים- עבור דלת פלדלת מתחילים ב249 ש"ח ועד 800 ש"ח הכל תלוי מה תבחרו. מחיר צילינדר לדלת עץ 199 ש"ח. 
 

התדירות של החלפת מנעולים ברמלה היא גבוהה, אנו נתקלים בצורך זה הרבה פעמים מצידם של הלקוחות מסיבות שונות, לרוב הם מבצעים פעולה זו כתוצאה מ- בלאי של המנעול / צילינדר הישן, אובדן / גניבת מפתח או מעבר דירה. מכל סיבה שהיא, חשוב לדעת שהחלפת המנעול או הצילינדר במיוחד בדלת כניסה שהיא מסיבית ומורכבת תהיה חייבת להתבצע על ידי מנעולן מוסמך מנוסה בתחום המנעולנות והמיגון.

החלפת מנעולים ברמלה - ישנם סוגים שונים

מנעולן ברמלה מטעמנו ידע לבצע החלפת מנעולים באופן מקצועי עבור כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות. המנעולן יבצע את ההחלפה של המנעול או הצילינדר כנדרש- יחליף או למנעול מאותו הסוג שהיה אצלכם בדלת או לייעץ לכם במידה ומומלץ עבורכם להחליף את הסוג של הצילינדר או את סוג מנגנון הנעילה לסוג אחר מהקודם שהיה מותקן בדלת שלכם.
המנעולן יגיע עם מספר סוגי צילינדרים / מנעולים , בהתאם לחלק שאתם צריכים, יציג בפניכם את המתאימים ביותר עבורכם.

אם גם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות או ייעוץ בנושא החלפת מנעולים, פריצת מנעולים ועוד, הינכם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ.
 

החלפת מנעולים ברמלה לאחר מעבר דירה:

לאחר מעבר דירה מומלץ להחליף מנעולים, יש לכך סיבות רבות, זוהי החלטה נבונה, תהיו בטוחים שמדובר בהוצאה שולית לעומת ההוצאה שתהיה עלולה להתממש חלילה אם לא תחליפו את הצילינדר בדלת הכניסה בבית החדש.
לאחר מעבר דירה חשוב מאוד להחליף צילינדר בדלת הכניסה ואם יש דלתות כניסה נוספות גם בהן יש להחליף מנעול כמובן בשביל להימנע מפריצה. אם תחליפו צילינדר תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים אשר מחזיקים במפתח לביתכם.
הרי לא תוכלו להיות בטוחים שאין מפתחות שמסתובבים אצל הדיירים הקודמים או אצל פועלי השיפוץ שעבדו בדירה לפני שנכנסתם.. קרו מקרים שהמפתח אכן שוכפל והגיע לאדם פלילי שתכנן לגנוב, נכנס באמצעות המפתח בשעת לילה מאוחרת, אך בני המשפחה היו בסלון כך שלא יכל להיכנס, מיד הם קראו לנו והחלפנו להם צילינדר וכך שמרנו על ביטחונם ורכושם. 
יש לכם אפשרות להימנע ממצבים אלו ...הם ניתנים למניעה על ידי החלפת מנעול ברמלה.
צוות המנעולנים שלנו יציגו בפניכם מספר מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים, יציגו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, וגם יוכלו להציע לכם מנעול כספת עליון , כי כאשר גנבים מבחינים בדלת אשר מתוגברת במנעול כספת הם מיד מוותרים מכיוון שזמן פריצת מנעול כספת עליון הוא ארוך מאוד ומייגע, מרעיש במיוחד ודורש מאמץ פיזי.

 

החלפת מנעולים ברמלה בדירות פרטיות תתרחש כאשר:

 
בעת מעבר דירה- פעולת החלפת מנעול בדירה החדשה משמעותית במיוחד שכן מיד בכניסתנו אליה על מנת לא לקחת סיכונים שיפרצו לדירה בעזרת עותק של המפתח יהיה מומלץ מאוד לבצע החלפת מנעולים ברמלה.
 

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח:  על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס בעזרת המפתח שלכם כדאי מאוד להחליף למפתח חדש- לבצע החלפת מנעולים ברמלה, במקרה כזה שיש לגנב את המפתח המקורי שלנו הוא יוכל לפרוץ מבלי להשאיר סימנים של פריצה ובמקרה כזה לא תוכלו להוכיח שגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול:  ניסיתם לנעול או לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או התקלקל, במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר או שהמנעולן מאבחן בעיה אחרת.

במקרה של פריצה לביתכם: הגעתם הבייתה סוף סוף אך לפתע אתם מבחינים שהדלת פתוחה וכל הבית הפוך!! קראו מיד למשטרה ולמנעולן ברמלה שהינו עובד באישור המשטרה שיגיעו במהירות האפשרית!
לאחר הפריצה נבצע כמובן החלפת מנעולים ברמלה.

לאחר שיפוץ: 
אם במהלך השיפוץ נכנסו לדירה בעלי מקצוע רבים בעזרת המפתח שלכם ללא נוכחותכם ויש סיכוי ששיכפלו אותו.


אנו מעניקים שירות מנעולן ברמלה 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לרשותכם חי מנעולים 0543558887החלפת מנעולים ברמלה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול ברמלה I מנעול ברמלה I החלפת מנעול רב בריח ברמלה I החלפת מנעול פלדלת ברמלה I החלפת צילינדר ברמלה | תיקון דלתות ברמלה I  מנעולן ברמלה  I החלפת מנעולים  I פורץ רכבים ברמלה I פורץ מנעולים ברמלה I פורץ דלתות ברמלה

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים