החלפת צילינדר ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> סוגי מנעולים >> החלפת צילינדר

מעוניינים בשירות החלפת צילינדר?

מנעולן מחברת חי מנעולים מבצע החלפת צילינדר מכל הסוגים ולכל הדלתות בשוק בצורה מקצועית ואמינה. אנו פועלים באישור משטרת ישראל כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם.
כאשר אתם רוצים להחליף צילינדר אתם יכולים לבצע זאת בעצמנוכם אך אם לא תצליחו הנזק שיגרם יהיה כה גדול כך שתאלצו לשלם יותר מאשר לקרוא למנעולן מוסמך מלכתחילה.

לכן דבר ראשון, תחפשו מנעולן שיתן מחיר טוב. תוודאו איזה סוג צילינדר הוא נותן לכם - זהו דבר חשוב ביותר מכיוון שאינכם רוצים לבצע החלפת צילינדר שוב בעוד שבועיים. לעיתים הזול עולה ביוקר , אם תחסכו כמה שקלים על החלפת צילינדר אתם יכולים למצוא את עצמכם משלמים פי שניים או שלושה.


החלפת צילינדר הוא כחלק ממערך החלפת מנעולים. כאשר נדרשים לבצע החלפת צילינדר לא תמיד צריך להחליף את כל מנגנון הנעילה אלא רק את הצילינדר של המנעול. 

באילו מקרים נידרש לבצע החלפת צילינדר?

במקרה של מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף צילינדר בדירה חדשה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר ומסתובב אצל אנשים אחרים כדוגמא- הקבלן של הדירה החדשה, או בעל הבית במקרה של דירה שכורה, או הדייר הקודם.. לכן כדאי מאוד לא לקחת סיכונים כאלה ולבצע החלפת צילינדר כדי לא לקחת סיכונים שיסכנו את רכושנו הפרטי ואת ביטחוננו האישי.

במקרה של גניבת/ אובדן המפתח: במידה וגנבו לכם את המפתח תידרשו לשירות החלפת צילינדר במהירות על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס עם המפתח, במקרה כזה הוא אינו משאיר סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שנגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול: במקרה כזה רציתם לנעול/לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר.
יתכן ומנגנון הנעילה התקלקל ואז תאלצו לבצע החלפת מנעולים כוללת בדלת. 

במקרה של פריצה לביתכם: זהו הסיוט של כל דייר- בהגיעו הביתה למצוא את הדלת פרוצה וכל הבית הפוך.. או הדלת נעולה והמפתח לא פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות כמובן רצות במהירות - "אבל איך זה ייתכן" "אולי הגנב עדין בפנים?!?" במקרה כזה עדיף לא לקחת סיכון ולחייג באופן מידי למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיעו במהירות. לאחר הפריצה המנעולן יבצע כמובן החלפת צילינדר.

ישנם מספר סוגי צילינדרים:

  • צילינדר משונן - צילינדר אשר מיועד לדלתות עץ, פח ואלומיניום- זהו סוג הצילינדר הפשוט ביותר ולכן מחירו של צילינדר משונן יהיה נמוך משמעותית בהשוואתו לצילינדרים אשר מותאמים לדלתות פלדלת ודלתות כניסה. 

  • צילינדר רב בריחי- מיועד לכל דלתות הפלדלת והרב בריחיות – עובד באמצעות גלגל שיניים המניע את כל הבריחים במנגנון ומאפשר נעילת דלת בטוחה יותרברמת מיגון גבוהה יותר. ישנם צילינדרים פשוטים וזולים וישנם יקרים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים וגם שישמשו אותנו להרבה שנים.

 
במגוון הצילינדרים המיועדים לדלת רב בריח ישנם צילינדרים העובדים עם כרטיס בקרת שיכפול שתפקידו לבקר שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו ובכך מונעים את שכפול המפתח ע"י זרים (לדוגמא- העוזרת בית, הבייבי סיטר, או מישהו חיצוני שלקח באופן חד פעמי את המפתח)

 
מנעולי תלייה- אלו מנעולים שנוהגים להתקינם בדרך כלל במוסדות ובתי עסק ואחראים לנעילת הדלת ע"י חיבור שני ווים הנסגר במנעול תלייה, גם במנעולי התלייה ישנם סוגים רבים זולים יותר ויקרים יותר כאשר במידה ואתם נועלים ציוד יקר ערך אנו ממליצים להשתמש במנעול תלייה איכותי המבטיח ביטחון גדול יותר, מנעול התלייה יושב ב"מנעול רתק"- זהו שכבת פלדה העוטפת את מנעול התלייה על מנת שהגישה אליו תהיה קשה ושלא יהיה ניתן לפרוץ את המנעול.
 
צילינדר "פרפר"-  צילנדר כפתור המופעל ע"י קפיץ, מחובר מהמפתח ונקרא מפתח קבוע בדלת, מותקן מצידו הפנימי והדבר מקל על עיניין נעילת הדלת. מותקן בדרך כלל בבתים פרטיים בבתי אבות ובמקומות ציבוריים.
 

מעוניינים להחליף צילינדר בעצמכם?

החלפת צילינדר מתבצעת בדרך כלל לאחר אובדן של מפתח, קלקול של צילינדר, כניסה לבית חדש, סכסוך בין שותפים או בני זוג או מחשד שלמישהו יש מפתח לצילינדר שלכם.
לאחר שקיבלתם החלטה שאתם רוצים להחליף צילינדר עליכם להחליט האם תעשו זאת לבד או שתזמינו מנעולן שיבצע עבורכם החלפת צילינדר.

האמת להחליף צילינדר לבד כמעט כל אחד יכול עם הדרכה נכונה, ואנו נסביר כאן בהמשך בדיוק איך עושים זאת ועל מה חשוב שתשימו לב אבל אם אין לכם את הכלים המתאימים או אם אין לכם את הידע הדרוש כדי להתאים הצילינדר המתאים לדלת שלכם אל תתחילו מכיוון שאתם עלולים לעשות נזק ובסופו של דבר העלות תהיה גבוהה יותר וחבל.


מתחילים להחליף צילינדר בעצמכם:

ראשית אתם רוכשים את הצילינדר בחנות או מ מנעולן מורשה, לאחר מכן אתם פותחים את הבורג שבצד הידית בדלת, לאחר שהידית יצאה אתם מורידים את הפלטות שזה כיסוי כל המנגנון.
עכשיו אתם אמורים לראות כל המנעול חשוף לפניכם. תפתחו עם בוקסות את הברגים המחברים את המנעול ומקבעים אותו.

בשלב זה עליכם לפתוח את הבורג בפרופיל הדלת, זהו הבורג שמצמיד בחוזקה את הצילינדר לדלת. לאחר שפתחתם את הבורג הצילינדר אמור להחליק לתוך הידיים שלכם.
עכשיו תוכלו להרכיב את הצילינדר החדש, תכוונו אותו לגלגל שיניים ותסגרו את כל הברגים מחדש.
זה כל התהליך, שימו לב לכיוונים. בהצלחה.


החלפת צילינדר - תגיות חיפוש: צילינדר I להחליף צילינדר I החלפת צילינדר I החלפת צילינדר בית חדש I איך להחליף צילינדר I החלפת צילינדר רב בריח I החלפת צילינדר לדלת עץ I צילינדר לדלת I צילינדר מאסטר I מחליף צילינדר I החלפת צילינדר פלדלת I החלפת צילינדר הכי זול I מחיר צילינדר I החלפת מנעולים | צילינדר לבית I החלפת מנעול צילינדר | איך להחליף צילינדר לבד

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר